reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hey

pozniej was poczytam, teraz nie mam czasu.

mam do was pytanie, czy ktoras z was ma oczyszczacz powietrrza??
Co o tym sadzicie?
i gdzie mozna go kupic??
Bo narazie przegladam ebay.
 
reklama
misialula:-) ogladamy juz chyba z 15 i jest tragedia ale nie poddam sie bo jeszcze jutro i w piatek idziemy wiec moze cos fajnego bedzie a moze masz jakas stronke z ktorej szukacie mieszkan bo ja to juz chba wszystkie pesledzilam a koniecznie chcialabym zostac na gorgie wiec szukam w tej okolicy:-) wrocilysmy ze spacerku i taka bylam glodna ze myslalam ze zwarjuje cos mnie ogarnelo, a teraz najadlam sie kopytek i zaraz chyba pekne:szok:
 
tak sie wkrecilam w program miedzy kuchnia a salonem ze nie moge opuscic zadnego odcinka wlasnie chyba musze wyprobowac ciasto z ich przepisu, jutro mamy gosci to moze zablysne czyms nowym:-D
 
emilia:-) tak wlasnie szukamy z tej stronki dzieki;-) wlasnie dostalam meila ze jutro mamy nastepne 2 do obejrzenia;-) oby cos fajnego
 
Współczuję Wam, dziewczyny, z tymi mieszkaniami- ja mam jednego sprawdzonego landlorda, u którego wynajmuję już trzeci rok i naprawdę nie mogę narzekać. Teraz mam fajne mieszkanko, blisko centrum, a jednak cichutko, spokojnie- zaraz obok jest komisariat policji :-D

Moja mała dostała dziś pierwszy inny niż mleko posiłek- kaszkę malinową. Tak się przyssała do butli, że zjadła całość naraz, bez żadnego marudzenia i rozglądania się na boki ;-). Stwierdziłam, że już czas coś wprowadzić, bo ostatnio budzi się w nocy na jedzenie :szok:, co jej się do tej pory nie zdarzało i tak sobie pomyślałam, że chyba jej nie starcza, to co je... I zamiast jej dawać więcej i rozpychać żołądeczek ( bo i tak zjada sporo), to dałam jej coś bardziej treściwego... :-p
 
jestem......
....troche juz mi lepiej - połaziłam dzisiaj sporo no i sie troche odstresowałam wygoniłam dola ;) - dzięki doveinred - a Kuba już śpi........tak sie zmachał i dotlenił.....
nom, nom, z tymi mieszkaniami to ciężko.....my też szukaliśmy wcześniej......po stronkach - i nawet znaleźliśmy mieszkanko naszego kumpla z którego sie wyprowadza a rozpoznaliśmy je po kilku sekundach bo.......to były stare zdjecia jeszcze za przed jego (tego kumpla) wprowadzeniem(mieszkał tam 3 lata)....wiec wygladalo inaczej.......nie rozumiem dlaczego tak robią......my narazie nie szukamy zobaczymy co powiedza nam w caunsilu i gdzie wylądujemy......uffff.........
Emilia gdzie jest carboot's ? (nie wiem jak sie pisze) i co to jest......takie cos jak sunday market? Śliczne zdjęcie dodałaś :-)
 
reklama
ejdzejka- car boots to sunday market- sprzedawanie z samochodu.


Dziewczyny pytałam sie czy macie pojęcie o takim czymś jak oczyszczacz powietrza??
 
Ostatnia edycja:
Do góry