reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Cześć kobietki .

Ja już po wizycie u położnej, nie było najgorzej ale jednak i w tej ciąży mam białko w moczu i lekko podwyższone ciśnienie.
Pobrała mi dodatkowo krew i mam kolejną wizytę w przyszłą środę na sprawdzenie ciśnienia i moczu. I mają mi tez zamiar dać konsultanta czy jakoś tak.
Najważniejsze że zajmą się mną jak należy, więc mam się nie denerwować i odpoczywać ale jak odpocząć przy 2-latku :crazy:

Pogoda się zaczyna poprawiać, rano popadało ale teraz słonko wychodzi :-)

Jeśli chodzi o płyn do mycia miejsc intymnych to mam Femfresh i też można go wszędzie kupić :-)

Głowa mnie coś zaczęła boleć chyba po wrażeniach u położnej.

I ja trzymam mocno kciuki za koleżankę , aby sie nie męczyła długo ;-)
 
menia26 nie martw sie napewno wszytsko bedzie ok tak jak powiedzialas najwazniejsze ze sie toba odpowiednio zajma:-) glowa do gory trzymam kciuki zeby wszytsko bylo ok :tak: informuj nas na bierzaco :tak:
 
reklama
Do góry