reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

isabela ja tez sie boje tej podrozy zwlaszcza ze jedziemy przez dover, to jednak cale 24 godz w aucie a patryk nie lubi za dlugo jedzic.. mam nadzieje ze jakos zajedziemy najwyzej bedziemy sie czesciej zatrzymywac :-)

dobrze ze juz czujesz sie lepiej mam nadzieje ze to nic powaznego (ciazy ci nie kracze :szok:)

gratulacje dla frania , super ze ci przespal cala noc oby bylo tak dalej :) ja tam pewnie jeszcze poczekam na przesypianie nocek bo moje lobuzy budza sie raz jeden raz drugi.. zreszta patryk nadal mleko je w nocy...

doty nie wiem jak to jest z tabletkami bo jeszcze ich nie bralam (pewnie teraz zaczne) ale wiem ze zastrzyku juz nie wezme nigdy w zyciu... w zeszlym miesiacu krwawilam 3 tyg. a teraz juz ponad 3 tyg i konca nie widac.. za 2 tyg ide do tej kliniki i mam nadzieje ze ta babka cos na to poradzi bo juz mam odsc tego @@@@@@!!!!:angry::wściekła/y: mysle sobie czy moze jak zaczne brac tabletki to wszystko wroci do normy???

doveinred ladnie Mestwin rosnie oby tak dalej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dovenred no maly rosnie jak na drozdzach:-) oby tak dalej:-)
Anitha Kiedys rozmawialam z ginekologiem w PL i powiedzial mi ze najgorsza antykoncepcja je zastrzyk i implant w ramieniu.. wspominal ze nie daje to nawet 80procent pewnosci ze nie zajdziesz w ciaze.. Na moja kolezanke zastrzyk tez nie dzialal wiec faktycznie lepiej wybrac sie do GP i pomyslec o jakiejs innej antykoncepcji..
Postanowilam ze jesli jajniki mnie nie przestana bolec w najblizszych dniach wybiore sie do lekarza.. Moze on cos doradzi.. Mykam do lozeczka wiec dobranoc dziewczynki!!
Ps Faktynie duzo mniej nas tutaj...
 
Jestem, jestem:)
Tabletki antykoncepcyjne??Ja bralam cerazette.Jak odstawila Mala od piersi to tez krwawilam prze 3 tyg.Mialam zawroty glowy i sobie odpusilismy.Ginekolog powiedzial, ze to normalne i w koncu by sie ustabilizowalo.Tyle, ze nie mialam juz ochoty czekac...
A my mamy inny problem.Asiula wyrywa sobie wlosy, normalnie calymi garsciami.Czasami tak, jak ja najdzie.Szok, dopiero co jej urosly:(
 
Anitha 3 tyg to strasznie dlugo. Co do podrozy to my tez przez Dover bo dlugi prom jest drogi wiec nawet taniej wychodzi wtedy samolot. My juz planujemy gdzie mozna sie zatrzymac. Na szczescie mamy rodzine w Angli, Belgi i Holandi wiec cos sie da zoorganizowc. Wole 1 dzien dluzej jechac niz meczyc dzieciaki i siebie denerwowac.
Emilia to chyba taki etap bo Maja tez tak miala, wyrywala wlosy i bila sie po glowie zazwyczaj jak sie zezloscila, ale przeszlo, teraz tylko czasami tak robi
No malo nas malo, kiedys po calym dniu kilka stron bylo do nadrobienia
 
Ja jestem cały czas ale tylko podczytuję bo na pisanie nie zawsze czasu starcza.
Co do antykoncepcji to ja po porodzie brałam cerazette,potem jak przestałam karmić to przerzuciłam się na cilest. Miałam końcówkę drugiego opakowania i też od tygodnia delikatne krwawienie,ale bardziej brązowe to niż czerwone. W poniedziałek skończyłam to opakowanie i zobaczymy czy normalną @ dostanę. Zresztą ja mam jeszcze tabletek na miesiąc a potem odstawiam :-) Chcę aby Nati miałam rodzeństwo i wolę od razu niż zwlekać bo boję się,że potem mi zapał przejdzie i pewnie ciężko będzie się zdecydować :)
isabell,anitha my jechaliśmy autem do Polski jak Mała miałam 3 miesiące i na szczęście przespała ponad 80% podróży. Ale teraz już aż tyle nie śpi-nawet w aucie wiec było by ciężko. Jak obczaicie jakieś fajne miejscówki z noclegami na tarsie to poprosze o info :-)
 
Joasia ja tez z mala jechalam, miala chyba wtedy 1,5 mies i bylo ok, co prawda mielismy wtedy dlugi prom ale mala i tak wiekszsc czasu spala
 
Cześć kobietki :)

Ja jak zwykle już po pracy,obiadek się szykuje, mały spi i chwila spokoju ;-)

Jeśli chodzi o tabletki antykoncepcyjne, to kiedyś brałam ale hormony mi nie służą, bardzo się źle po nich czułam, teraz po ciąży jechaliśmy na gumkach potem zaczelismy się starać o drugiego maluszka .Ale moja znajoma brała zastrzyk i również długo krwawiła , jej lekarz również powiedział że to normalne, i że potem się to unormuje ale dla niej to było nie komfortowe i odstawiła.

Emilia mój mały też miał taki etap ,a le mu przeszło nawet nie wiem kiedy, więc i twojej córci minie ;-)

gwiazdeczko mam nadzieję, że wszystko ok po wizycie, czekam na wieści :tak:

Ja bym i pisała więcej ale rzadko kto pisze , więc sama ze sobą nie będę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry