reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
dolanczam sie do trzymanych kciukow :) jeszcze nie dawno pisala ze nigdy nie urodzi :D

zobena ja zaszlam w ciaze jak dominik mial 13 miesiecy , tez byl noszony i co gorsze zasypial tylko na rekach... od kad dowiedzialam sie o ciazy zaczelam go odluczac ale nie zawsze sie udawalo. pamietam ze do samego konca jak trzeba bylo to bralam go na rece i jak widzisz mam Patryka :)

uciekam do spania , jutro ostatni dzien pracy i 4 dni wolnego :) milej nocki zycze
 
isabellL no ja tez nie moglam uwierzyc jak zobaczylam ostatni rachunek na starym mieszkaniu - ale to bylo wtedy kiedy zmienilismy taryfe na jakas mega tania wiec nie dosc ze jednostka jest o wiele tansza to jeszcze do tego jaka znizka byla. Dlatego wlasnie polecam Hydro bo jak narazie nie znalazlam nic tanszego. A w starym mieszkaniu mielismy 2 sypialnie, komputer caly dzien wlaczony, kuchenka na prad, ogrzewanie mieszkania i wody na gaz. Ale wszedzie mam energooszczedne zarowki i mieszkanie bylo bardzo cieple wiec wystarczylo trocha wlaczyc ogrzewanie i pozniej bardzo dlugo sie cieplo trzymalo. A na tym mieszkaniu napewno bedzie wiecej bo jest wieksze i prysznic mam na prad.
 
No ja mam domek wiec na ogrzewanie sporo idzie a pradu tez duzo bo u mnie. Tez komputer i 2 telewizory praktycznie non stop, no ja porownywalam ceny na 3 stronach wpisujac i to ile place i ile zuzywam i wychodzi ze to co mam jest dla mnie najtansze na jednej wyskoczyl mi tanszy e-on ale z nimi juz mialam do czynienie i wiecej nie chce. W sumie to nie mam na co narzekac bo jeszcze troche ponad rok temu placilam ok 40 na miesiac wiecej a teraz mniej i mam nadplate
Emilia bylam na tym i szczerze to nic ciekaawego, dla nowych rodzicow co maja kase owszem
 
Ostatnia edycja:
no to sobie darujemy:)
wlasnie wypelnilam kwestionriusz, poleglam na pytaniach o Asie:D zadzwonie jutro i dopytam, co mam napisac ze nigdy nie byla mezatka???dziwne, nie ma opcji dziecko ponizej 3 roku zycia, tylo pytanie uczen czy student.hmm
 
reklama
Izabell ja w piatek cie nawiedzam.Azorek , Vampiria co wy na to?????


ps i tu zglupialam3.3.2 Household Size

The rules governing the match between household size and property size are generally :-

  • A couple will be expected to share a room
  • Each household member over 14 years will be entitled to a room of their own
  • Two children under 14 of the same sex share a room
  • Two children under 7 of different sexes share a roomIn addition to these rules a three apartment property i.e. one with two bedrooms will be available to a single person or couple with no children.
To znaczy ze moge bindowac na 3 pokoje???nie??cholera do nich tez musze zdadzwonic...
 
Ostatnia edycja:
Do góry