reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

lenistwo mnie dzisiaj ogarnelo znowu heheheh:tak: no ale zeby nic w domku nie robic to jak slonko sie pokazalo wyszlam z amelkowna na spacerek. mamy kolo bloku takie bajorko z kaczkami to wzielam chlebek i mloda miala radoche:-D no ale gary pomylam i pranie puscilam zeby nie bylo ze calkiem nic nie zrobione;-):-)

my formularz mamy zabieram sie za niego dzisiaj bo wczoraj zabiegana bylam i nici z tego wyszly. wrocilam o 21 do domu i padlam po 22:tak::confused2:
ehhh ja juz sie wylotu doczekac nie moge:tak::-) wiem ze sie umecze na tym "urlopie" ale nie moge sie doczekac kiedy babcie moja zobacze. chwilami robi mi sie smutno jak pomysle ze moze to byc ostatni raz kiedy bedziemy sie widziec:zawstydzona/y::-:)-( ale jakos nauczylam sie juz nie plakac i daje rade...pewnie sie rozkleje na maxa jak ja zobacze:zawstydzona/y:
 
reklama
azorek najwazniejsze ze bedziesz miala sie okazje zobaczyc z babcia w razie czego..

codo mieszkania to pierwsze slysze zeby mozna bylo starac sie o 3 bed. my przy 2 dzieci mamy 2 bed ze wzgledu na to ze obaj sa chlopcami i sa w podobnym wieku. z tego co wiem to tylko jak sie ma dzieci roznej plci to wtedy maja osobne pokoje albojak roznica wieku jest ok10 letnia..
 
anitha moze dla tego ze to housing i moga dostac wiecej kasiory za wynajem:eek: powiedziano nam ze jak chcemy mozemy starac sie juz o zamiane na 3 bed. przeicez jak bylismy w edwoje to dali nam 2 bed wiec jak jest jeden "lokator" wiecej to mozemy jedna sypialnie wiecej wziasc.

mama do mnie dzwonila i mam dola....MEGA DOLA:zawstydzona/y::-:)-( dostala wypowiedzenie z pracy!!!!!!!!:no: babcia jest chora i mama wybrala cala opieke co sie nalezala nad babcia i do tego byla yteraz chora i miala L4 przez 10 dni....babka jej podliczyla wszystkie dni opieki i chorobowego od 2007 roku i zdecydoawala ze caly etat mojej mamie nie jest do szczescia potrzebny i moze smialo na pol etatu pracowac:wściekła/y::wściekła/y: i tu cytuje dyrektorke mojej mamy: "od lipca bedzie pani miala duuuzo czasu dla swojej mamy i na chorowanie":szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: qrwa mac malo zlych wiadomosci mam ostatnio....wlasdnie bylam w sklepie kupilam butelczynke wina i sie urzne dzisiaj jak mezasty wroci bo mi sie skumulowalo i musze sie juz natrabic bo ilez mozna na trzezwo takie wiadomosci znosic:wściekła/y::wściekła/y: ciagle cos... wysiadam dzisiaj ...dol na maxa
 
Hej dziewczyny. Straszny mam dzień nic dziś nie robię (oprócz tego, że zajmuję się chłopakami). Wczoraj oboje z mężem na nocce w pracy byliśmy. Spałam tylko 2 godz. Ale już urlopki:-) Za 3 dni do PL.
Azorek życzę, żeby babcia poczuła się lepiej. Wszystko będzie dobrze:-).
Co do mieszkania to wydaje mi sie, że Anitha ma rację. My też mamy 2 bed i dwoje dzieci. Chociaż to też zależy jakie mieszkanie akurat mają do dyspozycji. Doty dostała mieszkanie pół roku później i ma 3 bedroomy a ma tylko jedno dziecko. Więc sama nie wiem jak to jest. Chyba zależy od szczęścia.
 
Azorek ale masz dzien!!!!trzymaj sie laseczka!!
Mam do oddania puszke mleka nutramigen(otwarta tydz temu) i 2 puszki sma sojowego( jedna otwarta tydz temu).Ktos chetny??
 
hej.
Jesli chodzi o mieszkania to para z dzieckiem moze glosowac na nie wiecej niz 2 sypialnie. Jesli dzieci sa przeciwnej plci to moga spac w tym samym pokoju do momentu az skoncza 7 lat. A tak poza tym dowiedzialam sie przypadkiem od pewnej szkotki, ze jak mieszka sie z dzieckiem w pokoju z jedna sypialnia to wcale to nie ma dla nich znaczenia bo ustawowo dziecko moze spac z rodzicami do skonczenia 5 roku zycia.
 
Izabell -musze go nosic bo o 7 wyjezdzamy z domu do pzredszkola. Znosze go do samochodu a potem do pzredszkola wnosze ppo snochdach. Pozniej juz z mezem razem odbieramy.
Mam pyyanie. 27 marca, w dniu gdzie sie wyp[isuje census beda u nas goscie z PL. powinnam ich uwzglednic?? Niby tak... ale czy to ma sens?
Dzis ledwo dyze. Jestem przeziebiona, gardlo zdarte. Poszlam do pracyt z nadzieja ze kilka godzin [-opracuuje i sie zwolnie. Ale juz kolega rano wzial sicka wiec jakos doczlapalam. Potem pojechalam do przychodni. Po godzinie czekania przyjal mnie jakis taki ciemniejszy lekarz. I co, paracetamol i w sumie nie jest zle. Mimo ze ja wymiotuje od kaszlu. Ptralam sie czy powinnam jutro isc do pracy . On ze nie.... ale do pon powinno byc juz dobrze. Zero zwolnienia zero niczwgo. Bede musiala rano dzwonic i managerce wiadomosc radosna pzrekazac. Juz widze jej mine.
 
Boże co za koszmarny dzień. Wykończą mnie Ci moi chłopcy:rofl2:. Dziewczyny błagam potrzebuję pomocy bo już nie wiem co robić. Moje Bobki nie chcą jeść!!! W ogóle. Mogliby cały dzień nie jeść. Do tej pory non stop na obiad pomidorówka albo rosół, śniadania i kolację kanapka z serkiem topionym, almette itp. A od kilkunastu dni już nawet z jedzeniem tego mają problem. Ugryzą i trzymają w buzi po czym wypluwają. Próbowałam dawać coś innego pomyślałam, że może już im się to znudziło. Ale jeszcze gorzej. Serio już nie wiem co mam robić:no: . No przecież jeść muszą. Może ktoraś z Was miała podobny problem i znalazła rozwiązanie, to błagam piszcie. Bo ja nie mam pojęcia co robić. Wychodzimy z mężem ze skóry:wściekła/y: . No i martwię się. Przecież tak się na da żyć. :-(
 
reklama
bzyczek niestety nie pomoge Asiula wciaga wszystko( to po mamie:p)

Manolka cos mi sie kojarzy ze tu dopiero zwolnienie dostajesz powyzej 7 dni.
 
Do góry