reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

cytryna widzę że jesteśmy w podobnym wieku ciąży :-) ja mam usg 24 marca :-)

Chodzę ospała, nic mi sie nie chce idę zaraz kolację przyszykować , nie lubię takich dni jak dzisiejszy :-(
 
reklama
Menia gratulacje
Cytryna ja bym pojechała tak z ciekawości, i to cos dla mnie ale ja chce tutaj w Szkocji doktorat robic
Justa aż mi się Wierzyc nie chce, że można tak mało płacic, czy ty wogle czegos używasz w domu?
Bzyczek ja podonie jak ty zaraziłam się od dziecka i strasznie to przeszłam i tez jestem zdania ze choroby wieku dziecięcego powinny przechodzic dzieci
 
menia26 - ja sobie obliczylam termin na 8/9 pazdziernik a ty masz kiedy?

isabelll - na kliniczna sklada sie jedno podanie na cale UK, mozna wybrac max 4 uniwerki. Do Ediego mnie niestety na rozmowe nie zaprosili, a do Glasgow nie skladalam bo oni tam duzy nacisk na badania klada, a to nie jest moja mocna strona. w ogole nie myslalam ze mnie gdziekolwiek zaprosza bo nigdy nie pracowalam jako assitant psychologist a tu taka niespodzianka :)
 
witam kolejne mamusie i gratuluję dzidziusiów jeszcze nie narodzonych
azorek współczuję z powodu choroby babci i mam nadzieję że szybciutko jej przejdzie i będziecie mogły cieszyć się twoim pobytem w pl

ja mam prąd i gaz w scottish power na kontrakt i nigdy nie mialam z nimi problemu w przeciwieństwie do scottish gaz tam nigdy nic się nie zgadzało rachunki były za wysokie i trzeba było dzwonic ze sto razy żeby coś załatwić
w scottish power sama dzwonię podać liczniki tak co 2-3 miesiące w zależności od pory roku ostatni rachunek za 2 miesiące z okresu tych mrozów dostałam 250f to za gaz i prąd ale wtedy grzało się około 10 godż dziennie natomiast w okresie cieplejszym jest to około połowę mniej
 
My od zawsze scottish gas i zadowolona jestem z rachunkow.
Czekalam na telefon od polzonej albo ze szpitala odnosnie scanu a tui nic... zadzwonilam wiec do przychodni. Mojej poloznej nie bylo (godz 12) i inna zadzwonila do RI a potem oddzwonila ze na przyszla srode mam scan.
Wychodzac z pracy myslalam ze zostawilam tel, potem sie wracalam a okzalo sie ze byl w torebce, nie sprawdzilam polaczen ale mialam po 13 telefon od poloznej. Moj maz tez mial. Dopiero po 18 zorientowalismy sie. Nie wiem o co chodzi... czy to ta moja dzwonila, czy tamta co mnie na scan umowila... czy moze jakies wyniki mam zle (wczoraj krew pobierala). zamartwiam sie, jutro zadzwonie.
 
cytryna, położna mi wyliczyła według miesiączki ,na 2 październik, dlatego jestem ciekawa jak wyjdzie na usg :-)

I ja się witam z mamusiami których wcześniej nie poznałam :-)
 
ja mam scottish gas i tez jestem zadowolona, nie mam problemow z rachunkami, sama im podaje stan licznika i jak np mam mniejsze zuzycie to sami mi zmniejszaja direct debit jak mam wiecej to zwiekszaja i nie musze im doplacac jakiejs wiekszej kwoty jak za duzo zuzylam tylko rozbijaja to w direc debit i wlasnie sobie sprawdzalam i najtaniej wychodzi mi to co wlasnie mam
 
manolka na pewno jest wszystko w porządku :-) może faktycznie położna dzwoniła w sprawie usg , a powiedz mi ile miałaś razy usg ? I ile się teraz należy ? Jeśli mogę zapytać :-)
 
menia - to moje trzecie tu bedzie usg. Pierwsze mialam w 11 tyg, potem 22 i teraz w 35. To ostatnie to nadprogramowe. W miedzyczasie w Polsce w 6 i 14 tygodniu.
W poprzedniej ciazy tez mialam ok 34 tyg extra scan (ten sam powod - za duzo wod plodowych). Mysle ze jak sie po 30 tyugodniu dobrze zagada polozna, opowie o swoich niepokojach to skieruje na scan. Mnie cha teraz jakiegos konsultanta dac do spraw porodu bo powiedzialam, ze jezeli dziecko bedzie duze, pow 4kg to nie wiem czy jest sens naturalnie rodzic, bo i tak pewnie skonczy sie cc.
 
reklama
Do góry