reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

czesc
gwiazdeczka - o rany... tak mi przykro ze Alan sie uwstecznia;( Moze bede cie odwiedzac jak on bedzie w przedszkolu...
emilia - fajnie ze ci spi cala noc juz... aj mimo iz daje cyganione mleczko albo herbatke to nati dalej sie te dwa razy budzi.
U nas sloneczko ladnie swieci... konczymy sniadanko i na spacerek:) Moze uda mi sie dzis w ogrodku porobic.
 
reklama
U mnie tez slicznie slonko swieci :)

ja wlasnie zaczynam prace, koncze o 5.30, no a potem weeeeekend :-) mam nadzieje ze sie pogoda utrzyma bo chetnie na jakis dlugi spacer sie wybiore :)
 
czesc
gwiazdeczka - o rany... tak mi przykro ze Alan sie uwstecznia;( Moze bede cie odwiedzac jak on bedzie w przedszkolu...
emilia - fajnie ze ci spi cala noc juz... aj mimo iz daje cyganione mleczko albo herbatke to nati dalej sie te dwa razy budzi.
U nas sloneczko ladnie swieci... konczymy sniadanko i na spacerek:) Moze uda mi sie dzis w ogrodku porobic.
no cos tyyyy przeciez ja zartowalam smialismy sie z niego hehehhe to tylko dziecko ja nie milam namysli nic zlego :-)
 
:-)zobena - dobrze niech sie przyzwyczaja :-):-) pytalam czy che takiego dzidziusia w domu mowi ze tak :-) nie bylo tak zle w koncu udalo mu sie pare razy rozsmieszyc Natusia :-)
 
To sie zmartwilam z tym sprawdzaniem na lotnisku. We wtorek przylatuja tata i brat. Brat na tydzien a tata mi bilet w jedna strone bo nie wiadomo kiedy Igus sie urodzi. Mam nadzieje ze nie beda im glupich pytan zadawac. Brat zna dobrze angielski to mam nadzieje ze jakos do mnie dotra do domu szczeslwie.
Ten chory lekarz mogl mi bez problemu dac zwolnienie na tydzien. Przeciez ja ledwo zipie i ledwo chodze. Dzis w domu. jeszcze mi zostaly 2 tygodnie, zobaczymy czy pociagne. Nie ma ludzi do pracy, sami z agencji przychodza a oferty wisza i wisza. kjakby ktoras szukala pracy na pelen etat pon piatek (to prosze do mnie na prv). U nas nie ma ludzi, dodatkowo ja odchodze, to sa umowy na maternity cover ale na pewno beda przedluzone bo u nas staff jest zawsze potrzebny. Godziny super a pensja na poczatek wieksza na pewno niz najnizsza.
Moj Adas jest zazdrosny. Zdjelismy ze strychu wszystkie rzeczy dla dzidziusia a on siada w foteliku samochodowym dla niemowalka i udaje ze placze. Nazywa siebie Bejbisiem i chce byt tulony. W ten weekend musimy juz go przeniesc do jego pokoju na tapczanik, bo Igus nie bedzie mial gdzie spac, a dwojka dzieci w jednym lozeczku to sie nie da.
 
witam i ja. kawusia wypita,ja po prysznicu,wysuszona i odpicowana;-):-) mloda nakarmiona zabawiona i ubrana:-D jest chlodek bo widze ze w cieniu szron lezy ale spoko na sloneczku super cieplo jest:-) smigam dzisiaj do kolezanki i spacerek zaliczymy. musze odreagowac tego dolka bo dawnooo juz tak nie mialam:zawstydzona/y::sorry: zostalam tu przez niektore dziweuchy nazwana niepoprawna optymistka i jak widac moj optymizm ma swoje granice:zawstydzona/y::-(

gwiazdeczka bede dzis w Twojej okolicy:-) mozemy sie wybrac do parku jak sie zdecydujesz to daj znac na kom:-)
 
azorek84 dzieki kurde ale chyba nie bede brala dzis alanka na dwor bo taki nieciekawy jest ,krzysiu powiedzila ze wezmie go na rowerek jak wroci z pracy to tak z godzinke niech ida ale jak cos to sie odezwe na kom jak bym zmienila zdanie buziaki milego dnia :tak:
 
manolka - ja sie juz nauczylam u lekarza po rpostu mowic czego od niego chce ;) bo inaczej to rzeczywiscie kiepsko. wiec moze wroc do niego powiedz ze nie dajesz rady i chcesz zwolnienie?
 
reklama
Ja mu to powiedzialam, a on ze do poniedzialku bedzie dobrze, a jakby co mam przyjsc z nowu. Kosmita (pierwszy raz widzialam go w przychodni).
A tak z innej beczki. Jestescie pozapisywane w klubach maluszkow? mam na mysli boots, tesco, asda, bounty...etc
 
Do góry