reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
hej
u mnie po staremu czyli swiat kury domowej;-)no i malo czasu na cokolwiek ale daje rade, pojade do mamusi to odpoczne hihi ...

basiu super ze masz juz termin, mi tez cc wczesniej wyznaczyli, upewnij sie tylko co masz robic gdy skurcze wczesniej sie pojawia!! bo mi kazali natychmiast dzwonic na oddzial ze jade ze skurczami coby sale i ekipe mieli juz gotowa!!

aska witaj... widze ze masz juz malego raczka ;-)... a czyzby maly alergik ?? no i czy robilas badania w polsce ?? ten college bomba, a co dokladnie?? ja tez jestem w trakcie kursu HNC business, tylko mam przerwe ma mala;-)

madziasko ja tez mam 4 miesieczna corcie :-)... witaminy D nie podaje, starszej tez nie dawalam!! nie uwazam aby byla potrzeba ...
 
Hey :D
Spotkania sa we czwartki od 10-12 dla dzieci od 0 do 12 miesiecy. Jak chcesz przyjsc to oczywiscie wszystkie Mamuski sa mile widziane, daj znac na priv to dokladnie Ci wytlumacze jak trafic :)
Pozdrawiam :cool:
 
Hej

Izka a kiedy jedziesz do mamy?
Badań nie robilam żadnych bo od czasu jak jest na nutramigenie to ok i stwierdzilam, że poczekam jeszcze.

ja daję witaminę D, tutaj Ci nie dadzą ja jak bylam u lekarza w polsce jak maly mial 2 mies to mi dal lekarz i jeszcze mnie opieprzyl.
muszę się pochwalić, że adaś dziś zrobil 3 kroczki przy sofie oczywiście w bok
 
Witam, drogie mamy ze Szkocji.
Jesteśmy tu z mężem i prawie trzyletnim synkiem Kubusiem.
Pozdrawiam serdecznie "sąsiadki". :-D
Cieszę się, że wreszcie pojawił się szkocki wątek i nie jestem tu sama. W kupie zawsze raźniej, prawda? Zwłaszcza, że my Polskie mamy, inaczej wychowujemy i dbamy o dzieci niż mamy szkockie. Czy któraś z Was też to zauważyła?
Pozdrawiam serdecznie.:-)
 
Hej dziewczyny!!!
Ja jestem z okolic Airdrie a dokladnie z Caldercruix:-)

asia nie rozumiem jak lekarz mogl Cie opierniczyc przeciez to nie Twoja wina ze tu sie nie daje ,ja to kurcze niewiem co robic dawac czy nie?bo wsumie maly bedzie na cycu to wtedy troche inaczej :tak:

Iza wybierasz sie do Polski? my dopiero na koniec sierpnia ,wtey dopiero moja rodzinka zobaczy malego:-)
 
reklama
Dzien Dobry dziewczyny :)
Jade ja nie rozmuniem dlaczego lekarz Cie opieprzyl skoro wiadomo, ze w razie czego to o wielw lepiej jest leczyc niedobor wit D niz zwalczac skutki nadmiaru :)
Ja nie podawalam Nati byla na moim mleku do 4-5miesiaca i jest ok. Bez przysady moze nie ma tu za duzo slonka, ale jak jest to na spacerku zawsze jakies promienie lapiemy i wtedy mamy naturalna wit D.
Milego dzonka zycze :D
 
Do góry