reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

A ja z taka sprawa... Porzebuje pozyczyc na okres swiat siodelko samochodowe te z przedzialu od 9 miesiecy do 4 lat. Przyjezdza do mnie siostra z corka i musze drugie siodelko miec. Jak ktoras moze wyporzyczyc bede bardzo wdzieczna:) Prosze pisac na priv.
 
reklama
Ja dzis wzielam sie za wiosenne porzadki, wysprzatalam juz szafki w kuchni, teraz chce porobic porzadki w pokojach. Syndrom wicia gniazda, czy co?;-)
magdziarz na pewno jestes wspaniala mama dla swojego synka. Teraz masz rozne mysli i nastroje, rozterki czy jestes gotowa na macierzynstwo itp. Wydaje mi sie, ze to sprawka hormonow. Daj sobie czas, wszystko bedzie dobrze;-)
manolka dobrze, ze bedziesz miala ten skan. Trzymam za Ciebie kciuki i Twoje malenstwo. Na pewno zadecyduja jak najlepiej dla Was jesli chodzi o rozwiazanie.
Emilia Narodziny agresji - szczypta cukru - łyk goryczy - Onet.pl Blog
przeczytalam to, masakra jaki ta matka daje przyklad swojemu dziecku.
 
Ostatnia edycja:
UUU po 2 dniach wiszenia na mnie Asiula dochodzi do siebie.Nawet zaczela sie bawic zabawkami:)Ida jej dwa zeby na dole.

Madziarz mysle, ze kazda z nas miala takie rozterki.Najwazniejsze to z kim pogadac i nie bac sie bo nie jestes sama:)
 
Witam po dłuższej przerwie :-)
Magdziarz, Foxia ma rację, to pewnie hormony, na pewno minie i będziesz mogła cieszyć się w pełni z macierzyństwa. Ale jeżeli nie minie, to pogadaj z położną, albo HV. A co do karmienia, to zupełnie nie przejmuj się tym, że musisz synka dokarmiać butelką- przecież to nic strasznego ;-) A kiedy zobaczymy jakieś zdjęcia maluszka?
Doveinred, super, że synek sporo przybiera, duży chłopak z niego rośnie :-D. A co cesarki- oszczędzaj się jak tylko możesz. Mi menadżerka mówiła, że nie można do tego lekceważąco podchodzić, że- mimo, że się o tym nie myśli- to jednak poważna operacja, przecięcie wielu warstw brzucha itp. Niemniej nie posłuchałam jej i skończyło się jeszcze gorzej niż u Isabelll- wylądowałam w szpitalu z otwartą !! raną. Więc uważaj. I obserwuj siebie. Jeśli będzie bolało, rana będzie opuchnięta to natychmiast zgłoś do lekarza...

Moja gucia zaczyna pokazywać humorki ;-). Juz nie mogę powiedzieć, że mam idealnie grzeczne dziecko :laugh2:. A wczoraj sobie usiadła :-D Oczywiście nie z pozycji leżącej, tylko u mnie na kolanach, ale i tak byłam w szoku :szok: I nawet się chwilę trzymała prosto, zanim ją zaczęło gibać jak małego pijaka :-)
 
Dzięki, dzięki :)
Franio nakarmiony, wykąpany [zdecydowanie bardziej woli kąpiel rano niż wieczorem :tak:], śpi sobie słodko, mogę więc chwilę poklikać :-) HV była u nas wczoraj, czerwoną książeczkę Szkrab dostał, w poniedziałek wyruszamy na mierzenie i ważenie :-) Tak się stresowałam tą wizytą, a było całkiem przyjemnie. Słuchanie, jak visitatorka próbuje wymówić: "Franciszek"... bezcenne :-D
Dziewczyny, a co tu taka cisza dziwna...? :confused:
 
reklama
mgdziarz- Synek sliczniutki :)
Co do wazenia to u mnie HV przynosila wage ze soba.
Chcesz moze ebooka? "jezyk niemowlaka" i inne mam kilka na komp.

jak ktos jeszcze chce to moge wyslac :):-)
-jezyk niemowlaka
-masaz
- 2 ksiazki na temat spania
-kazde dziecko moze nauczyc sie regol (wersja do rozpakowania albo wersja na Word)
-i jakies tam o pielegnacji
 
Do góry