reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

manolka to gratulacje dla synka, zdolny chłopak :-)
Mój też już rozmawia, częściowo po angielsku , po polsku i i troszkę po swojemu ale śmiało mogę się z nim dogadać :-)
 
reklama
Jeśli chodzi o sikanie na nocnik to nie dało razy za to zakupiłam nakładkę na ubikację i siedzi na niej jak stary chłop i sika, już zaczyna wołać sam,a nie daj bóg zobaczy męża na ubikacji to go wygania bo on che usiąść :-)
 
:-):-)a moj Alan uwielbia robic ze mna nalesniki :-):-):-) rozbijac jako na kotlety ubiojac kotlety wogole ciagle by mi tam w garach mieszal ma to po tacie :-) bo po mnie niestety nie jak by w domu kuchni nie bylo to szczesliwa bym byla jakos nie przepadam za gotowaniem pieczeniem itd :-):-) ale nie przejmuje sie tym bo maz ciagle cos gotuje o ile ma czas :-) wszytskie saltki placki dania na swieta itd i oczywiscie w kazdy weekend gotuje maz :-)
 
a mojemu alankowi tata pokazal jak sikaja chlopcy i staje normalnie jak facet siusiaka wyjmuje i sika i tak juz z 2 lata i jeszce deske podnosi a jak nie podniesie to czesto posikana ale ....:-)
 
gwiazdeczko mój tez kocha naleśniki ale jeść :-D
mąż też często gotuje , lubi to , ja jak mam wenę to gotuję piec ciasta też lubię ;-)
ale teraz to jest masakra :szok:
 
ale wiecie co wam powiem ze jakis tok temu lan mial tak ze sikal na wykladzine albo gdzies do miski albo do wiaderka nie wiem co mu sie ale kolezanki syn tez mila tak faze i osatatnio poszedl do lazienki ja patzre on sika tylko zamiast do kibelka to obok i zdziwiony ze sie pytam gdzie on sika :szok:
 
Byl czas ze moj mowil ze ma kupe a teraz to klamie nas... czuc po calym domu a on sie zapiera ze nic nie ma. Cala nadzieja w dziadku.
Od poczatku ciazy kuchnia mnie odrzucila, zwlaszcza pieczenie, zmazenie miesa. Maz robi jedzenie codziennie, nawet kanapki na kolacje. ja jedynie palcek, jakies nalesniki czy surowke.
 
reklama
:-(kurde dziewczyny pomozecie ten moj alan ciagle kaszle juz nawet nie pamietam kiedy kaszlu nie mial a jak pojde do lekarza to wszedzie czysto ju nie wiem co mam robic ??????:-( sugeruja jak zwykle ze to satma i inchalatory ale ona nic nie daja a ja watpie ze on ma astme bo przy astmie dziecko kaszle jak biega jak sie zmeczy a on nie .chilam zeby testy na alergie mu zrobili to nie chcce :-( nie wiem co mm robic
 
Do góry