reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

basiu mi tez szyjke sprawdzali ale w pierwszej ciazy mialam niewydolnosc i dlatego tylko teraz sprawdzali ... fajnie ze ciaza ok i maly ladnie rosnie!!.. a z praca fakt pod gorke macie :no: wspolczuje i trzymam kciuki al do polski nie wracacie :sorry2:mam nadzieje!!!! a tesciowa wciaz z wami??
ja wciaz cycole mala :-), wieczorem tylko butla, nowosci jeszcze odpuszczam. zaczelam z mala w health centre masaz dla bobasow - super sprawa polecam!! no i wciaz na mieszkanie councilowskie czekamy :baffled:

karola moze to kolki ?? z kupami przejdz sie do health visitor lub gp ... ja na brzuszek dawalam malej espumisan (ale to z polski mam) tu na kolki znalazlam poza infacolem i tym podobnymi, kropelki colif Welcome to Colief

aska gdzies ty ??
 
reklama
nie Iza nie wracamy napewno cos znajdzie w sumie to juz po raz 4 bedzie szukac pracy w ciagu tego roku.
No nam dosc szybko dali mieszkanie jak dolazylismy dzielnice to w sumie miesiac czekalismy do propozyzcji potem jeszcze z 1,5 mies na klucze no i teraz po nowym roku przeprowadzalismy sie.
Tesciwa z nami nie mieszka gdzies od pazdziernika obrazila sie n mnie i poszla na pokoj,pozniej bylo ok a teraz byla u nas na Sylwestra i znow jest obrazona:tak: bo jej duzo nie trzeba:-D

Mi sprawdzali w sumie po naszych naciskach bo cos mnie ciagnelo bardzo ale okazalo sie z ok,mialam tez skoki cisnienia ,bialko i cukier w moczu no ale niby juz wszystko ok we wtorek znow mam konsultanta no zobaczymy...no i nogi mi juz troche puchna no ale to jak za duzo sie szwedam:-D

Super ze dalej jestes karmicielka ja tez mam taki zamiar Konrada karmilam 15 mies teraz tez bym chciala dlugo i mam nadieje ze sie uda.

Karola moze tak jak radzi Iza przejdz sie do przychodni.
 
Hej dziewczyny jestem.

Najlepsze życzenia w Nowym Roku.

Bylam w Polsce przez miesiąc, nie mialam netu. Bylo super, szkoda że tak krótko.

basiu - gratuluję mieszkania, udalo się wreszcie!!!

cieszę się, że u Was wszystko ok.

witam też nowe koleżanki. terazm mam zamiar częściej się udzielać.

jutro na[piszę co u mnie, calusy
 
Witam wszystkie Mamy ze Szkocji :)
Właśnie odkryłam ten wątek, pozwólcie, że się krótko przedstawię.
Jestem Mama 8,5 miesięcznej Natalii. W Edinburghu od 4 lat :) Obecnie jeszcze na macierzyńskim do marca :( A potem cóż dobre się kończy Nati do żłobka a ja do pracy :( Pozdrawiam przyszłe i obecne Mamy :)

Karola1212 ja myślę, że to może być skok rozwojowy i niestety nie ostatni :D Trwa on w tym okresie od połowy 7tyg. do polowy 9tego.
A jak Ci przybiera na wadze i jaką formułą karmisz?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej!!!
Witam nową Szkotke?
Asiu pisz jak tam Adas i jak bylo w polsce ?my bedziemy leciec we wrzesniu na slub siostrzenicy:-) a moj synus urodzi sie 11 marca juz mam wyznaczony termin CC.
 
Witam nowa mamusie
luna78- moja malutka Natalka dobrze przybiera na wadze ogolnie jest bardzo spokojna usmiechnieta tylko mam kopot z karmeniem bo bardzo sie denerwuje jak ja karmie czasami placze glowka kreci jak jej robie przerwe zeby sobie odpoczela i zeby jej sie odbilo to juz pozniej wogole nie chce jesc dziwne:-:)-:)-(. Obecnie karmie ja Aptamil 1 ale juz raz zmienialam mleko nie wiem moze ona tego mleka tez nie lubi?
pozdrawiam
 
Karola ja tez podaje Aptamil i znam dużo Mam, które też go podają. ;) I chwalą sobie, dzieciaczki zresztą też ;) Dlaczego zmieniłaś mleko ( z tego powodu czy coś innego było nie tak) i jakie wcześniej podawałaś? A dużo Ci zjada na raz, bo moja to jadała mało, ale często. Do tej pory jej tak zostało ;)
Z której części Edi jesteś, jak można wiedzieć. Ja mieszkam na Ferry Rd, niedaleko Ocean Terminal.
Może chiałabyś chodzić na spotkania polskich Mam z dziećmi? Fajna sprawa, polecam :)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej

Kochane Adaś w porządku przed wyjazdem wymusilam nutramigen i jest ok teraz, walnięci lekarze, 6 miesięcy ddziecko męczyć

Basiu - to super, ze już masz termin, nie musisz się denerwować przynajmniej. w Polsce bylo super przedlużylam nawet pobyt bo mialam być tylko 2 tyg ale stwierdzilam, że co tam siedzieć samemu w domu z malym bez sensu.

Adaś raczkuję bardzo szybko:-) sam wstaje w lóżeczku niestety często kończy się to bolesnym upadkiem ale cóż nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego. Caly czas trzeba z nim siedziec i się bawić.

U mnie jutro idę na rozmowę żeby dostać bezrobocie, idę też na kurs od lutego do collegu.

Witam nowe mamy.

Luna a gdzie te spotkania mam bo ja mieszkam w fife niedaleko
 
reklama
Do góry