reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
A to sie pomylilam myslalam ze tu na Leith Walku,ale wisi jakas ulotka na holu tam gdzie na grupe chodzimy,chyba jest w tym budynku,moze jak nastepnym razem bedziesz to poczytaj.
Wiesz co moze racja jedz to szpitala,po co czekac do jutra,moze znowu nie bedzie chciala cie umwic a po co Bartus ma sie tak meczyc
 
No jest zumba tam gdzie chodzimy na grupę ale w soboty i to w dzień to mi nie pasuje bo nie mam co z małym zrobić.Tą biegunkę to dopiero jedna była może nie tak biegunka jak mocno rzadka,wodnista kupka.Zobaczymy.Narazie nie ma gorączki takiej dużej aż tak.
 
no cosik mnie ta @ na lopatki rozklada. dostalam jakis dziwnych dreszczy zakrylam sie kocem i przysnelam z amelka:zawstydzona/y::-) mam nadzieje ze mi ta paczka do piatku dojdzie bo oni w weekendy nie rozwoza a w pon ja juz w pl bede hehehe i zostane bez rzeczy dla mlodej i dla siebie:eek::zawstydzona/y:

złapał mnie taki ostry ból z prawej strony brzucha tak nad pachwiną myślę że może to być wyrostek zwijałam się z bólu przez godzinę już miałam jechać do szpitala ale nagle przeszło zaraz po ósmej zadzwoniłam do gp i mam wizytę na 11.15 może coś wybadają
justysia1 odezwij sie co tam u lekarza rozpoznali bo nic nie piszesz a mnie tu zzera od srodka normalnie.


EDIT zapomnialam wam napisac ze od dzisiaj w lidlu sa zestawy: kurtka i spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci za taki komplecik wychodzi 11Ł podaje linka http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg/lidl_uk/hs.xsl/index_18794.htm moj juz zakupil i wiezie do domku wiec powiem jak wyglada jakosciowo jak ktos bedzie zainteresowany
 
Ostatnia edycja:
rany nadrobic was to nie lada wyczyn...
witam nowa mamusie :)

ja dzis w pracy mialam lajcik daly mi 8 pokoji na poczatek a pozniej poszprzatalam z szefowa jeszcze 14 :D nadziwic sie nie mogly ze tak szybko sprzatam i to jak dokladnie hahah roznica w hotelach jest ogromna , tak mi menagerka mowila ze maja taki strasznie wysoki standard a okazuje sie ze nie sprzataja nawet w polowie tak jak pracowalam we wczesniejszym hotelu...

teraz moj pojechal na miasto a do mnie zadzownila babka z banku ze nie aktywowalam karty kredytowej.. musialam oddzwaniac jak juz ja znalazlam. moje dzieciory tak sie darly ze nie moglam sie z babka dogadac, pyta sie mnie czy chce tlumacza wiec sie zgodzilam :) uwierzcie ze nawet z polakiem ciezko mi bylo , poczym facet mowi do mnie ze mam uspokoic dzieci bo on nic nie slyszy... naszczescie udalo sie aktywowac ta karte i mam spokoj.

zdrowka zycze wszystkim

ps. w pl mieszkam w krakowie
 
Witam dziewczyny chwila odpoczynka,Jeszcze 2 tyg i do Pl czeka mnie pakowanie i nie wiem co zabrac jade na miesiac a pakowania nie znosze bo nigdy nie wiadomo jaka bedzie pogoda .Ja jestem z Gorzowa Wielkopolskiego woj lubuskie ,ppzdrowionka dziewczyny:-)
 
reklama
marlenka to pakuj lekkie ciuszki bo pogoda ladna i +13:-) choc niby na jutro jakis deszczyk ma byc w pl ja mam blisko do gorzowa w sumie:-) bo nasz glogow to tak juz na dolnoslaskie przepisany ale blisko lubuskiego i zawsze lata, do poznania bo autkiem to mam 1,5h max do siebie:tak:

MAGDZIARZ nadal w dwupaku, maja juz gp przyjeli ja w innej przychodni tez blisko nich:tak: cytat od \magdy: na bb nie piszę, bo matryca zalana i na 1/4 ekranu mam pasek, gdzie nic nie mogę zrobić, więc czytać czytam, ale nie mogę kliknąć na na ten 'guzik' żeby cokolwiek napisać... A telefonu nie mam...gdzieś zawieruszyłam i tyle z tego
 
Do góry