reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

amelka spi po spacerkowaniu :-) dalam jej soczek do picia i wypila prawie cala butle poszla na hustawke i zwymiotowala:baffled: ale ze mnie wredna matka ehhhh ale sama ciagnela na te hustawki wiec co mialam zrobic:dry::baffled:

siedze i popijam drinka jablkowego bo.... DOSTALAM PRACE!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
wyslalam CV dzisiaj ok 10.30 a przed 11 juz babka dzwonila i jutro jade podpisac umowe:-D:-D:-D:-D:-D co prawda bede sie zrywac ok 4.15 rano i to tylko 12,5h tyg ale wreszcie normalna praca hehehehehehhe normalnie mnie roznosi:-) i dokanczam dzisiaj remamenty w szafach bo znowu sporo gratow sie uzbieralo i kupilam te worki co sie z nich powietrze odkurzaczem sciaga to juz 3 kartony ciuszkow amelkowych sa odessane i zajmuja 7 razy mniej miejasca i sie nie zakurza:-):-)
 
reklama
azorek gratuluje :-):-):-) a ja mam takie pytanie dziewczyny czy wiecie moze gdzie w poblizu ediego sa jakies fabryki gdzie mozna dostac prace ????? bo ciocia mojego meza potrzebuje pracy kobieta jest w ciezkiej sytuacji pracowala w broxburn przez agencje ale tam sie praca skonczyla jak wie cie cos gdize sa jakies fabryki to byla bym bardzo wdzieczna pojezdzilibysmy z nia i moze jakies aplikacje pobrali ehhh z gory dzieki
 
czesc pogoda piekna to sie siedziec w domu nie chce ;) teraz od jutra mam wolne 4 dni wiec mam nadzieje ze jeszcze jednak nie bedzie padalo...

azorek gratuluje pracy wiem jak sie cieszysz bo ja cieszylam sie tak samo pomimo ze pracuje 15-20 godz. zawsze to jakies wyjscie z domu i kasa na koncie :D

isabell do polski jedziemy 17 czerwca autem oczywiscie. bilety takie drogie ze masakra wiec niestety jedziemy tunelem.. niewiem jak nam dzieci dadza rade , na powrot juz mamy hotel w angli zabookowany zeby sie przespac i odpoczac troche.
 
Azorek no to niezle corcie urzadzilas
Anitha no my chyba tez autem sie wybierzemy, bo jak patrzylam na ceny bieltow to sie przerazilam, chyba ze jeszcze jakas promocja sie trafi. Ja mysle o tym zeby jeszcze zabrac dzieciaki do disneylandu i tam zarezerwowac 2 noclegi i w drodze powrotnej tez gdzies na jedna noc sie zatrzymac
 
Ja mysle o tym zeby jeszcze zabrac dzieciaki do disneylandu i tam zarezerwowac 2 noclegi i w drodze powrotnej tez gdzies na jedna noc sie zatrzymac
bardzo dobry pomysl. bylam tam 2 razy i juz planuje kolejny. Takze nie wiem kto sie bedzie tam lepiej bawil - Wy czy dzieciaki ;)
jak potrzebujesz jakis rad to pisz smialo.
 
Ja wlasnie sie relaksuje przy piwku. Maja ostatnio jak wraca z przedszkola to jest nie do wytrzymania, nie wiem czy taka zmeczona czy po rostu rozdrazniona wiec dla chwili spokoju zabieramy ja na dwor. Teraz szukam dla niej rwera i chyba najttaniej jest na ebay. Musze tez zmienic wozek na parasolke bo lune to nie pamietam kiedy uzywalam, tylko z kniecznosci ja rozkladam bo majka juz nie bardzo chce siedziec w wozku a szkoda bo bylam z niego bardzo zadowolona
 
reklama
Manolka noooo kawal chlopa ci sie urodzil:-) gratki kochana
Itsaboy.jpg
 
Do góry