reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej dziewczyny ja mam juz dosyc ogladam juz chyba z 6 mieszkanie i jest tragedia na zdjeciach piekne wszystko duze super lazienki a jak sie wejdzie to sie czlowiekowi tylko plakac chce syf brud grzyb na suficie i dotego klitka taka ze nawet niema sie gdzie ruszyc ale oczywiscie pan zagencji twierdzi ze super ciche spokojne mieszkanie sama rewelacja. masakra kiedy znajde cos sensownego:wściekła/y: a co do porodu drogie dziewczynki to ja tez sie troche pomeczylam ale szybko sie na szczescie o tym zapomina bo jak juz ma sie tego kochanego czlowieczka przy sobie to nawet bole same przechodza. 3majcie sie. bedzie dobrze:-)
 
reklama
Kinga- tak juz bywa , zawsze zrobia zdjecia takie ladnie ale jak sie widzi na wlasne oczy to czlowiek sie przekonuje ze beznadzieja jakas!!! Proboj dalej moze wkoncu cos sensownego sie znajdzie.
 
madziarz juz nie duzo ci zostalo , dasz rade :) pamietam przed pierwszym porodem kolezaanka powiedziala mi ze jak bede miec skurcze to zebym myslala o moim malenkim syneczku, ze to wszystko dla niego , ze lada dzien bedzie z nami i takie tam... powiem ci ze pomoglo :) wiesz takie pozytywne nastawienie. glowa do gory :)
 
hmmm a ja swoj porod tak srednio pamietam, pierwszy skorcz mialam o 17tej a niunia urodzila sie dokladnie o 19tej bez zadnego znieczulenia, ledwo do szpitala dojechalismy:szok:
pamietam tylko ze pani w rejestracji kazala mi usiasc w poczekalni i czekac a ja juz mialam bole parte:no: ale chyba szybko sie zorientowali co jest grane bo zaraz nastapila przezabawna, z perspektywy czasu oczywiscie, panika:-) Mloda nas mocno zaskoczyla.....

acha dziewczyny wanienka i gazetki sa wasze, tylko musimy sie dogadac w sprawie odbioru.

Chyba cos sie dzieje z cisnieniem, bo mi glowe zaczyna rozsadzac, wiec zmykam do lozeczka, dobranoc wszystkim
 
witam z rana z kawusia--juz zimna:confused2:
ja juz ogarnieta (prawie;-)) mloda tez ziemniaczki wstawione zaraz jeszcze pranie puszcze i zbieram sie na zakupy bo w lodowce i no zimno mi zostalo:-D wczoraj mnie naszlo i zrobilam leniwych pierogow:tak::-)Amelka i mezasty byli wniebowzieci heheheh a na dzis pierogi ruskie se wymyslilam:baffled: ja to zawsze sama sobie musze robote wymyslic zeby sie nie nudzic hihi:-D moj ma zachcianke skolei na kluchy na parze w iec na niedziele machne z gulaszem i zrobie ogorkowej bo juz od miesiaca za mna chodzi:-p:-D
trzymta sie i milego dzionka zycze wszystkim....nierozpakowanym nakazuje sie wylegiwac i nierozpakowywac jeszcze;-):-D:-D
 
azorek ale mi smaka narobilas na piergi :-)tez chyba cos dzis zdzalam wczoraj o 23 zachcialo mi sie racuchow z jablkami i bananem narobilam caly talerz i wszystko zjadlam:-) nareszcie dzis ladna pogoda zbieram dupke i ide z mala na spacer dopoki nie pada bo tu niegdy niewiadomo co z ta pogoda. ;-) milego dnia dziewczyny:-D
 
Ja kocham chomikowac.
Najlepsze jest to ze mam to po mamie.
Mam pelno rzeczy jeszcze po mnie ( kaftaniki, spioszki , dresy itp) maja juz te 28 lat a nadal Barnim czasami nosi- szczegolnie jak jestesmy w PL.
Mama jeszcze chomikowala pieluchy tetrowe ( zapakowane orginalnie) i flanelowe - dzieki temu nie musialam kupowac.
Pewnie wiekszosc zeczy malych powroci z nami do polski - na wszelki wypadek.


azorek- dzieki :-) pewnie doczekam do 2 marca ;-)
 
Doveinred super, moja Maja też miała największą radochę z kąpieli w umywalce
Vampiria to ja miałam taką samą położną, wszystko było dla niej normalne, dopiero pod koniec zaczęła się przejmować za to wtedy w szpitalu wszystko olewali. No i gratulacje dla Ciebie, super że z małą lepiej. Tak trzymaj i wytrwałości dla was obu
Magdziarz nie przejmuj się, to już bliżej niż dalej, chyba każda z nas pod koniec miała już wszystkiego dość. Jak już będziesz mieć maleństwo przy sobie to zapomnisz o wszystkim
Kinga w końcu coś znajdziesz, czasami warto dłużej poszukać. W każdym razie trzymam kciuki. Oni często wystawiają stare zdjęcia jak mieszkanie było świeżo po remoncie, co np. było ze 2 lata wcześniej albo i więcej. A co do zachcianek to mnie tak ostatnio na gofry wzięło tak się ich najadłam że mi potem niedobrze było, a wczoraj mąż zrobił mi sałatkę owocową.
Azorek dawaj tu przepis na te leniwe i kluchy, ja kiedyś robiłam ale coś mi nie wyszło no i sobie odpuściłam
Misialula ja wystawiam wszystko na ebay tylko dobre zdjęcia porób, zrób jakiś zestaw, pomyśl ile byś chciała i daj taką cenę z opcją najlepszej oferty albo daj na licytację, jeśli nie zależy ci na cenie. Ja tak wszystkie ciuchy małej sprzedałam a miałam tego naprawdę dużo, bo na każdy rozmiar co najmniej 2 wielkie pudła a często i 3 i w ten sposób miałam pieniądze na kolejne ciuchy

A ja to dzisiaj lenia mam, wczoraj popiliśmy ze znajomymi, teraz małą położyłam, chłopcy pojechali na basen a ja kawkę pije i muszę się za robotę zabrać. Obiad już mam, pranie nastawione, gary się myją, górę ogarnęłam więc tylko dół musze ogarnąć.
 
reklama
isabel jak mala spi to moze poodpoczywaj a nie sprzataj :tak:

Ja wlasnie szukam na ebayu movement and sound baby monitors
duzo tego . Kiedys mielismy fajny ale G przegral licytacje :-(

A ja ma stresa jak to bedzie jak sie maly urodzi i jak sobie damy rade i wogole!!!Szczegolnie jak sobie pomysle ze jeszcze 3 tyg zostaly:baffled::szok::szok: to juz wogole mnie ciarki przechodza.

Koszyczek jeszcze spakowany - kolderki nie mam, bedzie w kocykach zawiniety pewnie- biedulek. Chyba ze zdaze cos uszyc do tego czasu bo wypelnienie do kolderki bym mniala.... - dobry pomysl :-D
Wogole nie mam mu nic kupione. Wszystko Barnima:sorry:.
Moj G jest troche taki oszczedny wiec by mi dal po grzbiecie jak bym cos pokupowala - szczegolnie ze tego teye jest w domu ale jakos mi glupio w stosunku do Mestwinka ze taki biedaczek ......
 
Do góry