reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Czesc dziewczyny no w koncu was nadrobilam ale nie wiem czy wszystko zapamietalam:-D
Przerazona,Cytryna,Manolka,Foxia witam was i wszystkim przyszlym mamusia gratuluje:-)
Gwiazdeczka przykro mi bardzo ze test ujemny,mam nadzieje ze juz w przyszlym miesiacu bedziesz mogla sie cieszyc tego zycze ci bardzo i mocno trzymam kciuki:-)
Isabell ale mialas przejscia,cale szczescie ze wszystko juz dobrze:-)
Deveinred Mestwin jest przesliczny:-)
Martika91gr ja jak juz ci mowilam polecam Ule:-)
My wracamy do pl ale powiem wam ze im blizej to tym bardziej mi sie nie chce,przyjechalismy niby na 2 a juz w lipcu bedziemy 7 lat,nie jest tam latwo ale jakos zawsze mowilimy ze wrocimy do pl i chcemy tam sprobowac,jak cos nie pojdzie to najwyzej wrocimy tu spowrotem.
My z Malborka jestesmy
U nas tez problem z chrzestnymi,teraz jest moj brat i kuzynka bardzo bliska ale od pol roku ze soba juz nie rozmawiamy a przy drugim to nie wiem kogo mialabym wziac,niby rodzine mamy ale raczej nikt sie nie nadaje:-(
Deveinred my od lat juz myszy mamy,nawet sie przyzwyczailam,kiedys to chyba codziennie jajas w zlewie mi siedziala wiec je topilam bo juz przegiecie:szok:
U nas Piotrek ma katar zeby mu pewnie ida tak mysle bo caly czas palce w buzi i wszystko gryzie,ale poczekam jeszcze i moze pojde do gp aby chociaz osluchala malego jak nie przejdzie.
My w weekend bylismy na soft playu w Clown Around Me,w sobote bylo fajnie ale wczoraj przegiecie,tyle dzieci ze wkoncu poszlismy bo nm starsze Piotrka chyba zdeptaly.
Widze ze tamat na czasie bo ja w tym tyg musze zmowic kuriera i wyslac bratowej paczke,w koncu oddam ciuszki ktore mi pozyczyla,cale szczescie bo juz nie mam miejsca,mamy wogole wilgoc w szafie i dzis wszystko z niej wywalilam ja nie wiem skad ny tyle rzeczy mamy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Gasiorek i kto by pomyślał,że się dobrze znamy hehe no nie.Mój Bartek dalej zasmarkany ale co to się dzieje w przychodni to nie wiem.Dzwonie o 8 mej rano i mówie,że dziecko z gorączką a ona ze nie ma miejsc u lekarza.smarka się na zielono że hej.Dziś mu włożyłam palca do buzi i macam ale żadnych zębów nie wyczułam.Świeciłam też latarką i nic .Nie wiem co się dzieje.Chyba skorzystam z tej Uli na Georgi.Tylko muszę czekać aż mi włosy odrosną.He he.Dziś pogoda zaje fajna.Już zdecydowałam i idę na siłownie hehe a najpierw na zumbe o i zrobie coś dla siebie.Ja też wysyłałam paczkę johan expres już 2 razy.
 
No Martika kto by pomyslal:)
Wiesz co ja jak dzwonie do mojej przychodni do mowie ze na Emergency to zawsze na ten sam dzien jestem umowiona,a ty tez tak mowilas bo czasami jak nie powiem tylko zapytam czy maja cos na dzis to mowi ze wszystko zajete.
to ja moze tez tym Johan Expres wysle.
Ta zumba to chyba fajna tak dziewczyny mowily,ale nie wiem po co tobie chyba zeby sie rozerwac:)
 
Dobra dobra,ja już widzę swoje sflaczałe ciało a za 3 miechy do polandu więc trzeba się ładnie pokazać.Mówiłam,że dziecko ma wysoką gorączkę ale powiedziała że jak coś to lekarz oddzwoni.do dupy.dobrze,że mu troche zelżała zobacze jak będzie dalej i jak coś to jutro zadzwonie.
 
to jakas glupia baba w tej przychodni jest:no:mam nadzieje ze jutro ci sie uda:-)
Masz juz bilety do pl?
Tak jak Emila pisze na dole Leith walka, jest dziewczyny z grupy tam chodza.
 
Dziewczyny z grupy chodzą na great junction a ja słyszłama,że jest bliżej.Już znalazłam w Leith Academy ale jakoś śmiesznie napisane.Cennik miesięczny.Nie mam jeszcze bo czatuje.Narazie bardzo drogie hehe.No głupia baba w tej przychodni i to już drugi raz tak mam.
 
reklama
Do góry