reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

dziewczyny tyle piszecie ze ciezko was nadrobic... czytam i czytam i konca nie ma :) jak juz skoncze czytac to co piszecie to zas brakuje mi czasu zeby cos napisac..

azorek wspolczuje z powodu babci , ja z moimi dziadkami tez jestem blisko a dziadek co chwile ma jakas operacje.. ostatnio siedzialam caly czas na tel zeby sie dowiadywac co i jak ale i tym razem sie udalo :) lekarze sa pelni podziwu ze organizm dziadka jest az tak silny i caly czas walczy ze wszystkimi chorbami :) moze i twojej babci sie uda trzymam kciuki :)

wszystkiego najlepszego z okazji walentynek :D
 
reklama
ehhh siedizialm bez pradu teraz 1,5h....sierota jestem i zapomnialam ze mieli cosik reperowac i nawet cieplej wody do termosu sobie nie wlalam :/ ale wreszcie mam herbatke hihi

wlasnie szukam na necie jakiegos menu z mother of india caffe bo dzisiaj zamawiamy na kolacje rocznocowo-walentynkowa:D uwielbiam ich jedzonko mniami :p
 
Wpadam na chwilke. Kurcze ale sie wku****** . dzwonie do GP i chce umowic sie na wizyte a na to pani w recepcji ze nastepny wolny termin ma za tydzien w poniedzialek :wściekła/y: a poniedzialek to mi pasuje jak.........
No bez przesady. Nie dosc ze zamiast wizyty w 34 to mialam w 35 z poozna to nie mam wizyt nastepnych . Dopiero 25 lut na pobranie krwi przed cc i to tyle.??
A nie dosc ze mam te hemoroidy - ktorych gp nie zobaczy to jescze wczoraj zaczelo mnie tak swedziec we wiadomym miejscu ze az zaczelam sie drapac i pewnie zaraz bede krwawic!!!!!
I co ma teraz zrobic!!!!!
 
Doveinred - nie denerwuj sie mamuska:0 to nie wskazane w Twoim stanie:)) chociaz napewno takie wiadomosci,ze nie mozesz miec wizyty to najspokojniejszego wyprowadziloby z rownowagi....chyba nic tylko czekac - no chyba, ze jest cos co cie niepokoi...
a tam nie drap! ;) moze przyloz sobie kostke lodu?? :) brrrr.....
 
Skurcze dzisiaj nikłe, prawie żadne. Kombinuję, jak tu przekonać dziecko, żeby jeszcze trochę poczekało do tego terminu, bo chcemy się wcześniej przeprowadzić-to zawsze lepiej przed terminem.
Doveinred, Ty się tam nie wkurzaj, bo i tak nic Ci to nie pomoże. Może powiedz im, że zależy Ci na czasie...?
 
No bylo minelo , juz mi przeszlo ale tak czy tak mowilam ze zaezy mi na czasei i ze nie mialam check up jezeli chodzi o ciaze- ale ona i tak nie ma terminu. Jutro rano jeszcze raz zadzwonie i zobacze? moze bedzie inna recepcjonistka......
emilkaqq wiesz zawsze cos tam trapi ale tak chcialam miec wizyte bo powinnam a nie chce byc znowu olewana. Wiadomo cisnienie niech sprawdzi pomaca brzuszek i sprawdzi mocz - i bede zadowolona :)
Moze sie glowka obnizya do kanalu bo 2,5 tyg temu bylo 4/5 - ciekawa jestem.....

magdziaz-kiedy wpadasz na kawke??

emilia- szukalas sukienek : http://cgi.ebay.co.uk/New-Stock-Par...=UK_Wedding_Clothing&var=&hash=item7913c8e6b6 fajniutke ale bardziej na inne okazje :-D
 
Ostatnia edycja:
doveinred zadzwon jutro z samego rana i popros o emergency wizyte napewno takie maja , mozesz nasciemniac ze zle sie czujesz itd :) ja kilka razy bylam z dziecmi na takiej wizycie bo czekac kilka dni jak mi sie dziecko meczy to przesada... nigdy mi nie odmowili jak mowilam ze to naprwde wazne i ze nie moge czekac :)
powodzenia

u was tez sie tak ciemno zrobilo? jeszcze przed chwila bylo ok a teraz to juz swiatlo musze zapalic bo ciemno jak w ... :D chyba zaraz sie rozpada...
 
Misialula no ja też myślę, że dziewczyny uzależniły się od tego rynku, ja to nie pamiętam kiedy byłam, jakoś mnie nie ciągnie w ten tłum.
Emilia polecam tą matę co azorek pisała.
Azorek współczuję. Ja to bardzo blisko byłam z moim dziadziusiem i bardzo przeżyłam jego chorobę i śmierc
Magdziarz trzymam kciuki, ruszaj się jak najwięcej, weź ciepłą kąpiel, to pomaga
Emilia w przyszłym tyg wtorek i piątek wchodz w grę w pozostałe dni pracuję
Doveinred mów że emergency appoitment i gdzies Cie tam wcisnął



A ja mam dzisiaj doła, mój J pojechał, myślałam, że jakos to będzie ale poryczałam się jak bóbr. Zabralam się więc za sprzątania i tak mam już sporo zrobione, jeszcze łazienki przetrzeostało, no i w wolnych chwilach wszystkie szafki w kuchni bym musiała wyczyścic.
 
No zadzwonie i powiem zobacze co wyjdzie.

A pogoda to u na s z rana padalo a teraz jest jasno i nawet ladnie moge powiedziec.

Isabelll-
glowa do gory jakos dasz rade. Dziewczyny sie zwala do Ciebie i bedziesz tylko czekac by sobie pojechaly :-D
 
reklama
no pewnie że dam radę ale mi po prostu smutno, potem jak się przyzwyczaję to mi bedzie wszystko przeszkadac jak on wróci. A tak wogle to byliśmy wczoraj na basenie i mała odstawiła mi taki szał , że już chciałam jechac do domu, przez 20 min darła się w niebogłosy i nic nie pomagała, za to potem jak się rozbrykala to nie chciała stamtąd wychodzic, a potem spała 3 godz:-):-). Jak ona tak zawsze po basenie będzie spała to ja będę z nią częściej chodzic. A jeszcze wczoraj o 23 mój J zdecydował, że jednak kupi auto do roboty i po 23 jezdzilismy za autem. Nie ma jak to niezdecydowany facet. najpierw gadal że nie, potem że tak wiec mu szukalam auta, potem juz ze nie a potem wymyslil w nocy ze jednak tak
 
Do góry