reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Ja sie dzis wzielam za te leniwe:) smaka mi narobilyscie:) ziemniaczki juz sie gotuja:)
zobena pierozki leniwe bez ziemniaczkow sie robi :D tu podaje linka do przepisu jak by co ;) LENIWE - Przepis

jesli chodzi o polozna gp czy szpital nigdy nie potrzebowalam tlumacza. na poczatku sie balam jak sie od raczkowskiego wynioslam ze moze sie nie dogadam ale jakos dalo rade a teraz po ciazy porodzie i wizytach w szpitalu to juz wogole sie nie przejmuje. o wszystko juz sie odgadam i wykloce jak trzeba :D praktyka czyni mistrza hihihi ja tez szukalam na necie jak potrzeba mi bylo cos zalatwic konkretnego i wystarczy w googlu wpisac czego sie szuka np slonik medyczny online albo inne cuda jest jeszcze ling.pl tez dobry slownik
 
azorek - ehehhe a z rozmowy wyszlo ze leniwe to takie kopytka z serem:)
No to ja zrobilam kluski z serem:) nie leniwe:) ale i tak sa pychhhha
 
Hej dziewczyny.nie było mnie tydzień i mam 49 stron do przeczytania tak skrobiecie.Znacie jakiegoś świetnego fryzjera?

Ja lubie Magdalene z London rd, hollywood hairdresser :)

Dziewczyny rano zagladalam a teraz musialam znow nadrabiac:)
Ja jestem z Gdanska, ale cala rodzinke mam pod Toruniem.
Azorek ja bede wysylac paczke w lipcu wiec pewnie wtedy poprosze znowu o namiary na kuriera:)
 
hey
ja wlasnie zjadlam sniadanko:-D:szok:
u mnie pakowanie cala para , w piatek dostajemy klucze ,a na weekendzie przewozimy wszystko.
Ja lubie fryzjerkę Ule - ma zaklad na gorgie.
Paczki wysyłam tez tylko Johan expres- 30 kg 19. 90:-D:-D
Wlasnie kurier dpd odebral paczkę, no ale bede musiala wyslac jeszcze jedną , bo i tak sie nie zmiescilam:-D:-D:-D
A w polsce za body 29 zl:szok::szok::szok::szok:

Pozdrawiam!
 
reklama
A to 3 zdjecia najnowsze Mestwinka.

Zobacz załącznik 336226Zobacz załącznik 336227Zobacz załącznik 336228



O 2 przychodzi do nas HV wiec juz niedlugo. Maly cos dzis nie chce jesc. Troszke zje potem juz nie chce , zasypia albo zje i zaraz wypluje.... mmmmmm:eek::confused2:
Pozatym dzis dopiero odpadl mu pepek (troszke pozno) ale ma jakos dziwnie wystajacy, o ile jeszcze pamiec mnienie myli to Barnim mial fajnie w srodku go swiniete.

A na obiadek mam dzis wyprazony ser :-) taki ser z panierka.YAMMMY YAMMMY

gwiazdeczka- no ceny ciuszkow w PL sa powalajace...... strasznie droge.
 
Do góry