reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Cześć dziewczynki :)

Ponownie trochę mnie nie było, ale to dlatego, że moje samopoczucie nie najlepsze było, cisnienie nadal mam wysokie ale czekam a wizytę u lekarza w sprawie moich nerek bo prawdopodobnie to od nerek tak jest .
Z maluszkiem jest w porządku, rośnie jak na drożdżach :) w poniedziałek zacznie nam się 17 tydz. :)
A USG połówkowe mam na 2 czerwca, ciekawe co będzie :)
Ze jutro mam wolnę to nie chce mi się spać, czekam na m również , i troche was podczytam co tam u was słychać :)
 
reklama
Witam o poranku z herbatką :)

Wczoraj Victor w nocy dał mi popalić, obudził o 23.30 i nie chciał spać, przez przeziębienie strasznie sobie rozregulował spanie w nocy :( Już nie wiem co robić.
Jak będzie drugie dziecko to aż się boję.
 
Witam laseczki. Pogoda ladna to wiadomo ze nas troszke przezedzila. Sama moze nie to ze spedzam czas na dworze ale jakos konkretnie nie mialam weny do pisania. Czasu ostatnio tez braknie I jestem straszne spiaca. Ostatnio tez musielismy ustalic elektryke w naszym przyszlym domku. Musialm tez zdecydowac I juz rozplanowac moj przyszly gabinet. Kasy jak narazie malo, mamy na okna a gdzie reszta!!???? Chcemy sprzedac dzialke mojego G no I wtedy bedzie mozna zakladac elektryke. Co do wody to przekichane bo narazie tam nie beda zakladac wiec misimy Jeszcze studnie wykopac :-(

Co do Barnima to pewnie bedzie niski bo my nie za wysocy. Choc ostatnio , rok temu jak mu wzrost I waga nie podchodzila okazalo sie ze mial anemie. Juz od roku. nie badali wiec nie wiadomo czy cos tam znowu nie jest . jedno wiem od 7mies urusl 2 cm I od 5 mies nic nie przytyl.

justaaa gratuluje postepow z nocnikem. u nas tylko kupka na nocnik idzie a tylko czasami zawola o siku. u nas nie trzyma moczu maly bo po nocy jest tak przesikany ze as spioszki da do prania.

Menia dobrze ze malutki rosnie zdrowo, a cisnienie miejmy nadzieje ze sie ustabilizuje. Wszystkiego dobrego dla synka na 2 latka

tetaz w czartek Barnim ma wizyte w westen general z pediatra ale nie wiem czy o ta wage czy o zamala skorke na penisie. Zobaczymy....
 
doveinred ,wy się budujecie w Polsce, bo nie jestem w temacie ? :)
Jeśli chodzi o wzrost i wagę maluchów, to się nie znam ale oby to nie było nic poważnego, czasami tak jest że przeważnie chłopcy długo nie rosną a potem jak wyskoczą w górę to nawet nie wiadomo kiedy, więc głowa do góry doveinred będzie dobrze ;-)
Czyżby Barnim obchodził drugie urodzinki, wszystkiego najlepszego smyku :-)

My ostatnio mieliśmy wizyte w szpitalu dla dzieci chorych w sprawie siusiaka i jąderek ale na szczęscie jąderka są na swoim miejscu czasami jeszcze wychodzą z woreczka ale nic poważnego się nie dzieje, bo lekarka w Polsce nas nastraszyła, tak samo przepisała małemu maść sterydową typu Elocom na końcówkę siusiaka, bo podejrzewała stulejkę , niby mieliśmy smarowac codziennie przez około 3 miesiące a na ulotce jak byk pisze nie używać w pobliżu miejśc intymnych , i nawet nie było wspomniane w ulotce na temat stulejki, wkurzyłam się i stwierdziłam że nie będę tego stosować nie wiem czy ona sie pomyliła, czy co ale maść była typowo na alergię skórną , egzemę .
Myślałam, że chociaż w Polsce jest normalnie :wściekła/y:
Teraz jeszcze czekamy na wizytę u ortopedy ,ale trochę trzeba czekać.
 
menia- tak budujemy sie w Polsce :) No juz ma te dwa latka- rosna smyki szybko.
No my idziemy chyba bo napletek nie schodzi jest za ciasny i nie wiem co beda robic :baffled:
A do prtopedy po co idziecie?
 
isabell - jak tam glowa? juz wyzdrowialas.....


A mi tak jakos nijako...... kto do mnie wpada na kawke????
 
doveinred u nas niby też nie jest do końca ok z napletkiem, więc poszliśmy do GP on nas skierował do specjalisty i on stwierdził że na tym etapie i wieku jest ok, mamy kontrolować napletek jak i jąderka i za rok ontrol ponowna, więc i u was powinno byc dobrze :)
A do ortopedy idziemy bo mały że szczuplutki to na palcach troche zasuwa bo mu szybciej ale nie za każdym razem , my natomiast wolimy to sprawdzić. Skierowanie tez dostalismy od GP.
 
reklama
Witam i ja:) Wreszcie znalazlam chwilke:-) mala juz spi ale troszke sie martwie bo caly dzionek miala goraczke.. Przed samym spaniem miala 39stopni. Dalam jej nurofen wiec miejmy nadzieje ze wszystko wroci do normy.. Mysle ze to na zeby bo przebijaja sie 3 na dole i ma dziaselka biale na gorze tak jakby tez mialy sie zeby wyrzynac.. Zobaczymy co bedzie sie dzialo w nocy..
Jesli chodzi o wzrost i wage malej to nie mam problemu bo Nikola ma juz 15kg i 95cm. Wiec jak na swoj wiek to jest wysoka dziewczynka..
O chlopcow to bym sie nie martwila.. Moj brat byl najnizszy w klasie a pod koniec podstawowki tak podskoczyl ze wszystkich przerosl.. Ma teraz 195cm.. Wiec bez obaw dziewczyny..
Z nauka na nocnik dalam sobie spokoj.. Tesciowka byla przez ostatni tydzien pogoda dopisywala wiec non stop bylysmy poza domem.. Dzisiaj pojechala wiec biore sie do roboty i miejmy nadzieje ze do wesela sie nauczy..
 
Do góry