reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hey

to dobrze:-):-)


tylko nie tego 24 lutego bo ja nie mogę, ale wiecie nie dostosowujcie sie do mnie, jak termin juz ustalony to nic, poczekam moze na inna okazję.

Ja dziś spedziłam 3 godz w kansilu, no i jak zawsze czas na marne.
Mimo ze mam list od lekarza, o zagrozeniu zdrowia (bo ten grzyb) to i tak nic nie zmienia i nie dostane priority.
Wiecie ja jestem z Polski... wiec moge mieszkac z grzybem, bo my w polsce mieszkamy a jaskiniach, szopach i nie mamy swiatla:-D:wściekła/y:
Noto powinnam sie cieszyc ze tak ladnie mieszkam.:szok::confused:


A ja zaszalalam bezsenne noce mi sluzą:-D:-D kupilam bilet do polski. Na miesiac, w kwietniu:-)
A mąż dostał nawet kanapki do pracy i herbatke w termosie, odrazu sie zapytał, ile pieniedzy potrzebuje:-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny nie ma problemu jak chcecie przyjechac wieksza grupa.
Ja byłam z dzieciakami na kulkach ale Maja jakoś dzisiaj nie była zaintersowana, jakiś zły dzień ma a jeszcze nas szczepienie czeka
 
Ale naprawde wybieralysmy sie do pubu.Ale Asiek wziela ciasto(!) a Agnieszka podjechala furka i narodzil sie pomysl zeby gdzies pojechac.Nabylysmy piwko a Aga zawiozla nas na plaze:)taka romantyczna miejscowka dla par:)Nawet byla jedna obok nas(w przyzwoitej odleglosci:) ale mialysmy ubaw!!!!Zdecydowanie trzeba to powtorzyc!!
hahahah teraz ja : emilia czuje sie zdradzona;-):-Dobiecalas tez ze i mnie kiedys wyrwiesz na piwko hahaha:-)nie zapominajcie o utajnionym alkoholiku;-) hehehehehe

ja po pracy wrocilam padnieta objadlam sie pyszniastym zarelkiem na pikantno wypilam lampke szampana i......tak zasnelam:wściekła/y: hehehehe

a z mezastym rozmawialismy o prezentach bo w sumie-co ja bede wymyslac lepiej sie zapytac...i ustalilismy ze nic nie kupimy sobie na razie a za to w lipcu jedziemy sami z amelkowna na 5 dni nad jeziorko:-D:-D no a dla mnie specjalna gift carta od meza to bedzie bilet do pol na koniec marca bo chce zdazyc sie z babcia pozegnac i zeby amelka jeszcze sie z prababcia swoja zobaczyla:tak:
posprzatane,pranie wyprane-rozwieszone,odkurzone,kawka z kolezanka zaliczona,amelkowna zmeczona spi hehehehe to mam czas na prysznic hahaha bo ja jescze w powijakach hihi wsio zrobione tylko ja za siebie sie nie moglam cos zabrac:dry:
 
Dziewczyny ja wlasnie mialam telefon ze moj T sie na obiad spozni bo musi jechac zalatac opone, ktora wczoraj rzekomo na tej plazy przebilam.......ehhhh...... zawsze na mnie:-) ide sie wezme za prasowanie:happy2:
 
Hej
oficjalnie zapraszam WSZYSTKICH na wyjazd do Izabell.Pasuje jej wtorek i piatek(22/2, 25/2).Osoby chetne prosze o napisanie posta z pasujaca data.Wyruszamy po 10 z dworca glownego. Pociag jedzie ok 50 minut, bilet w obie strony ok 15 funtow.

Azorek wybacz, jakos sie zgadamy:)to byl totalny spontan.
Agnieszka to pewnie ta para!!!A nie skarzyl sie na won piwa????
 
Witam
Ależ się wqrzyłam dziś. Byłam na rozmowie z moim menadżerem w sprawie powrotu do pracy, pytałam, czy jest szansa, żeby przenieść mnie na popołudniowe godziny. I dupa blada :wściekła/y::wściekła/y: Nie ma w ogóle takiej opcji. No i jestem w lesie :wściekła/y: Żłobki czynne od ósmej rano, a ja zaczynam pracę od szóstej :-( I ciekawa jestem, co ja zrobię z dziumdzią przez te dwie godziny... Ech, zła jestem jak diabli
 
Ja mam ciezka noc za soba. Po wczorajszej nocy mala nie bardzo chciala spac. Normalnie przed 20 jest juz w lozeczku a tu do 22 buszowala a potem od 5 wymioty I juz nie spala, jesc tez za bardzo nie chciala. Po raz pierwszy mam cos takiego po szczepieniu. Zawsze byla marudna, czesto miala temperature ale nigdy wymioty. Na dodatek nie mam pojecia gdzie dalam swoja karte od bankomatu. Wybralam sie dzisiaj na zakupy I dupa nie mam karty
 
Vampiria to lipa straszna ja bylam (jestem) w takiej sytuacji....mogla bym pracowac na wieczory (na zlobek kasy niet bo 400-800Łmiesiecznie poprostu nie mam teraz) a moja kanapkownie zamykaja o 20 ehhhh i wyszlo by mi max 2h dziennie a to za malo zeby dostac dofinansowanie do zlobka :/ i takie kolo zamkniete teraz mam bo bez pracy kasy na zlobek nie dostane a o prace ciezko bo dziecko w domu zamiast w zlobku :/ a moze Twoj men moglby mloda do zlobka prowadzac?? moze jakos u niego sie uda....chyba ze i on ma takie wczesne godziny...albo niech pogada ze swoim pracodawca i moze u niego jakos pojda na reke??
 
reklama
vampira, to wspolczucia.Ale moze cos jeszcze wymislicie a niania??
do niani, tez jest dofinansowanie.

Isabel, to nie ciekawie:-(


a ja wrocialam od lekarza i po tyg chorowania dostalam antybiotyk:wściekła/y::szok::-D

Dziewczyny, a moze zaplanujemy jakies spotkannko u mnie.
Moze poszlybysmy do tego Dalkeith Country Park?
Teraz sie tam nie placi za bilet, do konca marca, wiec moze byloby warto???

A i jeszcze jest Buterfly World, tam tez jest ladnie.
 
Do góry