reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej
U nas troszke lepiej.Rano i wieczorem ma troche zaropiale, poza tym spoko.Narazie odpuszcze sobie lekarza widze, ze samo ladnie przechodzi to nie bede dawac jej antybiotyku.
W poniedzialek Asiula przewrocila sie z pchaczem i podbila sobie oko:( masakra...poplakala tylko chwilke, ale ja sie wystraszylam!!
Wczoraj bylam w pracy-mielismy niezly ruch.2 godz bylam z naszym, glownym managerem-dupkiem.O 5 powinnam skonczyc, a on 5.15 sadza goscia przystoliku i mowi|"Emilia zaraz do pana podejdzie" aaaaaaaaaaaaaaaaa mowie mu, ze nie bo juzo 15 min jestem w domu, ale hgdzies zwial i musialam wziasc zamowienie od dziadka!!Po pol godzinie udalo mi sie zwinac, a on nawet nie podziekowal,, nawet menda nie zapytal czy moge zostac dluzej.Dupek.Ale spartolilam jedno zamowienie, wiec nie moglam go opieprzyc.grrrrrr nastepnym razem...

Ps jak ktos jest fanem pizzy hut-mam 25% znizki na wynos (na fountain park 50%).Robia tez ankiete online(trzeba podac nr rachunku-mam kilka) i po wypelnieniu dostaniecie darmowe pieczywo czosnkowe, mam tez kart 2 za1 wazne do 30 kwietnia.Jak ktos jest chetny-zapraszam na priv.
 
reklama
Manolka, po cc Ci się połóg wydłuży prawdopodobie. Nie sugeruj się tym, że wycodzi na skanie np że dziecko duże jest.. Ja tez miałam urodzić duże dziecko, z dużą głową, też się zaczynałam juz modlić o cc, a urodzilam naturalnie synka o wadze 3180 :-D W każdym razie powodzenia życzę, dużo optymizmu i epiduralu ;-)
 
WItam i JA.

U nas znow maly przytyl. Byla HV i przez 7 dni maly przytyl znoe pol kila czyli Mestwin juz ma 4.420kg!!!!!!- spaslaczek:-D
Przy okazji zwazylam Barnima i ma 9.870kg!!!!-chuderlak........ jeszcze nie mamy 10 kg........a tu niedlugo 2 latka:no:

Dzis jestem pierwszy dzien w domu sama z dziecmi.
Grzes wrocil do pracy...NMarazie nei jest zle ale Barnim juz nie spi po poludniu tylko wrzeszczy na calego w lozeczku i wywala wszystko i tak przez 1-2 hrs poczym wstaje.

manolka-
ja mialam brzuch 117cm!! z Barnimem i 116 cm z Mestwinem. Barnim mial 3100kg a Mestwin 3270kg . Wielkosc brzucha nie zalezy od wielkosci dziecka. Najwazniejsze jest to by mogli sprawdzic na skanie jak duza jest glowka dziecka bo od tego zalezy czy bedzie moglo sie zmiescic w miednicy wychodzac. Moze dziecko byc duze o normalnej wielkoscia glowce i tak samo przejsc i bolec jak dziecko o masie 3000 kg.
 
Dzieki dziewczyny. Adas mial 3990. Teraz martwie sie tym co powiedziala polozna, ze jezeli dojdzie do hlusniecia wod plodowych mzoe wypasc pepowina. Igus nie jest jeszcze glowka w kanale wiec ona nie dziala na zasadzie korka. Mam nadzieje ze za tydzien na usg juz jego glowka wejdzie do kanalu.
 
Magdziarz nie koniecznie, mam porownanie cc z normalnym porodem i jesli chodzi o polog to szybciej doszlam do siebie po cc, normalnie ze rana troche boli i trzeba uwazac. Moze kiedyc po cc dluzej sie do siebie dochodzilo ale teraz robia to tak sprytnie ze nie jest to straszne.
Doveinred to dobrze ze maly tak przybiera w przeciwienstwie do duzego.
Jak to dobrze ze Maja jeszcze mi sypia w ciagu dnia bo nie wiem jakbym dala radebez tego. Moj J mial wrocic w przyszlym tyg ale juz mu powiedzieli ze jeszcze 2 tyg albo i dluzej. Z jednej strony dobrze, szybciej kredyty posplacamy a z drugiej to juz za dlugo tam siedzi.
Dziewczyny chce sie gdzies wybrac na weekend w maju co polecacie? Tak zeby dzieciaki sie nie nudzily i zeby mozna bylo troche odpoczac. Slyszalam ze blackpool jest super ale kij wie jak z pogoda. Marzy mi sie disneyland ale znowu drogo, bede szukac tanich biletow na ebay ale to juz sezon im sie zaczyna wiec tak latwo nie bedzie
 
Doveinred, kiedy 1 raz do Was hv przyszedł? Bo nam się już wizyty midwife skończyły, a visitora ani widu, ani słychu... Midwife mi powiedziała, że najpierw będzie dzwonił i się umawiał na wizytę, ale jak na razie nic.. Jak to było u Ciebie? :confused:
 
odpowiem za doveinred jak moge :) u mnie przy dominiku hv zadzwonila jakis tydzien pozniej po ostatniej wizycie poloznej (i przyszla po kolejnym tyg), a przy patryku hv przyszedl jakies 2 dni po ostatniej wizycie poloznej. czekaj spokojnie napewno ktos do ciebie zadzwoni (chyba ze zly nr dalas...)

doveinred ladnie ci maly przybiera a duzy to rzeczywiscie chucherko :)
 
reklama
Do góry