reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej dziewczyny :-)

Troche to trwalo ale wreszcie znalazlam to forum i czuje sie mniej samotnie, wyglada na to ze jest w Szkocji duuuuzo polskich mam :-)
Ja mieszkam pod Glasgow w Kirkintilloch i mam 4,5 miesiecznego synka Jakuba.
W chwili obecnej zeby nie nudzic sie samej w domu chodze na spotkania "Mother & Toddler", ale szkotki maja troche inne podejscie do wychowywania dzieci niz my.
Slyszalam i czytalam na stronie, ze w Domu Polskim w Glasgow sa takie spotkania dla mam i dzieci. Czy ktoras z was wie cos na ten temat ?? Czy warto isc ??

Pozdrawiam
Magda
 
reklama
Czesc Magda :)
Tu jest troche nudno, wiec polecam inna stronke Mam w szkocji. W dziale zdrowie i uroda jestesmy :D
132q465244

Kubus jest sliczny :D

Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
Witam dawno mnie nie bylo ale z mala maruda zawsze jest cos do roboty ostatnio byla przeziebiona katar kaszel troche marudzila dobrze ze temperatury nie bylo.
Dzisiaj nawet sniezek padal fajnie tylko polezal moze pare minut i po sniegu
Mamy co porabiacie bo ja sie nudze mala znowu wymysla z jedzeniem nie wiem o co jej chodzi:-(. HW powiedziala ze mala poprostu nie lubi mleka albo zeby sie zaczynaja nie wiem chyba zmienie mleko i zobacze
pozdrawiam
 
Karola a moze smoczek ma za maly otwor. Moj Kuba zaczal wybrzydzac i kombinowac z butla i okazalo sie ze musialam kupic kolejny rozmiar smoczka do butelki "3+" i jak reka odjac je ladnie i szybciutko.
 
Hej witam wszystkich,

Kurcze szkoda, że tu tak pusto jeszcze kiedyś byl tu ruch a teraz. pewnie tak to dziala jak ja zaglądam i widzę, że nikt nie pisze to też mi się nie chce.

Adaś w porządku wlazi wszędzie, co jest dla mnie bardzo męczące ale trzeba przeżyć.
Ja zaczęlam college wreszcie się wybralam. i bardzo dobrze bo siedzę w domu i naprawdę popadlam w jakąś deprechę. dobrze, że moja mama przyjeżdża w środę to będę miala towarzystwo.
 
Ja zaczęlam college wreszcie się wybralam. i bardzo dobrze bo siedzę w domu i naprawdę popadlam w jakąś deprechę.
Ja tez bym chciala do collegu:tak::tak::tak: moze od wrzesnia mi sie uda na part-tima:confused::confused::confused:. Mala tylko bede musiala poslac do przedszkola, a nie wiem czy jej sie tam spodoba, bo we wrzesniu dopiero skonczy roczek....Ale dobrze zeby oswajala sie pomalutku z ta Szkocka dzieciarnia. Napisz prosze Jade czasami jak Ci tam idzie:-). Moja kumpela chodzi i zadowolona:-D:-D:-Dze hoho.

Ja tez tu czasem zagladam, ale tu cisza:szok:

Lece z mala na spacerek, mialysmy isc na 'mum to mum', ale chyba dzis sobie odpuszcze,bo kartki na walentynki musze kupic:angry::angry::angry::angry:calkiem sobie o tych walentynkach zapomnialam.....
 
Hej dziewczyny
U mnie leci dzien za dniem az mnie to przeraza juz zostalo mi 26 dni do cc,boje sie jak cholera do tego przeziebilam sie strasznie i nawet dostalam antybiotyk:szok:
asiu pamietam czasy jak pisalysmy we 3 i fajnie bylo:-) ale teraz Wy z iza za biegane ja lada dzien tez nie bede wiedziala w co rece wlozyc:tak:ale moze jakos damy rade utrzymac forum bo jakos ja w inne nie moge sie wbic:-) tu jestem od samego poczatku i tak juz zostane:tak:
pozdrawiam
 
basiu witaj ... to juz tylko 26 dni szok ... dopiero pisalas ze w ciazy jestes :sorry2:ale czas leci!! kiedy masz sie dokladnie do szpitala stawic?? bierzesz meza ?? no i jak z tlumaczem, p[otrzebujesz, bo oni sporo informuja i wypytuja przed zabiegiem!! aaaa jak nowa chatka??

asiu tylko nie deprecha no cos ty, zaraz bedzie wiosna i lato, a mama juz pewno jest !! ... adas niezly urwis ;-)

magda, kate wy chyba tez wrzesniowki bo kojarze was z wrzesniowek 2008 ... a moze cos myle :sorry2:

u nas sypie, szkoly odwolane, ludzie co za kraj, -3 i panika ... u was tez snieg??
a ja do tego zatoki, @ i mala przeziebiona a do tego przesypiala slicznie juz nocki i zaczela znow sie budzic, chyba trzeba zaczac dokarmiac ...
 
reklama
Do góry