reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

dziewuszki remamenty na lotnisku jakies qrna dziwne:eek: kolega dzisiaj lecial z edi do polski i mowil ze zaraz za odprawa paszportowa stoi policja z tlumaczem i pytaja o nin prace mieszkanie i kase i takie rzeczy:szok: to przed tym powszechnym spisem ludnosci czy im tak juz zostanie??:szok::eek: ja rozumiem przylatujacych pytac zeby nie bylo ze ktos siedzi bez pracy na chodniku i zebra kase ale wylatujacych tak wypytywac??:baffled::szok: ktos cos wie???
 
reklama
azorek my tez mamy mieszkanie z housingu i ile aplikacji wypelnialam to zawsze w liscie od nich bylo ze przysluguje nam 2 bed... ciekawe jak to jest moze zeczywiscie od szczescia zalezy :)
wspolczuje tych wszystkich zlych wiadomosci , az mi sie cisnienie podnioslo jak przeczytalam co zrobili twojej mamie..

manolka zycze zdrowka , powiedz czemu musisz nosic Adasia? przeciez to juz prawie 3 letni chlopak...
co do spisu u mnie dzis byla babka i pytalam sie jej wlasnie o kuzyna, ze jest tylko na chwile i czy musze go wpisywac to powiedziala ze nie. wiec ty raczej tez nie bedziesz musiala wpisywac swoich gosci :)

bzyczek nie zmuszaj dzieci do jedzenia , jak zglodnieja to sami poprosza.. ja mialam tak kiedys z dominikiem , potrafil zjesc przez caly dzien 1 kromke albo i pol.. zupe jak zjadl to ze 2 lyzki..jedynie na co mial ochote to na platki z mlekiem ale tez tylko czekoladowe :) jakis taki okres mial chyba.. w kazdym razie nie zmuszalam go a jak zglodnial to sam rzucal sie na lodowke:D trwalo to chyba z pol roku , nawet w polsce wszyscy sie dziwili ze on nic nie je , wkoncu mu przeszlo i teraz nie ma problemu. mam nadzieje ze i twoim przejdzie niedlugo :)
 
Ja dzis caly dzien poza domkiem... A widze za tutaj dzien ponury.. same problemy i smutki;(
Qrcze.. wiecej slonca nam potrzeba na polepszenie humorow.
azorek - pij winko pij:) raz na jakis czas mozna smutki zalac... widzisz.. jaka polityka w pl.. chamy w zarzadach same siedza i nie mysla o drugim... swoja droga... bardzo niemilo sie do niej odezwali..
bzyczek - tez se walnij winko:) dzieci juz tak maja... raz jedza raz nie... moze wiesz.. nie ma slonka.. pogoda do bani to i jesc im sie niechce..Jeszcze sie nie martw... moja siostrzenica tez taki niejadek...
gwiazdeczka - dzieki za herbatke:) teraz rewanz u mnie:) aallbbooo... zas ja wpadne jak bedzie okazja heheh:)

no tak.. nati nie spi... zmierzoty go juz biora:) ide go uspac:)
 
Chyba naprawdę coś jest w powietrzu, bo mnie też chandra jakaś wzięła :baffled: Taki mam dzień rozwalony, zupełnie nie mogłam się do niczego zebrać :sorry: Z Gucią na spacerek poszłam dopiero po 16tej, gdzie zwykle wychodzę przed południem.

Co do mieszkań. Kiedy byłam sama głosowałam tylko na dwupokojowe i nigdy nie miałam problemu. Raz mi się strasznie spodobało trzypokojowe, więc zagłosowałam na to i dostałam list, że jako single person mogę bidować maksimum dwie sypialnie. Wniosek mi się nasuwa taki, że teraz z małą mogę starać się o trzy

Azorek, twoja mama zupełnie straciła pracę, czy skrócili jej godziny do połowy etatu? Tak czy siak, bardzo przykra sytuacja, musicie być strasznie przygnębione i ty i twoja mama. Oby wszystko się jakoś ułożyło

A co do lotnisk to nie wiem, pierwsze słyszę, ciekawe, czy to tylko jak do Polski się leci takie cyrki urządzają

Bzyczek, może dzieciaczki w Polsce apetytu nabiorą? Zmiana klimatu itp. Ja nie poradzę, bo nie mam jeszcze doświadczenia, choć mojej dziumdzi też się zdarzają okresy niejedzenia. Dziś np w ogóle się z butlą nie dogadywała, ale kiedy dawałam jej kaszkę na łyżeczce to dzioba chętnie otwierała.

Manolka, tutaj zwolnienia nie dostaniesz na krócej niż tydzień, ale lekarz powinien Ci dać taki formularz, który sama wypełniasz jak jesteś chora. Nie pamiętam nazwy
 
Azorek, twoja mama zupełnie straciła pracę, czy skrócili jej godziny do połowy etatu? Tak czy siak, bardzo przykra sytuacja, musicie być strasznie przygnębione i ty i twoja mama. Oby wszystko się jakoś ułożyło
no ma powiedziane ze albo wezmie pol etatu albo wogole moze nie pracowac dla nich wiecej:((z dwojga zlego lepiej te pol etatu niz nic. u nas male miasto i ciezko o prace w dodatku ze mama juz po 50 :(
 
Witam z rana :-)

Dzisiaj moje samopoczucie już jest lepsze, głowa mnie nie boli i nie wymiotuję.
I pogoda za oknem jest nawet fajna, troszkę przymrozek złapał ale najważniejsze że nie pada ;-)
 
:-):-)dziendoberek :-) azorku przykra sprawa z twoja mama ,kurde ale czy oni moga tak robic ze strasza zwolnieniem, albo pol etatu tylko dlatego, ze ktos chorowal albo bral opieke???co za ludzie???
zobena ja tez dziekuje za odwiedziny i zqa malowenka dla Alana oraz zrobienie zakupow :tak: wpadajcie czesciej zapraszamy:-):tak: Nati jest cudowny tylko moj Alan sie uwstecznial przy nim jak pojechaliscie kazal mowic do siebie dzidziusiu nosic sie na rekach i dawac mu pic butelka ;-) i mowil ze dzidzius mial 2 zeby heheh:tak::tak: bzyczek84 moj tez nie che jesc moge na palcach 1 reki policzyc co on zje w ciagu dnia:-( a o obiadach to juz moge zapomniec zeby cos zjadl choc juz bywalo lepiej ze naprawde wiecej jadl teraz znow kapa :-( wychudl mi tak eehhh tez juz nie wiem co mam robic :-( menia26 ciesze sie ze masz juz lepsze samopoczucie dzis oby tak zawsze mam nadzieje ze juz wiosna coraz blizej to bedzie lepeij :tak: ja tez zadowolona dzis bo piatek ostatni dzien pracy i weekend wolne a w niedziele mamuska przylatuje :-D
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jak u was ale na london super sloneczko.Zapowiada sie piekny dzien.Od kiedy Asiula jest na mleku bezmlecznym:D spi cala noc!!!
Pomalu sie pakujemy na wyjazd do Izabell.
 
reklama
Nie wiem jak u was ale na london super sloneczko.Zapowiada sie piekny dzien.Od kiedy Asiula jest na mleku bezmlecznym:D spi cala noc!!!
Pomalu sie pakujemy na wyjazd do Izabell.

u nas tez wieci piekniuchno :tak:;-) tylko my i tak chyba w domku dzis przesiedzimy zeby troche alna podleczyc :-( bo wydaje mi sie ze nie jest az takie cieplutko termometr za oknem pokazuje 3 stopnie choc w cieniu teraz
 
Do góry