reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
justysia 1 pewnie i masz racje ze to roznie ja mam takie przykre doswiadczenie akurat i moze stad to sie bierze bo mam tylko 1 siostre i kontakt byle jaki :-( i zawsze na wiek to zganialam choc moze to i bzdura :no:
 
justysia1 pewnie i masz racje ze to roznie bywa ja poprostu mam takie zle doswiadczenie bo mam tylko jedna siostre i taki sobie kontakt i zawsze zganialam to na wiek choc moze to i bzdura :zawstydzona/y::no:

myślę że to bardziej chodzi o charaktery,poglądy i podejście do siebie i życia niż różnica wieku, ja osobiście lepiej dogaduję się z koleżankami niż siostrami może z tą starszą jakoś lepiej bo z tą młodszą to wogóle nam nie idzie
 
zaraz idę lulu bo ledwo patrzę na oczy a ty bzyczek śpisz coś po nocy bo zdaje się że dziś znów idziesz ja nie pracuje dwóch nocy po kolei bo nie mam kiedy się wyspać wię mam rozdzielone gwiazdeczka myślę że jest wiele takich sióstr jak my co mają taki problem
 
no ja do nich nie naleze:-) mam siostre o 6 lat mlodsza i mam z nia rewelacyjny kontakt - moja najlepsza kumpela mimo takiej roznicy wieku... milego dnia wszystkim, bo sloneczko pieknie swieci...
 
reklama
Do góry