reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

no tak 6 dzieciakow bym chciala :-) hehhe tylko od chciec do moc daleka droga :-:)-D chociarz alan mi tak daje czasami popalic ze 1 mam dosc :-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny:-)
Gizel witam:-)
Kurcze ciezko was nadrobic caly weekend nie zagladalam i tu tyle stron do nadrobienia:szok:
Ostatnio ladna pogoda wczoraj bylismy w parku w Dalkeith i maly ostro sie wyszalal oczywiscie nie obylo sie bez histerii:-D
Deveinred dziekuje za zaproszenie,milo bylo wybrac sie z wami na grupe i w koncu was zobaczyc,mam nadzieje ze jeszcze bedzie okazja sie z wami wybrac,zycze ci powodzenia,trzymam mocno kciuki i czekam na wiadomosc:-)
Magdziarz zycze tobie rowniez powodzenia, szybkiego porodu i w miare bezbolesnego:-)
Gwiazdeczka ja mam jajniki typu PCO i 5 lat chodzilam do endikrynologa w koncu tu zdecydowalam sie pojsc do gp bo zaczelismy starac sie o dziecko,babka bardzo fachowo podeszla do sprawy ale nawet nie musiala nic robic bo po miesiacu staran juz bylam w ciazy:-D nie wiem jak bedzie z drugim bo chcialabym miec ale nie teraz moze za 3 lata albo 4 nie jestem jeszcze taka stara:-D to moze nie bedzie problemu choc wiadomo wiem ze moze nie byc latwo.
Tobie zycze powodzenia oby jak najszybciej sie udalo:-)
Gizel my przez 8 mieiscy mieszkalismy z meza sioostra i nigdy wiecej bym nie zdecydowala sie z nikim zamieszkac na cale szczescie od prawie 6 lat mieszkamy sami :-)
My latamy rayanairem bo w sumie tylko mamy to polaczenie,ogolnie nie lubie ta linia latac i slyszalam ze easy jet jest lepszy,ja mialam wozek typu travel wiec zabieralam spacerowke i nosidelko i nic nie doplacalam ale nie wiem jak to jest z gondola.
Co do fryzjera to ja chodzialam na london road do tego nowego holywood hairdresser do magdy ale teraz ide do paradise na dalry road choc sama nie wiem,wiecie dziwczyny cos o tym salonie,jakies opinie? mam nadzieje ze bede mogla pokazac sie na ulicy tez ide na balejaz na odrosty.
To chyba tyle sorki jak cos omienelam
 
Gasiorek no wlasnie mam juz 3 kolezanki ktore tam byly u Uli i sa mega zadowolone. kazda zaplacila rowne 15Ł za sciecie wloskow:D widzialam efekty wiec i ja sie tam wybiore w;lasnie sie z gwiazdeczka umawiamy. mnie tez weekendzik by najlepiej pasowal bo nie musiala bym amelki ciagac ze soba:D wiec moze przyszla sobote?? moze umowia nas masowo?? hahahaha
 
Azorek a tam jest tylko jedna fryzjerka ta ula? ja ide w ta sobota na 9 ale pewnie tam posiedze bo zawsze schodzolo 3-4 godz,to moze dolaczycie ???:-)
 
Dzięki za słowa pocieszenia dziewczynki, zapewne macie rację, ale rzecz w tym, że tak jestem przyzwyczajona do tego, że ona nie płacze ( hehe, marudzi, pewnie, stęka, popłakuje, jak każdy ma swoje humorki), że dla mnie jej płacz-właśnie taki jak dziś- jest sygnałem, że coś jest mocno nie tak :confused:, a poza tym- przyznam szczerze- naprawdę nie wiem, jak ją uspokoić w takich sytuacjach. Od urodzenia (jak bozię kocham) to był dopiero czwarty raz, kiedy się taka sytuacja zdarzyła :baffled: i nie wiem, co jej było. Może jej ząbki powoli idą, bo wczoraj wieczorem też marudna troszkę była. Hehe, tu mnie rozbawiła moja współlokatorka, bo mówię, że coś moja mała marudzi, a ona do mnie "przecież ona tylko gaworzy" :-D No fakt, tak to brzmi, ale znam ją już na tyle, że wiem, kiedy to gaworzenie jest już skargą i za chwilę zmieni się w porządny płacz


Gwiazdeczka, szóstka dzieci- ho, ho- to masz plany :-D:-D. Ja w ogóle podziwiam kobietki, które decydują się na więcej niż jedno dziecko, ja bym pewnie nie dała rady :zawstydzona/y: Powodzenia w leczeniu i staraniach

