reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

wczoraj nie mialam czasu nic napisac... menia26 czy kuzynce wrocil okres do normy po odstawieniu zastrzykow?? ja juz mam dosc tego krwawienia w sobote minie 4 tyg.. toz to nawet po porodzie tyle nie krwawilam :( fakt ze nie jest to zwykla @ tylko takie plamienie ale jednak zawsze cos musze miec..

co do podrozy do pl to my od 3 lat jezdzimy tylko autem , bo jednak byc w pl z dzicmi i nie miec auta to jakas masakra bynajmniej w naszym przypadku. postojow na nocleg nigdy nie robimy bo jezdzimy przez newcastle tym dlugim promem , teraz ze wzg. na to ze jedziemy przez dover to na droge powrotna mamy hotel. a tak zatrzymujemy sie na siku czy papieroska co jakis czas i dzieci wtedy biegaja :)

azorek podziwiam ze chce ci sie uczyc hehe ja myslalam tu o szkole ale szybko ta mysl mi przeszla :D
 
reklama
hej..fajna sprawa z tymi spotkaniami.Ale nauczona wieloletnim doswiadczeniem forumowo czatowym wiem ze najlepiej jakbysmy my najpierw sie zinegowaly a potem pomyslalyokolezankach z innych miast. Latwiej bedzie zrobic cos dla mam z Ediego i okolic, a potem pomyslec o innych. Bo dziewczyny z innych miast jak czytalam na 2-3 dni by przyjechaly. Takie spotkanie powinno byc zatem na max dopracowane..a my mozemy sie skrzyknac w kazdej chwili.
 
No Woadomo ze to na wieksza skale. A spotkania kiedys juz organizowalismy co prawda w mniejszym gronie. Niewiadomo dokladnie jak to ma to wszystlo wygladac, kiedy, I ile osob.

Bylismy w szpitalu I napletek jest ok skorka Jeszcze troche przylepiona ale ponoc tak ma byc. Ale powiedziala ze ma nadmiar plynu w jednym z jader I za Rok mam sie zglosic jak Jeszcze bedzie to mial to bedzie trzeba zrobic zabieg w jakims tam kanaliku.
 
Hej hej
Witam i ja po dłuższej przerwie spowodowanej brakiem internetu. Ależ się rozpisałyście, dziewczynki, pierwszy raz od wieków tyle nadrabiałam.... :szok::szok:
Anitha, ja mam implant w ramieniu i.... w sumie nie narzekam, ponieważ odkąd go wszyłam- czyli od stycznia- okres miałam 2 razy. Niby trwa dłużej niż normalnie, ale jest dużo mniej intensywny... Co do skuteczności, to lekarz zapewniał mnie, że jest to najskuteczniejsza metoda anty, ale ja to tak traktuję z przymrużeniem oka- z wiadomych względów :-D:-)

Magdrziarz, w końcu się wysypiasz :-) Super. Mówiłam, że tak będzie po formule :tak:
Doveinred, tobie duży chłopak rośnie ;-) więc i musi częściej jeść, ale przypuszczam, że też niedługo zacznie spać w nocy ;-)

Gwiazdeczka, super, że Alankowi nic nie dolega, tutaj aż strach, żeby dziecku coś było...

Isabell, ja bym stawiała, że to raczej wpływ pogody, a nie ciąża... Ja ostatnio chodzę tak, jakby mnie ktoś mocno w łeb walnął i zwalam to na pogodę...

Menia, jak dla mnie będziesz miała dziewczynkę ;-)


Wciąż czekam na odpowiedź z councilu na temat HB i wciąż czekam na termin wizyty u specjalisty... I powoli diabli mnie biorą, bo w obu przypadkach miałam dostać odp do końca tygodnia. Ubiegłego.... :dry:
 
Doveinred czyli prawdopodobnie twoj maly ma wodniaczka jaderka tak jak mial moj alan i niestety alankowi sie nie wchlonol i mial operacje 11 wrzesnia 2009. Pamietam ten dzien jak dzis ale mialam strachu ale wszystko bylo ok o9 tej mial zabieg a o 13stej bylismy juz w domu wiadomo jak to tutaj za dlugo nie trzymaja. Nawet juz nie ma sladu po tym zabiegu... Jak by cie interesowalo wiejej szczegolow to do uslug takze nie martw sie jak sie nie wchlonie to bez problemu zaszyja. .. Vampiria dzieki i witaj spowrotem*****
 
Cześć dziewczynki :-)

Ja dopiero teraz się odzywam , ponieważ była u nas znajoma z synkiem, maluchy się pobawiły a Victor przynajmniej odżył ;-)
Dzisiaj w nocy Victor miał wysoką temperaturę, 39, nie wiem czy to od przeziębienia, bo nigdy nie miał temp. :no: dałam mu calpol i zaczęła spadać powoli później nad ranem znowu poszła w górę , dostał ponownie dawkę i spadła . Na tą chwilę wygląda normalnie ale jeszcze przed spaniem dostanie i powinno być ok.

Pogoda również mnie dobija :-(

Co do spotkania, to preferuje na początek spotkanie dla kobietek z Ediego i okolic ;-) ale to tylko moje zdanie a co zrobicie to już inna sprawa :-)

anitha z tego co wiem to okres wrócił jej do normy, troszkę jej się cykl wydłużył , o jakiś tydzień ale jest :-)

vampiria a po czym twierdzisz, że będzie dziewczynka? Mam nadzieje że się nie mylisz :tak:

gwiazdeczko obawiam się że z Victorem będzie to samo, jeśli chodzi o lekarza, mały mój nie korzystał z chodzika a jak zaczął chodzic to było ok, dopiero później kiedy nabrał wprawy w bieganiu to tak zaczął . Mam nadzieję, że chłopakom sie odwidzi to chodzenie na palcach :-)

doveinred super że z napletkiem jest ok,a co do jąderka to na pewno się wszystko unormuje ;-) ważne, że wszystko jest pod kontrolą :-)

Kobietki mam mega zgagę :szok: z Victorem mnie męczyło pod koniec jak brałam żelazo, bo miałam anemię ale teraz tak wcześnie!!! Musze jutro coś zakupić na to bo nie idzie jeść :no:
 
Jesli chodzi o spotkanie mam z ediego moze zaproponowac miejscowke pod dachem, do wynajecia na 2 godz, zabawki sa, stoliki i aneks kuchenny tez, niedaleko park i plac zabaw.
http://www.pilmeny.co.uk/
koszt 40 funtow.

Jesli mamy zaprosic dziewczyny z uk to proponuje najpierw wybrac miejsce.Ja sie pisze do pomocy.Ma byc czerwiec, moze weekend???Szukamy parku czy miejscowki pod dachem???Organizujemy jakies zwiedzanie?Hotel czy bb?a moze duuzy pokuj w hostelu???Maja rodzinne.Trzeba znalesc cos zeby mogly latwo, tanio i niedaleko zjesc.Jesli wybierzemy hostel to ten problem bylby z glowy.
Dobrze byloby wiedziec w jakim wieku sa dzieci.
 
reklama
menia idz po recepte do GP na cos na zgage i niestrawnosc bo po co masz za to placic. I nie bierz nic o smaku anyzkowym bo jest tragiczne w smaku :)
 
Do góry