reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Doveinred no ja mam tak samo ale on zawsze wybiera sobie takich co to przy nich może wyciągnać tel i na facebooku siedziec albo smsy wysyla. No ale 2 godz to juz wielka przesada tym bardziej ze go tylko ubrala i ogolila maszynką elektryczną
 
reklama
emilkaqq- GRATULUJE!!!!!!

Isabelll
- ja nawet jak takich dluuugggichhhh mialam to zawsze ich popedzalam. Dla mie liczylo sie to ze mam przerwe o 10 czy o 10:30 i wszyscy z mojej grupy musieli byc zrobieni. Wiadomo czasami Ci kumaci nie zabardzo szczesliwi ale co mnie to robota to robota i ma byc skonczona i nie sa jedyni bo reszta tez czeka na sniadanie ..- jestem straszna - wiem hi hi hi
 
Misialula coż ładne roztępy a ja marudziłam, ze mam duże:-(
Emilkaqq no super, gratulacje, moja mała też w tym tyg zaczęła już na całego, nareszcie, przynajmniej przez chwile ma zajęcie

Dzisiaj za to razem jadłyśmy bitą śmietanę, pryskałam jej na rączę, ona cała do buzi a potem tą samą rączką masowała brzuszek i mówiła mniam mniam, a potem podpatrzyła jak ja do buzi Kubie pryskam więc ona też tak chciała
 
Isabell kurcze wspolczuje takiej pracy bo na pewno nie jest ci lekko mam nadzieje ze szybko sie cos zmnieni i ktos zrobi tam porzadek:)
No dziewczyny tez sie ciesze choc wiadomo nie jest latwo zostawic mi Piotrusia ale ciesze sie ze nie bedzie musial siedziec sam tylko bedzie mial towarzystwo bo jednak jak pracuje to nie moge mu za duzo czasu poswiecic zobaczymy czy wogole to zadziala i nie bedzie chcial zostac beze mnie.
Ja tez uzywalam bio oil i nie mam rozstepow ale wiadomo czasami geny i nic na to nie mozemy,Misialula a moze stosuje dalej jakies kremy i masaze mojej znajomej wiadomo nie zginely ale dlugo po porodzie stosowala i chociaz jasniejsze sie zrobily i skora wogole lepiej wygladala
Deveinred mam nadzieje ze u ciebie wszystko dobrze bedzie i jeszcze troszke tu z nami popiszesz,odpoczywaj duzo:)
Emilkaqq gratulacje dla coreczki:)
 
Ostatnia edycja:
dzieki babeczki :)
doveinred choc nie jestem na bieżąco z postami,to trzymam za Ciebie kciuki kochana,bo wiem,ze juz duzymi krokami zbliza sie wielki dzien!! bedzie dobrze:)
 
Doveinred ale tu nie chodzi o to ze przy nich czas schodzi, bo wiadomo każdego można pogonić tylko że ona wybiera sobie takich co już mało kumają więc nic nie powiedzą żeby ona się nie narobiła a czas jakoś zleci.
Ja też trzymam kciuki za was obie dziewczyny, wytrzymajcie jeszcze trochę a jak nie to życzę szybkiego i łatwego porodu
 
Emilkaqq, gratuluję serdecznie :-D Musisz być naprawdę dumna z dzieciaczka :-)
isabellL, na Twoim miejscu naprawdę poszłabym do szefa, albo pogadała z tą dziewczyną, przecież to się w glowie nie mieści. Ja bym pewnie nie wytrzymała, chociaż cierpliwa jestem strasznie ;-)
Misialula, ciesz się, że nie widziałaś moich cycków:-D, no koszmar. tragedia. Nie dość, że całe w rozstępach, to jeszcze takie się miękkie zrobiły i brzydkie:shocked2:. Płakać mi się chce jak patrzę na nie. Na brzuchu- o dziwo- nic, a przytyłam w ciąży ponad 25kg
A co do tych skurczy (skurczów? ), to niby każdy mówi, że nie sposób ich pomylić z niczym innym. Ja miałam już w miarę regularne i dalej myślałam, że to coś innego ;-)
Pamiętam jak jechałam do Livingston, jak już były co 2,5 min. Myślałam, że wysiądę z tego samochodu i pójdę pieszo, każdy wybój czułam... :dry:
Doveinred, Magdiarz, a gdzie będziecie rodzić? Tu, czy w Livingston?
 
Isabell- no kumam ale dla mnie to i tak nie pojete.... bo ja bym chyba sie zanudzila. A u nas te kumajace zawsze dlugo sie robilo. Bo to gada , to znow gada myjac zeby , a to to a to tamto an nie taki cweterek tylko inny, zmienilam zdanie chce ubrac tamto!!! a ja zawsze :wściekła/y:
Uwielbialam tych nie kumajacych bo robota byla raz dwa zrobiona :) zreszta karmic tez nie lubilam bo trzeba bylo siedziec i czekac az przezuje :-D
Vampiria- no mi blizej do Infirmary tam tez mialam pierwszy porod ( no nie powiem ze zadowolona z obslugi bylam) Teraz jest cc wiec tez tam.
A jak ostatnio jechalam do szpitala jak mnie bolalo to tez myslalam ze zaraz taksowkarzowi powiem - nie po wybojach!!! czuje sie takie niewygody. No a dopiero co jak ty rodzilas.......to musialo cie bolec.
 
reklama
Do góry