Też bym się wybrała do fryzjera, Azorek, a ta Ula przyjmuje u siebie, czy po domach też jeździ? Na razie mnie nie stać, ale jak już dostanę benefity ( które teraz wydają mi się jakąś wyimaginowaną, nierealną bajeczką), to muszę o siebie zadbać trochę, bo ludzi zaczynam straszyć :-D (bardziej niż zwykle :-D)
 
noo androbiłam cały dzień ... dzkei za porady dziewczyny jutro idziemy na 15 Housingu mam już te papiery i bedziemy wypełniać... tylko do Gp to już nie zdąze chyba że tak napisze w tej aplikacji że mam depreche ... hmmmm
Ale wicie napisać to można wiele ale jak oni to sprawdzaja niechche tak kłamać albo głupia jestem i nie umiem walczyć bo w sumie kiedys tą aplikacje składalismy z 4 latat temu ale nic z tego nie wyszłoo.... No poprostu jakas zdołowana jestem i jeszcze auto nam sie zepsułoo no że Jasna cholera weźmie .....
a co do kasy o to też sie martwie .... zresztą wszyscy się martwią o to prawda !
A powiedzcie mi dużo płaciice za takie mieszkanie z Housingu ???
 
Azorek a tam jest tylko jedna fryzjerka ta ula? ja ide w ta sobota na 9 ale pewnie tam posiedze bo zawsze schodzolo 3-4 godz,to moze dolaczycie ???:-)
hehehe gasiorek pewnie nie tylko ta Ula jest:D ale te kolezanki moje wlasnie do niej konkretnie sie umawialy i tu mam przetestowane:D no niewiem czy w ta sobote dam rade ...moj w piatek idzie na impreze i nie wiem czy laskawie zostanie z mloda rano:/ dam znac jak by co:D a moze sie spotkamy na miejscu :D
aaaaa nic nie piszecie... CO Z TYM NASZYM DNIEM KOBIET??? kochane komunistyczne swieto hahahaha to idziemy na te piwko czy jak??? bo ja to chetna na % zawsze jestem :D szczegolnie w dobrym towarzystwie:D

GiZEL ja mam z hausingu nie z councilu i place 320Ł czynsz + council nasza aplikacja (chyba juz 7) o dofinansowanie jest w tzw toku :/ kiedys wreszcie sie doczekamy hehehe ale u nas co chwile cos sie zmienia...albo ja albo maz z praca i zasilkami innymi wie cco chwila ja im cos zmieniam i dosylam :/ i tak nadal czekamy i czekamy ale chyba warto
 
Ostatnia edycja:
Gwiazdeczka, szóstka dzieci- kurcze spore plany :) Ja też podziwiam kobietki, które decydują się na więcej niż jedno dziecko, ja bym nie dała rady :zawstydzona/y: jeszcze tu samemu w Uk brrrrr nie dziekuje.... a wy to o fryzjerze mowicie a mi moja fryzjerka obrobiła dupe ...
bo poszedł do niej nasz lokator i ona z kim mieszka itp jak to fryzjer on że mnieszka u nas a Ona to ci co tacy spokojni sa i hałasu nie lubią
ale wiecie ja wam to ładnie pisze ..... Bo wcześniej u nas mieszkał chopak z dziewczyna co tez od alkocholu nie stronili i kazalismy im sie wyprowadzić a to byli jej dobrzy znajomi a ten co był u fryzjera też lubi sobie jak ma wolne wypić ... no co za ludzie jacyś nałogowcy czy cooo
i ta franca jeszcze mi tyłek obrabia ... chyba zaraz samam sie czegoś napije....... :)
 
Azorek no ja tam tylko zadzwonilam i sie umowilam ale wtedy nie wiem do kogo a glupio teraz dzwonic i mowic ze chce do Uli:-D to daj znac czy bedziesz bo ja bede na pewno tak mysle chyba nic mi nie przeszkodzi:-D
Emila NAJLEPSZE ZYCZENIA DLA ASIULI Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK,STO LAT,STO LAT!!!!!!!!!BUZIAKI OD CIOTKI:-)
 
reklama
Azorek, ja tam cały czas chętna jestem, tym bardziej, że nie pamiętam kiedy ostatnio coś piłam :-D Myślę, że mój by został z małą, zresztą sam mnie ostatnio gania, bo stwierdził, że dzikus jestem- no i niestety ma rację
To jak, idziemy??
Gizel, ale czym Ty się przejmujesz? Jak cię obgaduje to świadczy o niej, nie o tobie, tym bardziej, że masz prawo wymagać spokoju w domu, gdzie wychowujesz dziecko. Ja wychodzę zresztą z założenia, że na imprezy to się idzie do pubu, a w domu powinien być spokój- jasne, można się napić, ale kulturalnie i z umiarem ;-)

Magdziarz, trzymaj się kobieto, jeszcze tylko kilka dni. Ja pamiętam, że pod koniec ciąży spuchłam tak, że uda mi tarły o siebie, a dłoni nie mogłam zacisnąć, więc wiem, że to nic przyjemnego
 
Do góry