reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

emilia pomysl podpiecia sie pod festiwal jest super. zawsze rozrywki beda z gory zalatwione ;] i weekend wiadomo bo dla mamusiek z dalszych rejonow uk nie oplaca sie spedzic 10h w aucie (jadac w te i spowrotem_) i spedzic 2h w edi moze wtedy hostel ten na leith walku?? lothiany w kazdym kierunku sa do tego tzw city centre :D czyli teoretycznie wszedzie blisko :D ja cieeeee ale by bylo super taki zlot zrobic heheheheh :D:D ja taka nakrecona jestem bo po szkole jak wracam to jestem w stanie myslec tylko o relaxie takim maxymalnym hihi mozg mam zlasowany :O
MENIA26 na te zgage ja dostalam od gp jak bylam w ciazy wielka butle jakiejs zawiesiny...smak co prawada anyzowy (nie nawidze anyzku;]) ale super szybko dziala i na dlugo :D wiec polecam szybka wizyte u gp moj maz ma reflux i tez te zawiesine popijal a zadne rennie czy inne wynalazki nie pomagaly.
 
reklama
ta sale jest do wynajecie glownie w niedziele.Jesli nie pasowaloby wam to mozna zapytac o inny dzien.
dajcie znac kto chetny i kiedy, zrobimy zrzutke, kazdy podrzuci cos do jedzenia i impreza gotowa.
 
Anitha ja akurat nie mam problemu z autem w pl b rodzice maja 2 wiec zawsze mam do uzytku wlasnego, jednk jak patrze na te bilety na samolot to chyba pozostaje nam auto.
Menia idz po recepte
Vampiria dzieki, ja tez mysle ze to pogoda i napewno nie moge normalnej kawy pic bo ostatnio wypilam i znowu sie zle poczulam, a ja tak lubie kawe
Emilia fajny pomysl
 
Emila ja to wiedzialam odrazu ze ty to wymyslisz !!!!! ty masz glowe :-)

Podpisuje sie i jak by cos do jedzonka to moge zrobic bigosik :-D

A robimy 2 osobne czy jeden razem. Tzn dla ediego i okolic a potem z Uk czy jak?
 
reklama
A ja dzis znowu do GP z Barnimkem...... mam jakies plamy czerwone na buzi i drapie sie czasami po czerwonych kilku krostkach na ciele :baffled::baffled:

koszmar jakis moze zamieszkam w klinice....
 
Ostatnia edycja:
Do góry