reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ale się rozpisałyście dziewczyny. Więc odpowiadam po kolei na wasze posty
Ejdżejka fajnie że się udało, a tak wogle to jak Ci się mieszka nie na swoim z dzieckiem? Bo ja szczerze nie wyobrażam sobie tego.
Misialula dokładnie tak jak Emilia pisze, miał to na własne życzenie, poza tym trzeba też się postawić po drugiej stronie.
Vampiria to nie tylko u Ciebie, u mnie też grzmiało i błyskało a zaraz potem zaczęło tak sniegiem sypac, że momentalnie biało się zrobiło. A dzisiaj ta wichura to masakra, jak jechałam rano do pracy to jeszcze w miare ale jak wracałam to tak mi autem rzucało, że aż się bałam
Magdziaż nie martw się, to jeszcze nie oznacza porodu a nawet jeśli to znaczy, że dzieciątko jest już gotowe. Ja na rozstępy kupowałam z vichy, nawet dobry był
Ejdżejka nie martw się, nie tylko ty do pl nie jedziesz, ja to dopiero w lipcu się wybieram, wcześniej raczej nie dam rady no i kasa
Doveinred no to sobie naraobiłaś, teraz leż i dbaj o siebie i odpoczywaj ile dasz radę
Vampiria masz rację, korzystaj i śpij kiedy możesz. Ja chetnie bym pospała trochę dłużej ale Maja to najpózniej o 7.30 wstaje a najczesciej o 7 już krzyczy
Doveinred, Magdziaż ale się będziemy śmiały jak się na porodówce spotkacie. Kochan ja tak czułam skurcze, tyle że bardziej boli niż przy okresie ale wiadomo każda też inaczej czuje ten ból. Ja jak Kube rodziłam to mi mierzyli siłę skurczy, miałam na 4 i już nie dawałam rady a w sali obok babka miała 10 i prawie nic nie czuła. Ale ja za to urodziłam szybciej niż ona hahaha i mniej się darłam hahaha. Ale z tymi skurczami to jeszcze nie panikujcie bo często przechodzą albo trwają bardzo dlugo zanim rozpocznie się akcja. A owszem chodzenie i prysznic własnie takie mają działanie. Dziewczyny po prostu sprawdzajcie co ile macie i czy sa regularne. Mi 2 tyg przed porodem się zaczely, chwilami były regularne a potem przestawalo. Potem już regularnie i coraz czesciej
 
reklama
Czesc dziewczyny :-)
deveinred no ja wlasnie mialam takie na okres,wczesniej bylam w szpitalu i wszystko bylo ok a po powrocie sie polozylam i brzuch zaczal mnie bolec wlasnie jak na miesiaczke a potem jak poszlam do lazienki to czop mi wylecial i tak juz sie zaczelo pierwsze skorcze co 6-7 min no ale mam nadzieje ze u was to jeszcze nie to no i dziewczyny nie spieszcze sie prosze tak za bardzo:tak:
No a ja znalazlam opiekunke dla Piotrusia na jeden dzien kolezanka byla chetna w sumie to bardzo sie ciesze bo Piotrus z jej synkiem bardzo sie lubia a ja bede mogla tez pojsc do pracy sama a Piotrek w tym czasie tez bedzie mial zajecie:-D
 
Gasiorek no to super, zawsze to coś.
Ja miałam kolejny męczący dzień w pracy i stwierdziłam, że chyba pójdę na skargę do szefa. Mam już dość odwalania za kogoś roboty. Cały czas sobie mówiłam, że dam radę no ale mam już dość. Dziewczyna nic nie robi, jest wpisana w grafiku więc mamy 3 osoby a tak naprawdę są 2 z czego jedna zajmuje się lekami i papierami więc ja zostaję sama. W Pon dziewczyna wisiała na tel, w środę wogle jej nie było, a dzisiaj 1 osobę robiła ponad 2 godz a pozniej już nie zrobiła nic. Więc nie wiem czy jeszcze długo wytrzymam.
 
Emilia_ to nie tylo Twoj maz taki uparciuch,ja tez wybralam sie rowerem do pracy:)rano bylo ok,ale wracajac mialam niezla gimnastyke,szczegolnie pod wiatr.Jesli lubicie sporty ekstremalne polecam:)ale Magdziaz i Doveinred wy nie probujcie,:)Odpoczywajcie poki mozecie. a co do skurczy to ja tez mialam takie ja wy teraz,bol kregoslupa szczegolnie i przez 3 dni rowno co 10 minut
Azorek , Misialula przepis na ciasto z truskawkami i ja poprosze:)
 
A co do przepisu to ja też chcę :-):tak: chociaż ja 2 lewe ręce do ciast mam ale może się skuszę. W przyszłym tyg od 11 mam 10 dni wolnego więc może może
A mi chyba za chwilę okna wywieje. Sąsiad wystawił śmietnik, pełny i teraz jezdzi sobie po ulicy:-D
 
gasiorek- fajnie ze bedziesz mogla troszke odetchnac nawet podczas pracy. Wiadomo synus kochany ale fajnie jest troszke sie oddalic i odetchnac. Super ze kol sie zgodzila na pilnowanie :)

Isabell- wiem, kaleka ze mnie.... Mnie tez zawsze cos takiego denerwowalo a czesto niestety sa w pracy takie leniwe a w tego rodzaju robocie ktora mamy to powinny wszystkie podobnie pracowac , bo jak nie to wiadomi cala robota spada na ciebie i sie charuje i denerwuje potem wszystko.
Ale jedna osobe 2 godz...matko!!!! ja po 10 min z rezydentem odpadam i juz mam go dosyc. Najdluzej to zawsze spedzalam 30 min ale norma to tak 15-20 na ubieranko i toaletke....
 
Tu na 3 dni przed porodem,
W dniu porodu pekło mi wszystko jeszcze gorzej od dołu w gorę:wściekła/y::wściekła/y:
 

Załączniki

  • CIMG1787.jpg
    CIMG1787.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 22
misialula- nie jest pewnie tak zle teraz, a z czasem to rozstepy bledna i sa mniej widoczne. Ja mialam w pierwszej ciazy pod spodem piersi wlasnie takie czerwone ( super miejsce bo nie widoczne - no chyba ze tylko dla mojego G) byly czerwone i duzo ich bylo ale zniknely i ani sladu po nich. Teraz nie mam bo mi cycusie wogole nie urosly.

Co do skorczy to teraz bardziej sie boje ze przez to ze mocno bieglam narobilam sobie czegos... chodzi mi o to ze boli mnie pod pepkiem w dolnej okolicy co moze oznaczac odklejanie sie lozyska!!>> ale poza tym bolem to innych obiawow na to nie ma. Jak jutro bedzie nadal bolec to zadzwonie i powiem wprost ze jeszcze boli i chce miec USG czy wszystko jest wporzadku- mam nadzieje ze sie zgodza i pojda na to....
 
reklama
DZIEWCZYNY!!!!!!!! MOJE DZIECKO NARESZCIE ZACZELO SAMO CHODZIC!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE SIE CIESZE.....TAAAAAAAAAAAAAKA Z NIEJ DUMNA JESTEM:)))))))))):-):-):-) ps: musialam to napisac - nareszcie!:-)
 
Do góry