reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

ejdzejka to daj znac bo kolega tez powiedzial ze wezmie ale sa 3 szafy wiec sie podzielic mozna|:D wysle ci na priv moj nr kom to zadwon czy ska wyslij to sie dogadamy.


kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja jestem chetna do Ciebie na ciasto ale nie chce tych szaf !!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D zle sie zrozumiałysmy
 
reklama
Misialula no tak to jest, za błedy trzeba płacić niestety. Mój J musiał tutaj zapłacić 750gpb i dostał 6pkt a można mieć tylko 12 i kasują sie po 4 latach tylko za to że dał kluczyki do auta koledze, jak się okazało ten nie miał prawka a co za tym idzie ubezpieczenia no i był pijany a nie było tego po nim widac. No i jak to kolega polak pociagnal za soba mojego j bo powiedzial ze ten o wszystkim wiedzial co bylo nieprawda. Współczuję sytuacji z mieszkaniem , pozostaje ci czekać na przeprowadzkę.
 
.....przykra sprawa Misialula.......ech życie............
dziewczyny a ja zawalczyłam "z koleszką" ..........zapytaliśmy czy kwoty ktore placimy ustalone sa przez niego czy placimy sparawiesliwie wg rachunków....powiedział ze wg rachunkow. Powiedzielismy ze nie zgadzamy sie z kwota kansilu.....a on ze dopiero znalazl dzis rozliczenie i sie pomylił bo kansil jest B a nie C i w ogóle ze płacimy od 1 maja 2010 wiec do konca stycznia jest juz zaplacona cała kwota !!!!!!!!!!!:szok: i ze ma jutro dzwonic do kansilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahhhaahaaaa ściema totalna - powiedzialam ze sprawdziłam rodzaj kansilu i kwote. Pokazał rozliczenie...............on ma zalegly kansil poprostu..............oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
obliczyli mu kwote od 1 maja ja płacił.......ale nasza działka jest juz zaplacona w tej chwili za połowe z rozliczenia wiec wiecej nie dostanie ani grosza.........dobrze ze duzo wiedziałam od WAS..........nie dałam sie oooooooooooooooooooo:tak:
 
Hejka
Misialula to kolega troche na wlasne zyczenie wpadl!!!Przeciez na lotnisku skanuja paszporty-czego sie spodziewal.Fajnie,ze sie zmienil i w ogole ale jakby potracil kogos z moich bliskich to chetnie wiedzialabym go za kratkami.Ten kogo potracil nie zwial przed tym za granice...
Azorek moge wpasc w przyszlym tyg??Jutro Romek ma rano wolne:)Lece tylko na grupe a potem go wykorzystam:p
Ejdzejka no to fajnie, ze sie udalo.
 
Ja jutro jade do azorek, odbiorę Edzejkę z north brige.
Zjemy jej całe ciasto:):)
a ja zrobie was w balona zrobie 2 ciasta i jedno schowam;-):-D
mam nadzieje ze sie wyrobie z ciachem do waszego przyjscia:tak::-)
yyyyyyyhhh Olu bo ja tego no...kupisz kawe po drodze??:zawstydzona/y: ja bylam w sklepie izakupy zrobilam ale oczywiscie kawy nie!!:wściekła/y:
jakas zakrecona chodze i tu przyklad z szafami hehehehe:-D i wywalilam do smieci kupony(moj gra w euromilion) bo myslalam ze stare no niby date sprawdzilam ale jakos tak patrzac nie widzialam...i moj musial przeszukac wor ze smieciami :zawstydzona/y::sorry2:ale mi awanture zrobil hehehe a co jak bysmy wygrali hahahaha aaaa i zegarek zostawil na umywalce ostatnio i mowi do mnie dzisiaj ze od 3 dni zegarka szuka....a pod umywalka mamy kosz---juz 2x oproznialam od tego czasu--i nagle sie zerwal i mowi"ciesze sie ze smieci jeszcze nie wynioslem bo moze wywalilas jak kupony z loterii":zawstydzona/y::-D:-D:-Dale sie znalazl na polce w livingu hahaha

ejdzejka gratki za odwage wygarniecia koledze:D przynajmniej jakas kaska do przodu bo council juz macie z glowy:tak::-)


emilia jak najbardziej tylko nie pon i nie sroda:/ w pon jobcentera w srody u lyndy sprzatam
 
Ostatnia edycja:
Emilia - nerwow mnie to kosztowalo ale nawet nie te pieniądze tylko honor..........bo jak tak można swojemu robić.......kłamać oszukiwać nienawidze falszu - przykre ech...........
azorek - niezla jesteś........:-)
ja jutro czekam na doveinred i Barnimka - lecimy na grupę a potem na moście czekam na Misiulalę i Dominika i jedziemy do Ciebie!!!! Kurcze ja ciągle na kogoś czekam - hehehehe:-D cieszę się że jutro caly dzien nie bedzie mnie w domu ! ufffffff!
dobrej nocy dla wszystkich.......!!!!!
 
qrcze nadazyc ciezko.... vampiria my sie z checia wybierzemy z rewizyta, tylko w przyszlym tygodniu, narazie mamy rozplanowane wszystko do niedzieli. Ejdzejka jak tam baba? zakupiliscie dzis, koniecznie musze zobaczyc? Emilia my sie widzimy jutro na grupie :-)
A my wlasnie juz oficjalnie lecimy z mloda do Polski 6 marca a tatus zostaje w domu z kotami hahaah:-D
 
Czy to tylko u mnie takie anomalie pogodowe, czy Wy też słyszałyście grzmoty? Bo jeśli to nie grzmoty, to ja nie wiem, chyba się budynek w sąsiedztwie zawalił, bo strasznie głośno było
My teoretycznie jutro na grupę- zobaczymy, czy wyjdzie :)
I czekamy na wyniki badan krwi małej- oby były dobre
Azorek...qrczę, ale mi smaka zrobiłaś na to ciasto truskawkowe... to nie fair :p
Aga, zapraszam w takim razie w przyszłym tygodniu :)
 
reklama
Do góry