reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

doveinred moze zjadl cos co go uczulilo? ja zawsze daje moim calcium i zaraz przechodzi :)

isabel my wlasnie nie mamy auta w pl , wszyscy tramwajami jezdza dlatego u nas tylko podroz autem wchodz w gre.. prawda jest taka ze ceny biletow na samolot moze i sa drogie ale jak by policzyc paliwo bilet na prom/tunel, i jedzenie na 24 godz to wsumie wyszlo by na to samo prawie.

pati zrobil mi dzis popudke o 6.10 chyba pomyslal ze zaspalam do pracy :)
 
reklama
anitha- moze? ciezko powiedziec, chce jeszcze by mu wkoncu dal skierowanie na powtorne badanie poziomu zelaza bo ostatnio odmuwili bo powiedzieli ze jak kiedys wrocilo do normy to powinno byc spoko. A skad masz calcium- jakie?
 
Emilia jua tez jestem chetna niedziela pasuje jak najbardziej trzeb ajakos umowic sie ile konkretnie kasy potrzeb aile osob i zrobic zrzute a i oczywiscie do jedzonka tez cos przygotuje :-)
 
doveinred ja mam akurat calcium z polski ale mysle ze tu tez mozna dostac , powodzenia u lekarza oby sie udalo dostac to skierowanie.
 
Witam i ja:-) Jesli chodzi o to spotkanie w edim to ja jestem za i niedziela mi pasuje:-) Rowniez moge cosik zrobic tylkko dajcie znac kiedy to bedzie dokladniej:-) Nie dawno co wrocilysmy z dworku.. pogoda zradliwa.. Niby swieci sloneczko ale zimno i wieje strasznie..
Doveinred moze faktycznie to tylko uczulenie na cos.. miejmy nadzieje ze to nic powaznego...
Dziewczyny powiedzcie jak sobie radziecie z 2 dzieci?? starszy nie zaczepia mlodszego?? nie jest zazdrosny?? ok ja uciekam sie szykowac do pracy! pierwszy raz od niepamietnych czasow mam sobote wolna:-) idziemy na urodzinki do kolezanki syna:-) milego dnia zycze!
 
doty z dziecmi jak to z dziecmi sa momety ze potrafia sie ladnie razem bawic a sa chwile ze sie bija skacza popychaja.. u mnie zazdrosci juz jako takiej nie ma ze strony dominika bo jest juz wiekszy za to patryk to cycus mamusi :) najgorzej jest isc z nimi na pole.. jeden w jedna strone a drugi w druga.. ciezko ich upilnowac jak ide z nimi sama.
 
Czesc dziewczyny,ja co prawda na forum ostatnio sie nie udzielam,ale chetnie spotkam sie z Wami w realu. 22 maja w niedziele pracuje,ale w pozostale mam wolne.Dajcie znac co i jak:)
 
Sala jest wolna 21/05 w sobote i 29/05 w niedziele.
Koszt wynajecia salo 40 funtow.
Kto jest chetny i na ktory termin???
Wiem, ze napewno mozna wynajac sale w godzinach 2-4, ale jesli wam nie apsuje moge zapytac o inne.
Mi pasuja oba terminy.
 
Hejka.
Bylismy u Gp i jak by sie mozna bylo spodziewac stwierdzila ze to egzema :sorry2: co do malych swedzacych kropeczek to powiedziala ze nie wie :confused: . Jedyne co dobrze zalatwila to mam dokumety n badanie zelaza tylko musze to zrobic sama w Sick Kids Hospital.
To zaczerwienienie jest chropowate i cieple.
A tak to wyglada:
pencil.png
pencil.png
 

Załączniki

  • IMAG0175.jpg
    IMAG0175.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 42
  • IMAG0178.jpg
    IMAG0178.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 37
  • IMAG0181.jpg
    IMAG0181.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 36
reklama
kurcze doveinred faktycznie wyglada nieladnie :/ amelka jak dostala uczulenia to miala tez takie slady pod kolanem i w zgieciach rak....i raz za uszkami takie chropowate lekko zaczerwienione a ja do tej pory nie mam pojecia co to bylo i po czym. masz hydrocortizon???? moze troszke przygasnie jak posmarujesz choc naciskala bym ile wlezie na testy alergologiczne. tutaj to tak zawsze najprosciej ze egzema....szlag by ich trafil z diagnozami ehhhh
 
Do góry