reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Isabelll- wszystkie te zeczy ktore pokazalas sa fajne tylko co do maty to dlugo Ci sie nie poprzydaje bo jak dzidzia urosnie i zacznie co nieco siedziec to pod tymi palagami nie uda sie jej normalnie bawic. Fajne jest jak dzidzia lezy gozej jak siedzi.
Moze taka otwarta jest ter z rainforest. Buy Fisher-Price Rainforest 1-2-3 Musical Gym. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
ta jest lepsza bo mozna przekladac i to pol okragle znajduje sie wtedy po drogiej stronie a tam mozna wlozyc zyrafe i palme.

Miałam te matę i jest całkiem ok. Ale Znacznie baaardziej polecam to o czym pisze isabell pod spodem.

Mam coś w tym stylu i świetnie się sprawdza. Znacznie więcej zbawek i kolorów niż na tej macie od fisher price przez co Ala znacznie szybciej się tym zainteresowała. (mate sprzedałam zwiazku z brakiem wiekszego zinteresowania)

Ja zaraz zmykam na obiadek:tak: Pozny ale pysznyyy:)
 
reklama
Almani dzieki za opinie, mi też to bardzo się podoba i wydaje się ciekawe.
Oj mnie to chyba święta zastaną z prezentami bo mam straszny dylemat co kupić teściom i rodzicom. Znowu bede na ostatnia chwile biegac i czegos szukac a tak planowalam ze wszytsko wczesniej pokupuje.
 
dziendoberek :) ja sie melduje bo iedawno wstalismy :) wyglada na to ze padac dzis nie bedzie wiec chyba wykorzystam ten czas i wezme sie za okna choc nie wiem co z tego wyjdzie bo sie ostatnio kiepsko czuje... robie sie coraz wieksza i zaczynaja sie coraz wieksze klopoty z kregoslupem... ;(
 
Dzien dobry wszystkim:tak: Ja wstałam dziś bardzo wcześnie ale to nie przez Alę ,a przez jej tatę. Zapomniałam mu śniadania do pracy zrobić wieczorem i dziś wstawałam na szybko przed nim żeby zrobić...jaka ja jestem kochana żonka:laugh2:

Rudzia może nie myj tych okien-zwłaszcza jeśli to wymaga stawania na jakieś stołki czy taborety...to trochę niebezpieczne w ciąży.:no:

Myślę nad zmianą koloru włosów(teraz mam mysi brąz-mój naturalny) na taki rudy jaki miałam jakiś 2 lata temu- na dole fotka;-) Co sądzicie?:)
 

Załączniki

  • DSCF7910.jpg
    DSCF7910.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 19
Rudzia jak nie czujesz sie dobrze to odpuść sobie te okna
Almani mi się bardzo podobają takie żywe kolory, sama myślę nad jakąłs zminą, zawsze ciągnęło mni do blondu ale jestem brunetką i trochę się boję aż takiej zmiany. Farbowałam się już na czarno, czerwono, rudo itp ale na blond jeszcze sie nie odważyłam.
Ja też dzisiaj wczesna pobudka tzn wstanie na nogi. Maja o 6.30 zbudziła sie na karmienie i już nie chciaął zasnąć. Dopiero niedawno mi zasnela.
Kuba dzisiaj ma wyprawe do teatru na piotrusia pana, mam nadzieje ze bedzie zadowolony.. U mnie jak narazie ładna pogoda chociaż trochę wieje.
 
isabelll- tez fajniutke to co pokazalas. Teraz tylko musisz sie na cos zdecydowac;-)
almani- taki kolor czerwonawy jest fajny ale jak Ci sie znudzil to czemu nie! wkoncu troche odmiany poprawi wewnetrzny nastroj.
rudzia- nie przepracowuj sie pamietaj ze jestes w ciazy wiec nie szalej.

A ja przedwczoraj ubralam choinke a maly patrzyl sie ze zdziwieniem co to jest, pewnie myslal; mmm jak by to smakowalo i czy mozna zwalic!!!! :evil::evil::evil:
 
Witam udalo mie sie nie byc ostatnia dzisiaj:-D My juz jeden spacerek zaliczony ,moze po poludniu drugi bo ladna dzis pogoda:-)
Moj maly przeszedl wczoraj samego siebie,poszedl spac o 22.30,nie wiem co mu sie stalo ale to chyba te zeby,strasznie plakal jak go polozylam i wogole nie chcial spac,juz tak od paru dni mam nadzieje ze niedlugo bedzie lepiej:-)
Almani ladny kolorek,ja to juz od lat mam jeden kolor jakos nie lubie zmian albo nie mam odwagi:-D
 
gasiorek ja z kolei ciągle coś zmieniam z włosami:tak:

My dziś ubieramy choinke:-) juz nie mogę się doczekać:tak: jeszcze tylko jakieś aniołki z papieru musze porobic:tak:
 
teraz to ja pokaze chrzestnym co mi sie podoba i niech decyduja i kupuja.
Moj kuba juz czeka na ubieranie choinki ale my w tym roku nie ubieramy bo i tak nas nie bedzie
 
reklama
Czesc
a my dzis ruszamy na poszukiwania choinki.
Almani ja ciagle zmieniam fryzury-wychodze z zalozenia ze wlosy i tak odrosna wiec czemu nie:)
Bardzo podobaja mi sie czerwone wlosy, kieeedys tez takie mialam.,A moj maz zastanawial sie ostatnoi jak mozna pofarbowac sobie wlosy na czerwono:D
 
Do góry