reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Melduje sie!!
Noc mialam straszna , bol miednicy i kregoslupa straszny a czesto musialam wstawac do ubikacji. Pojechalam do sprawdzenia do szpitala i wlasciwie czego sie dowiedzialam to :
-na bol miednicy: paracetamol i fizjoterapelta ( ha ta jak bym miala czas jezdzic do szpitala na zajecia.....:sorry2::sorry2::sorry2: zreszta jeszcze 3 tyg i 4 dni)
-prawdopodobnie mam urine infection:-( i dostalam antybiotyk.......
-jeszcze nie rodze bo szyjka na poczatku rozwarta ale w glebi jest zamknieta.

Wiec pewnie dotrwam do terminu cesarki.

No co do boli krzyzowych to ja mialam- dlatego tez nie wiem jak sie czuje normalne skurcze.:zawstydzona/y:
Kazano mi lezec na lozku i sie nie ruszac bo maly byl monitorowany a ja mialam kroplowke ale i tak tanczylam na wyrku. Pytalam sie o gaz i powietrze ale powiedziano mi ze jak wywoluja to nie moge dostac i tak sie zwijalam. Polozna przyszla mnie zbadac i mowi sprawdza skurcze : trzymala reke na brzuchu i mowi ze no wlasnie ma pani skurcz- ja na to nie wiem bo czuje kregoslup
no teraz juz powinno byc dobrze skurcz ustal- ja na to nie wiem czuje kregoslup!!! :wściekła/y::wściekła/y:
i nie moglam im wytlumaczyc ze jedyne co czuje to bol w kregoslupie i ciagly. Trwal okolo 4 godziny bez przerwy za wkoncu polozna sie zmienila i przyszla inna i na to co zastala sie zdziwila ze nie dostalam nic na bol :szok: ale juz bylo za pozno i juz tez mialam temperature wiec dostalam epidural - normalnie jak mi dali to ulga- ja niemoge...
Tez myslalam ze urodze sam kregoslup:zawstydzona/y::sorry2:

magdziaz- jak sie czujesz? CO do koszyka to ja bede urzywac ale tez strasznie duzo jest w charity albo mozesz poszukac na carboot sale. Nawet nie sa droge na gumtree.
misialula- no ja wszystkie chomikowalam wiec teraz mi s ie przydadza. Zawsze mozesz sprzedac na gumtree albo poprostu oddac do charity.
 
Dziewczyny, a może któraś ma do sprzedania kosz dla dziecka? W sensie taki do spania w nim :)

nie musisz kupowac:D ja ci pozycze :D i tak na ok 3-4 mce koszyk starczy i pozniej mi oddasz ja tez jak doveinred chomikuje co by dla nastepnej dzidzki bylo. jakis czas temu chcialm go opchnac bo mi miejsca zajmowal duzo ale po zrobieniu porzadkow w szafach znalazlam troche miejsca i sobie lezy i czeka :D takze daj znac czy chcesz...tylko przescieradelka co mialam takie pasujace mam gdziec w ktoryms pudle z gratami i chyba sie do nich nie dokopie :( wiec przescieradlo i kocyk musisz miec kupione.ale daj znac na gg
 
Doveinred, a dziękuję, czuję się znośnie dziś ;) Ja nie wiem już sama, czy po prostu nie zazdroszczę Ci tych Twoich objawów, bo noc też miałam kiepską, krzyż odmawial współpracy, myślałam, że jajo zniosę... Ale teraz jest ok, czasem mnie skurcz złapie, czop odchodzi w dalszym ciągu-swoja drogą ileż można...?-i leżakuję sobie, bo na nic nie mam sił ;)
 
lacze sie z toba w tym lezakowaniu :)
Grzes jest z Barnimem a ja w pokoju, obiad tez zrobi - czego mozna chciec wiecej :-D
 
czesc dziewczyny, ja z malym pytankiem. mam do oddania wanienke bezowa z kubusiem puchatkiem i stos gazet typu "mamo to ja" ktos by reflektowal?
 
Dobrze Ci :) Chociaż w zasadzie ja tez nie narzekam, z tym że Łukasz jeszcze w pracy :) Ale z rana mi naznosil do pokoju mnóstwo rzeczy, więc wstaje tylko do toalety :)
Agnieszka, wanienka to by mi się przydała :)
 
reklama
Racja :-D Ja wanienke mam. Ale z tego co wymyslilam juz pozniej z Barnimem to fajnie sie myje w umywalce :)
DSC08996.jpgDSC08999.jpgDSC08997.jpg
 
Do góry