reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

ejdzejka- ja tez dziekuje za wspolny spacerek :) :tak:
ten market jest za zyrafami niedaleko przejscia dla pieszych jak idziesz do john lewisa. Jest pod ziemia na tym parkingu w niedziele od 8:30 rano do 13

misialula-
ja nie wiem, jak mi pod podloga mysz zdechla i pachnialo inaczej.... to kupilam taki AIR WICK
 
reklama
propo wyprzedazy.. zainteresowalo mnie to:
Nearly New Sale & Nappy & Baby Sling Day
Saturday 12 February 2011 10:30am - 2:30pm. At the Pregnancy and Parents Centre 10 Lower Gilmore Place, Tollcross. Moze byc ciekawie.. jeszcze na takim nie bylam
 
Dzięk;-)i.............no jak zwykle dałam ciała..........no nic zielenizna ze mnie :-) hehehehee
wybiorę się.......Kuba już wyrasta z ubrań .....trzeba by cos poszperać poszukać ;-) pojde najpierw tutaj blisko bo na tolcross to pewnie nie dotre.....ale jak któraś będzie to dajcie znać co i jak.
 
no i ja jak zwykle pokrecilam bo na te grupe to nie destiny church tylko St Pauls & St Georges Church na Broughton Road i spotkania sa od 10 do 11.30 :D o ja zakrecona hehehehe

misialula pozniej ci na gg wysle linki do tego oczyszczacza(ale slowo do literowania:O) :D a na tollcross to ja mam blisko ejdzejka autobus nr 16 z leith walku:) za princess skreca w lotjian rd i tam na koncu jest duuuuze krzyzowka z wielkim szklanym budynkiem banku i tam sie wysiada mniej wiecej:D pogadam z moim lubym i moze go wyciagne.dam Ci znac jak by co to dolaczysz do nas:D---zerknelam wlasnie na mapke i mozna 4 dojechac na fountain bridge i z tamtad to jakies 5 min spacerku:D namowie mojego i sie zgadamy jesli masz ochote isc :D
teraz uciekam bo amelkowna sie pluska i zaraz ja spac klade bo padnieta dzis wrocila:D
 
Ostatnia edycja:
Hejka:-) MELDUJE ZE JUZ WROCILYSMY Z NADKA DO EDI!!! :(
no i przynajmniej bede juz teraz z Wami na biezaco;-)
.....padam po podrozy-cora byla mega grzeczna w samolocie-tylko zasnela mi przy samym ladowaniu i do odprawy caly czas musialam trzymac ja na rekach-masakra-myslalam,ze nie ustoje:))niby to takie male chucherko,ale dalo sie odczuc ten ciezar:))
pozdrawiam Was wszystkie:)
 
witam wszystkie mamusie, Emilia widze, ze juz mi robisz dobra reklame :-)
martka82 tak jak dziewczyny wspomnialy wczesniej, najpierw musisz wyrobic w DVLA provisional licence (mozesz to zrobic na poczcie), wtedy mozesz zaczac jezdzic pod opieka kogos kto ukonczyl 21 lat i kto ma prawo jazdy conajmniej 3 lata. Liczy sie polskie badz unijne (dwa rozne dokumenty) kruczek jest taki ze na polskim/ unijnym prawku w uk mozesz jezdzic tylko 12 miesiecy. Pozniej masz obowiazek wymienic je na brytyjski dokument. Jezeli twoj maz nie ma wymienionego i zatrzyma was policja mozecie miec klopoty bo jest to juz wykroczenie, choc ja osobiscie twierdze, ze wszystko zalezy od inteligencji przylapanego i tego lapiacego... :-)Wszystko mozesz sprawdzic w The Official Highway Code- LawsMV(DL)R reg 16& RTA 1988 sect 87
Jesli masz jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem :-)

Magdziarz dzieki za mile popludnie, mam nadzieje ze wkrotce to powtorzymy
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.:-)
anieszka6076:Moj maz ma juz 13 lat prawo jazdy,w tym prawie 2 lata brytyjskie(wymienil dopiero po prawie 3latach tutaj:zawstydzona/y: na brytyjskie).Mam w zwiazku z tym pytanie,czy maz moze mnie uczyc jezdzic czy dopiero jak mina te 3 lata?Jakis czas temu z ciekawosci zaczepilismy policjantow,bo chcielismy sie dowiedziec jak to wkoncu jest(bo rozne wersje slyszelismy)to powiedzieli nam ze maz musi miec 3 lata brytyjskie zeby mnie uczyc; i teraz juz sama niewiem:baffled::confused2:
 
Do góry