reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

to i ja sie przylacze hehehe :-) jakos tez sie rzadko odzywam ale czytam codziennie :-D ruszylam z nauka troszke i jestem co wieczor zmasakrowana :baffled: kiedy ja ostatnio sie uczylam hahahah ostatni raz to do matury bo niestety na studia w pl kasy nie bylo :dry: korzystam tez ze mezastego mam juz drugi tydz w domku wiec generalne sprzatanie w szafach wywalanie przekladanie z kata w kat i juz 2 przemeblowania u mlodej w pokoiku zrobilam i jeszcze mi nie pasi wiec chyba jutro znowu poprzestawiam:-):-D cosik mnie roznosi i moj juz sie pyta czy aby na pewno w ciazy nie jestem choc dopiero co okresik byl;-)
Tabletki antykoncepcyjne??Ja bralam cerazette.Jak odstawila Mala od piersi to tez krwawilam prze 3 tyg.Mialam zawroty glowy i sobie odpusilismy.Ginekolog powiedzial, ze to normalne i w koncu by sie ustabilizowalo.Tyle, ze nie mialam juz ochoty czekac...
A my mamy inny problem.Asiula wyrywa sobie wlosy, normalnie calymi garsciami.Czasami tak, jak ja najdzie.Szok, dopiero co jej urosly:(
ja mialam te same po porodzie ale miesiaczka przez 3 tyg i 4 dni bez i tak przez 3 mce prawie wiec tez odstawilam....a teraz wogole sie nie zabezpieczamy :zawstydzona/y: znowu mam torbiela wiec chyba jak by co to bedziemy znowu ze 3 lata walczyc o rodzenstwo dla amelkowny tak jak walczylismy o nia:zawstydzona/y::baffled: zastrzyki anty brala mpoja kuzynka i tez po 2 zastrzyku krwawila baaaaardzo dlugo i konca nie bylo wiec tez odstawila:sorry2::dry: ja mysle ze tem typ anty nie jest dla kazdej kobiety jednak ehhhh
Emilia kazde dziecko chyba przechodzi taki etap ze bije sie w glowe lub wyrywa wlosy...psycholog w pl i lekarz rodzinny mowia ze to odruch dziecka zeby zwrocic na siebie uwage nawet jesli rodzic poswieca wiele uwagi dziecku:tak:
 
reklama
No to mnie pocieszylyscie:)
My do Polski latamy samolotem.Najlatwiej Edynburg-Gdansk.Lotnisko w Gd pod samym nosem.Oboje nie mamy prawka(Aga czekamy na ciebie:)) wiec jakby nie ma wyboru, ale czy by nam sie chcialo tak meczyc???Przy ladnej pogodzie w Pl (czyli nie zimowa pora) robimy tez sporo km(ostatnoi 1000) wiec zupelnie nam to wystarcza.


Dziewczyny widzialyscie post o spotkaniu mamusiek????Organizujemy tu cos?????
 
Azorek fajnie ze nauka idzie, ja tez chetnie bym poszla ale nie wiem czy by mi sie teraz chcialo jeszcze uczyc
Emilia postu nie widzialam ale jestem za
 
Hi menia 26 wiec tak bylismy pani doktor sprawdzila alankowi nozki i powiedziala ze jest ok bo czasem jest tak ze moze miec dziecko problem z miesniami albo stopkami ale u alana narazie ok trzeba sprawdzc za rok jak urosnie jeszcze wiec juz wyznaczyli nam spotkanie za rok hehe ciekawe czy nie zapomne nie wiadomo czemu dzieci chodza na palcach.czasami przyczyna jest to ze za dlugo chodzili w chodziku ale akurat to nie moj alan bo on sporadycznie byl w chodziku.powiedziala ze musimy zwracac mu uwage zeby nie chodzil na palcach tak ze zadna nowosc bo ja mu to co dzien po sto razy powtarzam i jeszcze mowila zeby kupic mu takie buty za kostke ale wiadomo nie teraz na lato.w przedszkolu tez mam powiedziec zeby panie mu zwracaly uwage zeby na palcach nie chodzil.a i oprocz tego ze tam mu sprawdzala wyginala te nozki to jeszcze kazala mu usiasc na podlodze i wstac i tak coraz szybciej usiadz wstan potem pobiegal troche po pokoju i w sumie tyle..daj znac co wam powiedza
 
Pandorka napisala : W zwiazku z tym, że najwiecej osob, ktore wziely udzial w ankiecie zadeklarowalo że pochodzi z Edinburgh'a lub okolic, mysle że spotkanie odbedzie się wlasnie tam. Chetne dziewczyny do organizacji proszę o kontakt że mna na PW.


To kto chetny do organizacji. Emilia????
wiem ze lubisz takie sprawy !! :-)
 
Czesc dziewczyny!! ja rowniez sie pisze na to spotkanie mam w UK. Miejmy nadzieje ze da sie cos takiego zorganizowac:-) Tymczasem uciekam sie szykowac do pracy.. Milego dnia zycze wszystkim:-)
 
reklama
no trzeba poustalac co i jak ma to wszystko wygladac, najlepiej ustalic kto sie pisze na organizacje a potem dogadywac z pandorka.
 
Do góry