reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

wiosna idzie:) ja juz wyrwalam kilka chwastow z ogrodka:) ale jeszcze duuuzo przede mna do zrobienia.
Piszac o kontakcie z rodzinka. Ja mam starsza siostre i cale zycie sie gryzlysmy.. ciagle bitwy szarpaniny. Od czasu kiedy ona wyjechala za granice i nasz kontakt sie ograniczyl mamy super relacje. I sadze ze to wlasnie wina tej odleglosci a nie fakt ze doroslysmy:)
Gizel - nie mam doswiadczenia ze sprawami housingu czy councilu, tez zlozylam aplikacje ale widac za duzo kasy mamy (choc nie mamy) Ale co ci powiem to walcz wlacz i wlacz. Ja tez niejestem w stanie sciemniac i im tam bog wie co pisac, bo wiem ze to kiedys wyjdzie. Ale ta depresja jest dobrym czynnikiem:) Nie poddawaj sie :)


Dla Asienki duzzzo usmiechu na co dzien!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
alez gapa ze mnie uhhhh:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

nadrabiam teraz : dla ASI:-)
2052055757_4e13e12c03.jpg



Vampiria jak chcesz ro moze w piatek wpadnioesz do mnie na jakas lampke winka:tak::-) bede sama siedziec bo mezasty idzie sie bawic poza domem:tak::-) ja zapraszam:tak:
i co do fryzjerki to ja nie wiem czy przyjdzie do domu albo co bo wiem ze w tym zakladzie przyjmuje:sorry2:dopytam przy okazji jak bede dzwonic i sie umawiac:tak::-)
 
hey
jak fryzjerka to tylko ula!! ona mieszka na gilmerton przyjmuje w domu po godz, ale otworzyla nie dawno swoj zaklad na gorgie. bardzo ja polecam do nikogo innego tu nie pojde(no moze jeszcze do fryzjerek na london road kolo emili od asi co ma dzis roczek)_
byla u mnie w lipcu za35f w domu obciela i pasemka zrobila,
naprawde majstersztyk dziewczyna!!

co do mieszkan kansilowych to trezba uwazac by sie nie przeliczyc, ja wlasnie przegralam taka wojne z moim landlordem i kansilem, i 18 marca przeprowadzamy sie na wynajete kolejne mieszkanie.
Mam pelna dokumentacje list od edvoiromnental health oficer ze mamy grzyba w domu, list od lekarza , moj syni ja wlasnie zdrowiejemy bo zapaleniu pluc .
Nikt nam nie pomogl mimo tych najwazniejszych dokumentow.
Jezeli ktoras tam z was ma problemy mieszkalne, mieszka z kupa innych ludzi na karku i ma grzyba i dziecko to moge pomoc, wiem jak to zalatwic

Wtajemniczone wiedza, ze pomoglam Edzejce z forum i dzis wlasnie spedzi nocke na mieszkaniu zastepczym:-)

Asiuni kochanej z okazji roczku wszystkiego najlepszego !!!:-):-)
 
aha z hausing benefitem tez nie jest tak latwo.
Ja czekam od stycznia na decyzje, a azorek to od kiedy pamietam.



aaaa 8 marca to wtorek , wiec czy pijemy we wtorek 8 marca
a)-jezeli nie macie z kim zostawic dzieci, to mozemy sie np umowic na kawke w botanic garden??8 marca
b) 8 marca, ale ok godz 17-18 bez dzieci do baru??
c) np sobota 5 marca idziemy gdzies na disko??
Albo czy macie jakies inne pomysly???


edytuje, bo od moich postow azorek dostanie zeza zbierznego hihi

ufff nadrobic was to masaakra!
Czy wy tylko siedzicie w domu w tym internecie?
hih kto wam sprzata i gotuje??
Ja nie mam wiecej czasu na internet, to teraz trzeba godzine nadrabiac.


dovneired i magdziarz zycze udanego porodu i bez bolesnego!!

joasia- w ryanair wyglada to tak : mozesz przewiesc bezplatnie jeden skladany wozek
za dziecko sie placi na bilecie ok 20 f
i bagaz podreczny jest za darmo
jak chcesz walizke to musisz dokupic.
z gondola bedziesz miala problem ma to byc wozek skladany wozek jednoczesciowy.
czyli spacerowka.
gizel- moge ci pomoc, wiem jak to rozegrac , napisz mi na priv

aja wam powiem ze nie ma jak rodzina!!
moj maz ma tu siostre i tez sie z nia nie odzywal przez prawie 3 lata , teraz sie pogodzilismy i jest super zalujemy ze nie zrobilismy tego wczesniej, poniewaz rodzina to rodzina, nie znajomi ktoryz przychodza i odchodza, i wykorzystuja jak tylko jest okazja!!

gasiorek w parku w dalkeith bylas i nie powiedzialas, oj nie ladnie:)
nastepnym razem napisz to smigne z moim
 
Ostatnia edycja:
Gizel pewnie wpadaj kiedy Ci będzie pasowało, dasz znac wcześniej to jakoś się umówimy. Współczuję z mieszkaniem i radze to co dziewczyny, staraj się o socjalne
Gwiazdeczka trzymam kciuki i daj znac co i jak. Jeśli chodzi o różnicę między dziecmi to u mnie właśnie jest 5 lat i powiem Ci, że na pomoc starszego nie ma co liczyc, wręcz przeciwnie. Często robi na złośc. Wydaje mi się, że tak 2-3 lata to chyba najlepiej
Justysia ja tez często myśle o kolejnym dziecku, zawsze chciałam mie trójke, ale szybko mi te myśli przechodzą, chyba nie dałabym rady, już teraz jest ciężko
Bzyczek jak ty dasz radę jutro po nocce do tego rainforest jechac? Nie martw się ja też nie mam rodzeństwa i też dlatego chciałam mieć co najmniej 2
Vampiria niestety czasami tak jest, ze dziecko placze a my nie wiemy czemu, nie ma się czym przejmowac. Wiem, ze to stresujące ale takie życie
Emilia wszystkie najlepszego dla Asi
 
Ostatnia edycja:
Nikola spi juz sobie od dawien dawna a mnie cos targnelo na sprzatanie wiec wzielam sie za lazienke, pozniej kurze, zmywanie, ogarnelam dol po malej wykapalam sie i wlasnie przed chwilka usiadlam;-) Moja mala dala sobie nawet pomoczyc troszke glowke przy kapieli:szok: Piekny dzionek za nami. Czuc ze wiosna idzie. Obudzilam mojego A o 14.30 pojechalismy do miasta a pozniej na plac zabaw. Nikola spedzila prawie caly dzien na dworze. Aby tylko nam lato dopisalo w tym roku..
Emilia wszystkiego najlepszego dla twojej coreczki:-)
Isabell Justysia kurcze dobrze ze sprawdzilas godz otwarcia bo bysmy czekaly godz przed budynkiem:-D dzwonilam wlasnie do bzyczka i uzgodnilam ze wyjedziemy godzine pozniej co wy na to??
 
dziewczyny wypełniam własnie aplikacje ...ael brakuje mi zdan słó i wogole. Napisłąm już o grzyebi, Ze są 3 pokoje My jesteśmy w jednym . że byłam u Gp i że przeniosłam łozeczko dziecka do salonu. Co jeszcze napisać pomóżcie mi.... plisss
 
reklama
Gizel napisz ze wspolokatorzy imprezuja a ty masz male dziecko ktore potrzebuje spokoju i snu, ze jest za duzo osob na mieszkaniu, ze nie stac was zeby wynajac samemu z agencji inne mieszkanie itp
 
Do góry