reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hey


Ale azorek ciasto zrobila pyszne, mam przepis ale zadnych owcow nie mam wiec jutro kupie i ciacho robię i bede zryc i przytyje 5kg:wściekła/y::-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A my dzis przy tej pieknej pogodzie sapcerowalysmy:) rano na grupe-nie bylo jeszcze tak zle.Potem Asiek przypomniala mi ze Asiula jest zapisana na 2 godz do zlobka na dzis:):):) Dzieki bo znowu bym zapomniala.A juz od kilku dni trabie, ze 3 ma zlobek, tylko zapomnialam ze dzis 3:)
No wiec jak wyszlysmy z domu o 10 tak wrocilysmy przed 4.No i juz wtedy niezle wialo.A Romek uparciuch pojechal do pracy na rowerze!!!
No Asiula tez nie chciala sie urodzic w marcu i wyszlo dokladnie 4 tyg wczesniej:)cos jest z tym marcem...
Doveinred trzymaj sie!!!Niech te twoje chlopaki sie teraz toba zaopiekuja!!
 
Ja uzywalam bio oil, mozna tanio na ebay-u znalesc, nie mam rozstepow (no mozwe kilka ale slabo widoczne).Ale slyszalam, ze to od genow zalezy.
 
Emila moze glupie pytanie ale - jak ty czulas skurcze?? mnie boli tak jak nanokres ale czasami bardziej kluje. nie boli caly czas tylko co jakis i jak boli to kregoslup tez.... brzuch w chwili skurczu twardnieja- no bo ja juz nie wiem--- hi hi i jak pierworodka :)
 
no tu ci nie pomoge-u mnie wywolywali porod i mialam epidural wiec skurczy za bardzo nie pamietam-zapytaj Asi lub Ewy.
Ale bol jak na okres i twardniejacy brzuch brzmia znajomo!!!!!!Laska moze ty sie spakuj i jedz???
 
Wstalam i pochodzilam i troszke sie zmniejszyly- wiec pewnie nie to.
Ja tez mnialam wywolywany a to kurcze troszke inaczej niz normalnie......

Ide pod prysznic wiem ze to rozluźnia wies do uslyszonka potem.
 
Ostatnia edycja:
takie bóle jak na miesiaczkę to miałam jakis tydzień przed porodem codziennie- i zawsze myślałam, że to już.
A pierwsze skurcze poczułam 3go, tak koło 23ciej- i to był taki ból jak na kupkę :zawstydzona/y::-D- więc myk, myk, myk do kibelka- i nic. Wróciłam do łożka, i znowu taki ból, ale już mi się nie chciało wstawać, więc poszłam spać. Koło drugiej się obudziłam, znów z takim bólem- i wtedy mnie oświeciło, że to mogą skurcze być;-). Sprawdziłam- i jak w mordę strzelił, co siedem minut :-D. Mam nadzieję, że pomogłam :-)
 
reklama
Vampiria - dzieki. No ja takie na okres , schodzace i twardnienie ma od 2 tyg juz. tylko strasznie nie regularnie i mocniejsze i slabsze.
mmm mowisz parcie jak na kupke... to pewnie nie jeszcze te bo teraz ich nie mam ale juz kiedys cztakie czulam - cos jak skret jelit.


Odprezylam sie w prysznicu. Ale kozci zmow zaczely bolec....ale moj G robi mi herbatke :-)
 
Do góry