reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

ok, ale ja to pewnie tak z godz z wami posiedze bo po 12 bede musiala sie zmywac, maja najpozniej o 13 chodzi spac i nie da sie jej przetrzymac bo strasznie marudna jest, justysia cos o tym wie
 
reklama
Gizel przypomnialo mi sie cos co ja pisalam... Niewiem gdzie mieszkasz czy w samym centrum czy jestes zmotoryzowana , czy masz blisko przychodnie albo przystanki autobusowe. Zawsze mozesz napisac ze twoj facet pracuje po kilkanascie godz dziennie ty nie masz prawka daleko wszedzie a nie daj boze niech cos sie stanie to do przychodni masz daleko do pracy daleko (o ile pracujesz) daleko do przystankow autobusowych wiec najlepiej gdyby ci dali mieszkanie gdzies blisko miasta i pamietaj zaznaczyc na aplikacji najlepsze dzielnice jakie sa zebys pozniej nie musiala sie z patologia uzerac! jak cos sobie jeszcze przypomne to napisze
 
Isabell ja tez klade moja w podobnych godzinach wiec podobnie jak ty posiedze godz max dwie ale fajnie bedzie spedzic czas w wiekszym gronie:-) a jesli chodzi o Justysie to bzyczek mial sie z nia skontaktowac:-)
 
isabell,doty,bzyczek to moze nie zmieniajmy godziny i pospacerujemy sobie zanim otworzą o ile nie będzie rano padać jeśli bzyczka mąż będzie po mnie ok 10.15 to na miejscu będziemy na 10.30 więc to tylko pół godziny do otwarcia

isabell nie było tak żle poprostu maja zawcześnie ostatnio wstała dlatego była zmęczona
 
dajcie znać czy przesuwamy godzinę czy zostaje tak jak było,idę już lulu zerknę rano lub ewentualnie jestem pod komórką dobranoc
 
Ostatnia edycja:
kurde oczy mnie bola od tego czytania ;-)dzieki wszystkim co trzymaj kciuki jutro rano am spotkanie wiec dam znac co i jak strasznie sie boje brrr i jeszcze to badanie prawdopodobnie usg dopochwowe :confused::baffled: brrrrrrrrrrrrrrr dam znac co i jak :-):-):-) za dniem kobiet tez bym byla ale mnie to by sobota pasowala tuylko zeby na piwko wyjsc :-(
 
Ostatnia edycja:
Ja rano musze do banku, otwarty jest od 9.30 woec 9.45 jestem wolna mysle ze na 10 bylabym u bzyczka chyba ze spotkamy sie na miejscu, mam nawigacje wiec jakos trafie. Rano zazwyczaj chlodno jest wiec nie wiem jak z tym spacerem. Dajcie znac
 
No te forum to chyba nie dla mnie, kobiety ciagle pracujacej:szok:
Wszystkim staraczkom zyczę powodzenia i trzymam kciuki!!
My sie o niunie dwa lata staralismy, az w koncu sie udalo.
Nam jedyna motode leczenia powiedzieli invitro, a my przeciwni temu jestesmy.
Więć jak ktoras spotkala lekarza co podjol sie leczenia, to szacun!!
 
reklama
czesc dziewczyny, ranek pogodowo mnie udany niz 2porzednie ale nie pada wiec nie jest zle:-)
jesli chodzi o in-vitro to oni tu zapisuja ze tak powien "na wszelki wypadek" bo lista oczekujacych jest dosc dluga okolo 3lat a w tym czasie wiele par "zachodzi sama" - moim zdaniem duzo ma do tego psychika i zmeczenie, stres itp a jak ludzie odpuszczaja i wiedza ze jak cos to maja inne wyjscie - wlasnie in-vitro - to czesto sie udaje. znam osobiscie kilka takich przypadkow.
a jezeli chodzi o leczenie to nie zgadzam sie bo tez robia padania, daja lekarstwa - i to za darmo - a w polsce ludzie wydaja na to wszystko tysiace.
ludzie w polsce czesto chodza do prywatnych lekarzy i porownuja to z panstwowymi tutaj. niestety na prywatnych tutaj niewielu nas stac pewnie a opieke od nich tez dostalibysmy inna - placisz to jestes inaczej traktowany. ja uwazam ze panstwowa opieke tu powinnismy porownac do panstwowej w polsce i wcale nie jest to jakas rewelacja w polsce.
wiem ze moze wiele ze mna sie nie zgadza ale moze ja trafialam na dosc dobra opieke tutaj i dlatego mam takie zdanie.

jesli chodzi o mieszkanie socialne to bez kombinowania raczej jest ciezko dostac.

nie pamietam kto sie stara o takie mieszkanie ale ja polecam ze jesli umowa na mieszanie nie jest na ciebie to idz ktoregos ranka do nich i powiedz ze wspollokatarzy kazali ci sie wyniesc natychmiast poniewaz ciasno i dziecko im przeszkadza i nie masz gdzie isc - wez dziecko ze soba - i w ten sam dzien dostaniesz lokum tymczasowe i pozniej oni musza ci zapewnic cos stalego.wiem ze tak zagrac moze byc trudno ale jest skuteczne. powodzenia

gwiazdeczka27 powodzenia u lekarza i w staraniach - ja pewnie dolacze do ciebie niebawem:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry