reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
isabela mam zawsze ten sam problem.. przedewszystkim staramy sie kupic cos i schowac tak zeby tego nie widzieli az do podrozy (zawsze chociaz chwile jest ekscytacja nowa zabawka) a takto biore troche kolckow grzechotek jakiegos miska samochody... wszystkiego po troche zawsze mam cala siatke :)
 
ja w podroz biore ksiazeczki, w ktorych sie cos przesuwa, otwiera czy inne takie bajery a poza tym chrupki :) moja moglaby caly dzien cos jesc i wtedy nastaje spokoj. Ale generalnie nie lubi podrozowac autem i chyba bym sie nie odwazyla jechac do Polski. Tym bardziej zycze powodzenia i cierpliwosci :)
 
Chwale sie:
Franek wazy 4,64 kg :-D:-D:-D wczoraj bylismy na wazeniu :tak:
ale to jeszcze nic-chwale sie dalej: przespal dzisiaj cala noc :szok: Zasnal po kapieli o 21:00 a obudzil sie o 6:10 rano :-):-):-)
 
No to gratulacje dla Franka :)

U nas niestety kapiel o 5-6 potem idzie spac o 7 wieczorkem i budzi sie co 3 godz na jedzenie i wstaje tak o 6 rano :sorry2: i to na formule.... wiec czesto je o 10:30 , 01:30 i okolo 4:30
 
Ostatnia edycja:
To gratulacje dla Franka:-) Moja przespala pierwsza cala noc chyba jakos w 7 miesiacu. Pozniej przebudzala sie bo zgubila smoczka a teraz odpukac ostatnie dni tez przesypia wiec chodze bardziej dospana:-)
Jesli chodzi o wyjazd do Polski samochodem to przeszlo nam to przez mysl.. Szybko jednak zrezygnowalismy bo mala nie lubi jezdzic w dlugie trasy.. Ogolnie jak ledwo co wsiadzie do samochodu to krzyczy ze chce jesc.. Zabawki szybko jej sie nudza.. wiec niewiem jak ona i ja znioslybysmy taka podroz.. Jednak wszystkie mamy jadace do PL podziwiam i zycze wytrawalosci:-)
Nikolce temperatura spadla.. Wczoraj juz dobrze sie czula wiec chyba faktycznie to byly na szczescie zeby..
 
witajcie dziewczyny ale dzis pogoda ciagle pada przestanie i znow ehhh
menia26 dostalismy dzis list ze jutro mamy spotkanie z ortopeda wiec nareszcie sie doczekalismy napisze jutro co nam powiedzieli :-):-)
 
Manolka moze isc sam tatus zarejestrowac dziecko. My przy Patrycji dzwonilismy, a teraz maz poszedl wczesniej nie dzwoniac i bez problemu zarejestrowal.
Dziewczyny widze, ze piszecie o ortopedach. Moja Mala bardzo krzywi duze palce u stop, zaciska je tak do srodka jak chodzi. Wyglada to tak jakby w zaciasnych butach chodzila. Nie wiem czy samo jej to przejdzie czy isc lepiej do lekarza?
 
Ostatnia edycja:
reklama
wlasnie dzwonla polozna ze przyjdzie jeszze raz zrobic test genetyczny pobranie krwi ze stopek). Dzwonili z laboratorium ze za wczesnie zrobili Igusiowi ten test w szpitalu (chyba w 3 albo 4 dobie) parametry odczytu sie nie zgadzaja., Martwie sie czy oby wszystkojest ok :(
 
Do góry