reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej :)

Widzę ,że mimo nie ciekawej pogody to cisza na forum :)

gwiazdeczko cieszę się , że w końcu jutro macie wizytę , trzymam mocno kciuki za synka ;-)

Manolka zawsze możesz poradzić się GP w sprawie córci :tak:

I ja również gratuluje Frankowi , oby więcej tak przespanych nocek :tak:

Isabel nie wiem co ci doradzić, ponieważ my z małym nigdy nie wyjeżdżaliśmy na więcej niż 6 godzin, w każdym razie nawet przez te 6 godzin, to połowę przespał,a drugą połowę przejadł jakimś smakołykami ;-)
I życze powodzenia ;-)



U mnie choróbska dzień kolejny, w pracy na szczęście z nosa mi nie leciało, jak w domu ale miałam mega chrypkę , co klienci nie rozumieli co mówię, trudno jakoś musze dać radę , na szczęście w aptece dostałam syrop na ból gardła i kaszel , i tabletki do ssania z czarnej porzeczki, do tego paracetamol mam nadzieję, że szybko się z tego wygrzebie bo to już kolejny raz kiedy jestem chora w ciąży :-(
 
reklama
manolka , nie martw się na pewno jest wszystko dobrze ;-) ważne, że chcą powtórzyć badanie, trzymam mocno kciuki :-)

A my z m postanowiliśmy , że jak urodzi się nam dziewczynka , to damy na imię Amelia,dla chłopca jeszcze nie wybraliśmy :)
 
wlasnie dzwonla polozna ze przyjdzie jeszze raz zrobic test genetyczny pobranie krwi ze stopek). Dzwonili z laboratorium ze za wczesnie zrobili Igusiowi ten test w szpitalu (chyba w 3 albo 4 dobie) parametry odczytu sie nie zgadzaja., Martwie sie czy oby wszystkojest ok :(

Manolkanie martw sie,u nas tez przychodzili robic jeszcze raz z tego samego powodu. I wszysto bylo ok
 
No ja wlasnie obawiam sie tej podrozy bo Maja dlugo nie wysiedzi w aucie, ksiazeczki jej nie interesuja wiec pewnie bede musiala kupic kilka nowych zabawek.
A ja mialam dzisiaj zly dzien, w pracy slabo mi sie zrobilo, zaczelo mi sie krecic w glowie, cisnienie mialam podwyzszone wiec szef zwolnil mnie do domu, dopiero teraz zaczynam sie czuc lepiej
 
Isabell a moze jestes w ciazy... te zawroty glowy itp..
Ja ostatnio cos kiepsko sie czuje.. po odstawieniu tabletek cos mnie brzuch i jajniki pobolewaja.. ciekawe czy to normalne.. wczesniej tak nie mialam a wy dziewczyny??
 
Doty ja tabletek nie bralam wiec nie pomoge a co do tej ciazy to raczej nie ma takiej mozliwosci ale tylko raczej wiec mi nie kraczcie bo to bylo pierwsze pyt mojego szefa, potem moj J i kolezanka
 
reklama
manolka- napewno to nic takiego poprostu cos zepsuli i chca jeszcze raz pobrac krew. Trzymam kciuki
menia- wspolczuje choroby- wracaj do zdrowka
isabell-mmmm a moze a moze??? poczekaj troche i zrob test.

A ja sie pochwale :-) Mestwin ma juz 5.66kg i 62 cm , dzis mialam wizyte u GP. Ze wzrostem podniusl sie o jeden centyl :rofl2:

Gdzie reszta dziewczyn????? troche nas tu ubylo.
 
Do góry