reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Przerazona moje dzieci tez ogolnie nie maja kontaktu z rodzina, kozystam ze skypa ale rozmawiamy z kims tylko jak my zadzwonimy, swojej babci, mojego J matki nigdy nie widzialy, jedyny kontakt jaki mamy to z rodzicami i to jak zadzwonimy a z reszta rodziny zero
Doveinred a nie pomyslalam nawet zeby z pracy wziasc ale u mnie ogolnie sie tego nie uzywa wiec nawet nie wiem czy maja zapytam. A z ta mysza to ja bym sie chyba darla strasznie i z lozka bym sie od razu zerwala
Zobena to nie do konca jest to, ten plyn jest do soczewek i nie powinien byc stosowany u dzieci a ten akurat co podalas to wg mnie jest najgorszy z mozliwych
 
doveired jaki on sliczniutki:-) na ostatnim zdjeciu bardzo mi przypomina moja corcie jak byla taka malutka, tez takie oczka robila:-)
Azorek moja paczka juz dotarla, bardzo szybko, bo kurier odbieral ja w srode po poludniu. Napisz czy Tobie tez kazal znosic pudlo po schodach.
Dziewczyny kiedy Wasze dzieci ostatecznie obrocily sie glowa do dolu? Moj byl w takiej pozycji, ale 2 tygodnie temu mu sie odwidzialo i fiknal glowa do gory. Teraz juz sama nie wiem jak jest ulozony, czasem kopie na dole a czasem u gory. W czwartek mam wizyte u midwife wiec zobaczymy co mi powie.
 
Ostatnia edycja:
isabelll pewnie maja bo czasami przemywaja rany przed opatrunkiem . Spytaj sie moze maja i ci dadza.

A mysz nie tak zle..... wkoncu sama zlapalam 3 recznie :-) . Sam fakt poprostu niezly... po co ona i czego tam szukala??? Moj Grzes powiedzial ze pewnie wyczula mleko!!!:sorry:
 
no kurier wlasnie paczke tez zabral ode mnie:-) nawet slowem sie nie odezwal w kwesti kto ma zniesc paczke. kazal podpisac i zabral sam bez marudzenia:-D:-D no lekko to nie mial:-D:-D

Doveinred Mestwin jest slodziaszy:tak::-):-)
amelkowne wlasnie polozylam wiec lece do kuchni jakas kanpake wchlonac...jakas glodna dzisiaj chodze co chwile:confused2:
 
doveinred - sliczny maly:) u nas tez byl pepek odstajcy.. ale sie schowal:)
isabell - no... nigdy nie kupowalam, to sorki za pomylke, zasugerowalam sie tym saline w nazwie, dzieki za sprostowanie:)
Wy tak z tymi kurierami.. ja bede z polski sobie tu wysylac:) i chyba DPD wezmne... A moze ktos z pl do nas tanszy?
 
Zobena ja wysylam teahosetransport biora 20 funtow za 30 kg a jak wysylasz ponad 3 to cos tam taniej
Doveinred sliczniutki ten twoj maly, az sie chce znowu miec takie malenstwo, moja mala tez miala wystajacy
 
Hej- ale produkujecie posty dziewczyny- nie nadążam:)) My dalej chorujemy- i jakoś nie widać poprawy- już zaczynam w paranoję jakąś wpadać.
doveired- śliczniusi jest ten Twój Maluszek- uwielbiam takie maleństwa- są do zjedzenia całe:)0 z z tą mysza to niezły numer- ja bym chyba ze zdziwienia umarła a potem ze strachu:))
cytryna- witaj na forum- z jakiej części Fife jesteś?(gratluluję maleństwa)
foxia- witaj na forum (tobie również gratuluję maluszka)
Julka dostała wczoraj aparat fotograficzny, taki dla dzieci- i cały czas z nim chodzi, robi zdjęcia- nawet z nim spała. A wieczorem powiedziała, że teraz jest jak mama- też fotograf- he he- tradycja w rodzinie nie zginie:))
A ja czekam na obiad aż mężuś wyczaruje- ale coś mnie apatyt opuścił (na całe szczęście dla mnie)- więc zjem pewnie z grzeczności he he:)) Uciekam do swoich spraw domowych:))- potem wpadnę poczytać co u Was:))
 
reklama
Do góry