reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

magdziarz- u mnie byla po 2 dniach od poloznej. Zadzwon do niech i sie przypomnij. A poza tym jak tam sie malenstwo chowa :)
i jak ty sie czujesz?

No tem Barnim to chudzinka. Niski jest ma pewnie cos okolo 86 cm pewnie dla tego. Ale wszystkie badania zawsze wychodza dobrze...... w Polsce zrobimy bilans 2 latka bo tu nie wiem czy cos takiego robia?:confused:

A u mnie krwawienie ustalo jakies poltora tyg temu a odkad teraz musze dzwigac Barnima zaczelam znowu krwawic i boli mnie po jednej stronie jak wykonam jakikolwiek ruch......- moze cos nie tak? moze cos tam peklo... wizyta z gp dopiero 20 kwietnia pewnie minie do tego czasu.:confused2:
 
reklama
Franio rosnie jak na drożdżach, pozwala mi spać w nocy, bo budzi się tylko raz, za to w dzień robi sobie kilka króciutkich drzemek, totez nie mam możliwości spać wtedy, kiedy on śpi... :no: Ale jest spokojny bardzo, płacze tylko jak jeść mocno chce i usypia go od razu suszarka do włosów i odkurzacz :laugh2: Niestety nie jestem w stanie go wykarmić, toteż robimy mu mixa z formułą... :-( Nie powiem, żeby to świetnie wpływało na moje samopoczucie, ale cóż...przynajmniej nie jest głodny... W ogóle chyba mnie dół jakiś dopada... Jak tak na niego patrzę, wcale a wcale nie czuję się gotowa do macierzyństwa... :-(
 
:-(
Franio rosnie jak na drożdżach, pozwala mi spać w nocy, bo budzi się tylko raz, za to w dzień robi sobie kilka króciutkich drzemek, totez nie mam możliwości spać wtedy, kiedy on śpi... :no: Ale jest spokojny bardzo, płacze tylko jak jeść mocno chce i usypia go od razu suszarka do włosów i odkurzacz :laugh2: Niestety nie jestem w stanie go wykarmić, toteż robimy mu mixa z formułą... :-( Nie powiem, żeby to świetnie wpływało na moje samopoczucie, ale cóż...przynajmniej nie jest głodny... W ogóle chyba mnie dół jakiś dopada... Jak tak na niego patrzę, wcale a wcale nie czuję się gotowa do macierzyństwa... :-(

magdziarz ja tez tak mialam ze chyba nie bylam gotowa do macierzynstwa czulam sie jak jakas wyrodna matka :-:)-( tez mialam doly przez to a karmienie to dla mnie czarna magia ja wogole nie lubilam go karmic wogole draznilo mnie to :-( az wstyd sie przyznac bo jak czytam jak wy sie zachwycacie dziewczyny karmieniem piersia to pewnie pomyslicie ze jestem jakas nienormalna ale ja strasznie nie lubilam tego uczucia :-(
 
magdiarz - pierwsze tygodnie sa pewnie najtrudniejsze. Na pewno bedziesz super matka. I tak nalezy cie chwalic ze karmisz piersia bo to spore poswiecenie dla niektorych. Im czesciej bedziesz karmic malego tym wiecej mleczka bedzie.. i moze mu wystarczy samo twoje, albo diete jakas zmien u siebie to moze bedzie bardziej tresciwe mleczko. Bynajmniej nie zamartwiaj sie tym. Wazne ze cos tam spija. A jak zdecyduje sie maly ze chce tylko formule... to tez nie koniec swiata:) Mowisz ze rosnie jak na drozdzach i ladnie ci spi.. TYLKo mozna POZAZDROSCIC!!! Glowa do gory:)
 
Doveinred no to uważaj, mi jakieś 3 tyg po cesarce zaczęło się wszystko rozchodzic i bolec na nowo bo trochę sobie pofolgowałam tak dobrze się czułam
Magdziarz ważne, że mały cos tam pije, jeszcze może by tak, ze za jakis czas już nie będzie potrzebował dokarmiania
Gwiazdeczka ja przy Kubie też jakoś tak nie bardzo czułam się z karmieniem, przy Maji trochę lepiej, ale po 4 miesiącach już jej nie wystarczało
 
dokladnie to co to znaczy, zaczelo mi sie to rozchodzic. leciala ropa i krew, akurat bylam w polsce wiec pierwsze co to ratowalam sie plastrami szwowymi, nie wiem czy tutaj maja i zroslo mi sie na nowo, wiec obserwuj czy gdzies ci tam nie peka
 
Dla tych co sie wybieraja na Baby Show w glasgow: "
SPECIAL OFFER
Emma’s Diary has teamed up with The Scottish Baby & Toddler Show to offer you 2 Advance Tickets* for £11 – a saving of £3. To take advantage of this offer, call 0844 395 4000 or book via the website –
www.thescottishbabyandtoddlershow.com using promotional code: ED."

Korzystajcie bo taniej:)
 
reklama
witam w klejny deszczowy dzien. Czyzby ladna pogoda nas opuscila? A tak fajnie juz bylo i znowu nie chce sie z lozka wstawac. A my wielkie sprzatanie bo w niedziele szwagierka przyjezdza. Wczoraj posprzatalam gore, zamowilam zakupy na sobote a dzisiaj sprzatam dol i lece po mieso do chinczyka
 
Do góry