reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witajcie :-) ale nie wyspana jestem lan sie krecil przez cala noc o ten zatkany nosek :-( i wczesnie wstal i teraz taki maruda z niego jesc mi nie chce:-( dziewczyny wiecie czy w ktoryms z polskich sklepow kupie te wode morska do noska???
 
reklama
Witam sie i ja
Emilia malezy wam sie 2 bed chyba, ze napiszesz, ze twój R to tylko jakis znajomy, a co odwiedzin to oczywiście zapraszam ale jeszcze dzisiaj dam znac co z moja mała, bo wczoraj miała gorączke, podejrzewam, że na zęby bo dziąsła strasznie spuchniete i widac ze bolały ale wole miec pewnośc, zeby waszych dzieciaczków w razie coś nie pozarażała

Bzyczek i Justysia jeśli macie ochotę wpaśc do mnie w sobotę to zapraszam bo my z Marlenką mamy zamiar zrobic sobie babski wieczór z winkiem lub jakimiś drinkami
 
To znaczy ze moge bindowac na 3 pokoje???nie??cholera do nich tez musze zdadzwonic...
po urodzeniu amelki dostalismy cynk ze sie wyraze ze naleza nam sie juz 3 sypialnie:D tu przeciez normalne tez ze rodzice moga spac czasem osobno albo guest room :D nie wiem jak to dziala ale wiem ze juz moge zamieniac sie na 3 pokoje. jak na razie tu mi dobrze hehehehe jak bedzie drugi dzidziek to sie zamienie na wieksze:D
 
Witajcie :-) ale nie wyspana jestem lan sie krecil przez cala noc o ten zatkany nosek :-( i wczesnie wstal i teraz taki maruda z niego jesc mi nie chce:-( dziewczyny wiecie czy w ktoryms z polskich sklepow kupie te wode morska do noska???

roztwor soli fizjologicznej tez jest dobry na katar w kupisz go w kazdym markecie i aptece
 
reklama
Do góry