reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
hej wam ...
dzieki za gratulacje ... zagladam tu ale uprzedzam ciezko bedzie oj ciezko ... mam zero czasu dla siebie powaznie, nie chce wyczekiwac konca najtrudniejszego okresu bo chce jak najbardziej nacieszyc sie pierwszymi miesiacami malej co by kolejny raz nie poczuc potrzeby macierzystwa ;-) bo juz chyba nie dam rady ...
a powaznie to mala grzeczniutka tylko cycol straszny - nie ma umiaru w jedzeniu, je je i zwykle ulewa z przejedzenia ... choc i tak juz lepiej bo wywalczylam smoka i na szczescie possie go do zasniecia czy sruniecia :tak:... drugie szczescie zazdrosne, swiruje niezla jazda choc juz zaczyna sie normowac ... a do tego maz juz wrocil do pracy, a mama wczoraj wrocila do polski ... no coz nie ja pierwsza nie ostatnia ...
basiu super ze tesciowa juz na "swoim" ;-)... a jak ty sie czujesz ??
asia nie wiem co doradzic, chyba szczera rozmowa pomoze, niech ci wyjasni dlaczego, co jest nie tak u was ... hmm choc gdy mu powiesz o zagladaniu w telf hmmm to w sumie niszczysz ostatki zaufania miedzy wami ... patowa sytuacja, przytulam ... badz silna dla malego ... leki uspakajace odradzam raczej na dluzsza mete - nie daj z siebie zrobic wariata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Iza wspolczuje zazdrosci to dopiero przedemna bo Konrad jak jedynak kochas mamusi:-DMagda tez byla zazdrosna ale miedy dziewczynamui mala roznica wieku wiec dosc szybko jej przeszlo:tak:
Ja czuje sie teraz super jakbym w ciazy nie byla:-D wszystkie dolegliwosci wczesnej ciazy przeszly a do tego teraz nie pracuje wiec sie nie przemeczam:-D a bez tesciowej to juz jest super:-)
Iza no i postaraj sie zagladac do Nas bo bez Ciebie forum umiera;-)

Asiu ja bym tez spokojnie pogadala o co chodzi z tym ze jak Iza mowi troche moze mu sie to nie spodobac ze mu grzebalas w telefonie.
 
Hej dziewczyny zobaczcie 1 listopada a my 13 października ostatniego posta mieliśmy
wali się nasze forum, ale muszę przyznać że zaglądalam ale jak widzialam że nikt ne pize, to też nie pisalam
no więc gdzie jesteście???????????

u nas lepiej chociaż ciągle będą kotnie, tak już musi być
 
Asiu przeciez ostatni post byl moj:tak: nie moglam pisac sama do siebie:-D
Wspolczuje klotni.
Ja czuje sie ok chociaz przdewczoraj mialam strasznego dola bo dzwonila polozna ze ten test na dawna zle mi wyszedl a ja na punkcje sie nie zgadzam ale juz mi lepiej poczytalam troche w necie i sie uspokoilam ,chociaz polozna dalej nalega na punkcje:no::no::no::no:
poza tym wszystko ok pozdrawiam
 
ja tez jestem ... ale baredziej duchem bo wiekszosc czasu sama z dziewczynkami ... teraz troche luzu bo maz wzial sick troche na musa i na przekor firmie bo go wyrolowali z paternity leave ale powaznie ma uszy chore i bierze antybiotyk ... ja tez na anbytiotyku bo cos mi sie w pecherzu zaczelo i przy ranie ale podejrzewam ze majtkami zachaczylam lub mala mnie kopla ... a moja niuska niestety znow infekcja i antyb i niestety juz na 100% prawie jest diagnoza ze to astma, jednak na badania i leki musimy do polski skiknac bo tutejsi ech szkoda gadac - mialam nerwa ale po konsultacji z polska pediatra juz mi lepiej ...

asiu sily i wytralosci zycze moze sie ulozy na maksa i sie dotrzecie ...
basiu nie rob punkcji czytalam ze te testy czesto przeklamuja ja sie nie zgodzilam na to badanie pomimo ze ja tez po 30 ... spokojnie czekaj na usg ...
pozdrawiam ...
 
Iza wspolczuje klopotow zdrowotnych:-(
U nas tez ostatnio chorupska panowaly maly i maz mieli pryszczyce mnie na szczescie ominelo:-(

Co do punkcji to od samego poczatku sie nie zgadzalam jeszcze przed tym testem z krwi w ogole zaluje ze go robilam bo przeciez to niczego nie zmienia:tak:
Jestem dobrej mysli tez znam przypadki ze wyszedl zle a dzidzius urodzil sie zdrowiutki mam nadzieje ze i w moim przypadku tak bedzie.Polozna sie upiera na ta punkcje mimo ze juz 3 x mowilismy ze nie chcemy w poniedzialek mamy dzwonic do konsultantki i powiemy tez jej ze sie nie zgadzamy niech mi zrobia dokladne usg moze w ten sposob wyzebram od nich wczesniej usg bo mam planowane dopiero w 28 tyg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pozdrawiam i wytrwalosci przy maluszkach:tak::-D
 
Jezu Basiu - przykro mi z powodu tej punkcji, te testy mogą klamać, ja nie wiem czy bym nie zrobila, bardzo trudna decyzja, ale Wy jak widzę jesteście zdecydowani:-)
Trzymaj się kochana.

Izu - ty również, napisz jak dzidzia się miewa

U nas może być, adaś ma już dwa ząbki:-)
 
reklama
Do góry