reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witajcie :-) ale nie wyspana jestem lan sie krecil przez cala noc o ten zatkany nosek :-( i wczesnie wstal i teraz taki maruda z niego jesc mi nie chce:-( dziewczyny wiecie czy w ktoryms z polskich sklepow kupie te wode morska do noska???
Jak pojdziesz do apteki i powiesz"sea water" to tez dostaniesz:)ja ostatnio mialam dla malej z calpolu taki maly sprej do noska, rewelacyjnie sie aplikowalo,to cyba byl ten roztwor, ale nie moge znalesc pudelka:(
 
:-):-):-)dzieki dziewczyny maz przyjedzie z pracy to pojedzie mu cos kupic do tego noska bo mama dopiero w niedziele bedzie:-) a my sie dzis z domku nie ruszamy ja tylko wieczorkiem do pracy.alana przetrzymam z 2 dni w domku niech siedzi .ale pogoda dzis znowu pada :wściekła/y: czekam na zobene na kawke wpadnie jak fajnie :-)
 
hej dziewczyny;) mam pytanie jakiego płynu do higieny intymnej używacie??? ja zawsze używałam ziaja konwalia - przywoziłam z PL. jakieś pół roku temu skończyła się dostawa i zaczęły moje problemy...wzięłam maść którą mi przepisała i bardzo pomogła ale nadal nie wiem czego używać;///
 
Czesc dziewczyny, ja juz po wizycie u poloznej. Maly sie obrocil glowka w dol, takze bardzo sie ciesze:tak: mam nadzieje, ze juz tak wytrzyma do porodu i nie zachce mu sie fikolkow znowu;-) Choc pewnie z takiej pozycji do dolu juz trudno dziecku sie obrocic. Nastepna wizyta za 3 tygodnie.
Gwiazdeczka ja kupuje mojej Malej Sterimar, fizjologiczny roztwor wody morskiej, kupisz tutaj w aptece.
Dziewczyny widze, ze przewaga plci meskiej sie szykuje do przyjscia na swiat;-) U mnie, u manolki, cytryna, menia macie przeczucia na chlopcow.
Menia bez problemu powiedza Ci plec, jesli beda widziec. Moj maluszek podczas dwoch skanow tak sie ulozyl, ze widac bylo co tam ma jak na dloni hehe.
Manolka wyjasnilas ta sprawe z telefonem od poloznej? Nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze:tak:Dobrze, ze bedziesz miala ten skan.
Przerazona
ja uzywam emulsji lactacyd femina z kwasem mlekowym, mozesz w Polsce kupic, ale tutaj tez jest np.w bootsie.

Co mozna brac na zgage w ciazy? Strasznie mnie meczy od wczoraj:-(
 
Ostatnia edycja:
hmm ja na zgage dostalam jakis syrop na recepte. ale strasznie mi nie smakowal bo jest anyzowy a ja nielubie anyzku hehehehe i dostalam butle jakas wielka chyba z 600ml tam bylo a nie ruszylam ani kropli jak poczolam anyz ;) i niestety sie orzeterminowal i do apteki odnioslam
 
reklama
Do góry