reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

azorek - bardzo ladnie wygladasz :)

Ja sie przymierzam do farbowania wlosow.... zapytalam polazna czy moge i ona mowi ze ta, tylko ze moze zlapac inaczej niz zwykle. A wy jakie macie doswiadzcenia z farbowaniem wloskow w ciazy?

Udalo mi sie wczoraj na psacer isc zanim sie zachmurzylo :) a dzis przysza polozna (dziwnie ze w niedziele ale pracuja ponoc 7 dni w tygodniu, USG tez mam w weekend) spisac historie chorob rodzinnych i inne dane.
Czy robilyscie sobie wszystkie badania krwi ktore oferuja? Mam sie zdecydowac do soboty i nie wiem. Ja nienawidze miec krwi pobieranej i zreguly jak trzeba pobrac wiecej to mi przejstaje "leciec" i sa problemy :( wiem jaka mam grupe krwi, ze nie mam hep B ani HIV wiec nie wiem czy robic wszystkie czy tylko te ktore potrzebuje? :confused:
 
reklama
dziekuje:)
ja robilam wszystkie badania biora za jednym zamachem wiec luzik. niech badaja:)
jesli chodzi o farbowanie w ciazy to fakt ze hormony moga zmienic nieco odcien farby...z regoly jesli blondzik to wyjdzie zoltawy:/ a jak chcialam cosik [pod czerwien to prawie roznicy nie bylo z brazem :O ale kup sobie farbe najlepiej bez amoniaku bo lepiej zebys nie wdychala tych oparow :D
 
Wszystkie badania robilam , ktore proponowali.
Nie farbowalam wcale w ciazy.. dlatego wygladam jak wygladam. Jak tylko urodze i dojde do siebie, kolezank przyjdzie mi wloski podciac i zrobic balejage. Chce zmienic calkowicie kolor i taka pzrerwa z farbowanie tez byla wskazana.
 
Azorek rewelka:)
Ja juz mialam pasemka, balejaz, rudy i wszelkie odcienie:)zawsze mowilam, ze nie pofarbuje sie na blond...i prosze:)Nie farbowalam wlosow w ciazy, nie pomoge.Za to fryzury zmieniam jak rekawiczki:D fryzjerka juz mowila , ze wymyslila cos nowego:)
Asiuli idzie zabek, troche juz sie przebil, gorna 4 lub 5 nie wiem.Teraz ma goraczke, ale trzyma sie dzielnie.W nocy troche plakala,zobaczymy jak bedzie dzis.
 
MAGDZIARZ, gratulacje wielkie :-), dużo zdrówka dla was :-D

Cytryna
, ja przez całą ciążę farbowałam włosy regularnie i nigdy mi nic dziwnego na głowie nie wyszło ;-)
A co do badań krwi to ja też robiłam wszystkie. Ty wiesz, jaką masz grupę krwi, ale oni i tak to muszą potwierdzić. Zresztą, dla świętego spokoju można robić wszystkie

Azorek, fryzurka bardzo fajna :tak: U tej Uli robiłaś??

Natalii chyba też coś już powoli wychodzi, bo nie chce jeść ostatnio, za to mocno zaprzyjaźniła się z gryzakiem, który ją wcześniej średnio interesował :-D

A odnośnie powrotu do pracy, to ja też mam pytanie. Jak to jest z urlopem? Ile się należy po macierzyńskim? Całość, czy tylko połowa, jeżeli wrócę do pracy w połowie roku??


A w ogóle to co to za opcja lubię to?!?
 
vampiria urlop nalezy ci sie caly no chyba ze wracasz przykladowo na pol etatu to wtedy jakas jego czesc..

azorek super fryzurka , patrzac na zdjecie ktore masz w suwaczku to zmiana niesamowita :)

co co farbowania w ciazy to ja i farbowalam i nawet trwala robilam.. trwala wyszla kiepsko ale farby ok tylko zawsze trzymalam recznik przy buzi zeby nie wdychac tego.

cytryna ja tez nie nawidze jak mi krew pobieraja jeszcze tymbardziej do tych badan.. pamietam ze w pierwszej ciazy pobrala mi 5-6 tych flakonikow krwi... przy przed ostatnim juz mi sie w glowie krecilo a przy ostatnim myslalam ze odplyne.. jednak uwazam ze skoro chca robic takie badania to niech robia :)

MAGDZIARZ GRATULUJE SERDECZNIE WKONCU SIE DOCZEKALAS :)
 
Tez nie lubie pobierania krwi:(masakra, ja robilam wszystkie badania tu.Za to w szpitalu pobierali mi krem co 6 godz przez dwa dni, plus dwa weflony w dlonich...potem juz nawet nie chciala leciec...bleeeeee
 
azorek - ladnie wygladasz:)
magdziarz - gratulacje synka!!!!!

u nas tez ida zabki dwa na raz juz jakis czas:) gorne jedyneczki:)

Wczorej korzystajac w miare ladnej pogody zrobilismy z mezem porzadek z ogrodem i podest pomalowalismy.. No i przeziebienie mnie zlapalo.. wiec na forum tylko na chwilke to nie mam sily siedziec przy kompie;(
 
Azorek, fryzurka bardzo fajna :tak: U tej Uli robiłaś??A w ogóle to co to za opcja lubię to?!?[/COLOR][/COLOR]
tak u Uli bylam i zadowolona jestem superrrrr:-):-D:-D za sciecie z myciem zaplacilam 15Ł wiec taniocha jak dla mnie bo znam fryzjerki co potrafia ponad 20Ł juz kasowac:tak:
a ta opcja lubie to powstala zamiast "dziekuje" ktore mozna bylo klikac za pomocnego posta czyjegos. zrobili to jak sie polaczyli i teraz na fajsbuku mozna sie tez afiszowac:dry: nie wiem po co jak dla mnie kompletnie bezsensowne to jest:tak::sorry2:

ja juz spakowana....smutno mi sie robi jak mezastego tak zostawiam na 3 tyg:zawstydzona/y: widze po nim ze tez mu smutno ze amelkowny nie bedzie...stara zrzede jakos przezyje (czyli mnie;-):-)) ale za amelkowna bedzie baaaardzo tesknil..prawie plakal jak ja kapal i w pizamke przebieral:zawstydzona/y::-(
uciekam juz do wanny i do spania bo o 4 musze wstac i sie zebrac zolwim tempem:tak::baffled:bede bez neta w pl moze raz w tyg uda mi sie zagladnac na BB od tesciow ale obiecac nie moge na 100%. trzymajcie sie laseczki i milych najblizszych 3 tyg zycze:-)
 
reklama
witajcie azorek wowwwww :-):-):-)swietnie wygladasz pewnie gdziesz juz w drodze do pl jestes>>>??:tak: ale pieknie sloneczko dzis oid rana swieci jest super a ja kaszle z nosa mi sie leje i gardlo mnie boli ehhhhh. dziewczyny mam pytanie Alan ma w czwartek mmiec szczepionke ale ma katar i troche kaszle wiec nie wiem czy zgadzac sie czy nie ??? jak wy robicie ,katar to taka woda nie zadne tam gile czy cos a kaszel jak kaszel .sama nie wiem ehh nikt tu nie zbada dziecka przed szczepieniem:-(
 
Do góry