reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dzieki , wiadomo co swoje to lepsze ale zobaczymy jak to bedzie z realiami w PL po powrocie , praca i te inne? sie zobaczy.
U nas jaderka spoko , czasami sprawdzam i sa na swoim miejscu.

doty- oby zabki spokojnego snu dla Ciebie i coreczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Temperatura na szczescie spadla. Miejmy nadzieje ze tak juz zostanie..
Gwiazdeczka, Menia Moja mala tez czasami chodzi na palcach.. Myslicie ze tez powinnam sie z nia wybrac o lekarza??
 
Temperatura na szczescie spadla. Miejmy nadzieje ze tak juz zostanie..
Gwiazdeczka, Menia Moja mala tez czasami chodzi na palcach.. Myslicie ze tez powinnam sie z nia wybrac o lekarza??

DOTY yyy nie wiem jesli czasami bo moj to ciagle chodzi na palcach czyli 99,9 procent czasu bo moze z 1 procent chodzi normalnie jak mu uwage zwroce
 
Cześć dziewczynki :)

Ja dzisiaj z pracy wcześniej wróciłam , szef mnie szybciej puścił. Poszłam od razu po receptę , bo kończą mi sie tabletki .
Nockę miałam okropną , tym razem to mnie męczył okropny ból gardła, zresztą nadal mnie męczy :( .

gwiazdeczka u nas jest to samo jak małemu zwrócę uwage to chodzi normalnie a tak to cały czas na palcach. Jeśli chodzi o termin wizyty, to na razie dali nam znać że jesteśmy na liscie i w ciągu 12 tyg. mają nam wysłać dokładny termin wizyty, więc to troche potrwa .

doty jeśli masz jakieś obawy to zawsze możesz poprosić GP o skierowanie, to w niczym nie zaszkodzi małej :) I rozwieje twoje wątpliwości, albo po prostu obserwuj córeczkę :)
 
menia mnie ten list ze mam czekac 12 tyg przyslali juz z 3 miesiace temu i nic nadal czekam nie wiem czy tam nie zadzwonic bo to cos za dlugo ,ciekawa jestem czy ortopeda cos poradzi mo jak moja koleznaka byla z dzieckiem z platfusem to powiedzilei z eplatfusa oni nie lecza ehhh
 
gwiazdeczko, to w takim wypadku, nie wiem, może zadzwoń .
I oby w przypadku naszych chłopaków, pomogli :)

mam nadzieje ze im pomoga bo jak te dzieci beda potem chodzic myslalam ze moj Alan jest tylko taka baletnica heheheh daj znac jak bedziesz po wizycie co ci powiedzieli alabo ja dam znac jak bede pierwsza a co ci gp powiedzial???? bo mnie powiedzila ze dadza mu jakies specjalne buty ale nie wiem
 
gwiazdeczko nam GP nie powiedział w sumie nic, ale i również powiedział, że nie jest źle .
O butach żadnych nie wspominał .
I na pewno dam ci znać co lekarz powiedział, i ja czekam na wieści :)
 
reklama
Witam i ja
Doveinred dzieki przeszlo popoludniu jak mnie moj J porzadnie wymasowal bo tak to nic nie pomagalo a ogolnie wczoraj prawie caly dzien przelezalam dopiero kolo 17 sie podnioslam, pojechalam po ciuchy dla malej a potem ona nie chciala isc do domu wiec wykorzystalam czas na dworze i troche auto posprzatalam.
Dziewczyny jakie zabawki mozna kupic dziecku do auta. Z Kuba nie mialam problemu bo on uwielbial bajki ogladac ale mala nie bardzo i tak sie zastanawiam co jej kupic na podroz do pl. Bedziemy sie starac jechac tak zeby spala ale wiadomo ze nie da sie tak caly czas. Mam nadzieje ze jeszcze trafi sie jakas promocja i uda sie samolotem
 
Do góry