reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Nawet nie mialam chwilki dzisiaj zeby wejsc i zobaczyc co u was slychac... Moja mala dala mi popalic w nocy. Wstala sobie dama o 4 nad ranem i nie chcialo jej sie juz spac. Masakra jakas. Z rana wylecialam z moim A na 2godz. spacerek. Nikola zasnela nam w drodze powrotnej do domku i spala zaledwie 40min przez caly dzien. Bylam taka wykoczona popoludniu ze wyslalam A drugi raz na dwor a sama lezalam z wyciagnietymi nozkami:-)
Gwiazdeczka bede trzymac kciuki we wtorek miejmy nadzieje ze wszystko pojdzie po twojej mysli. Wiem jak to jest bo my tez chcemy sie starac o dzidziusia drugiego:-)
Gizel ja rowniez proponuje wyprowadzke. Sama wiem jak to jest jak sie mieszka z kims. Ja mialam swojego wspolokatora serdecznie dosc. Pozniej sciagnelismy mojego szwagra ktorego tez mialam dosyc po kilku miesiacach. Zlozylam wiec o counsil flat i jest mi dobrze. Szwagier wprowadzil sie spowrotem ale na calkowicie innych regulach. Place grosze choc nie powiem musialam wlozyc troszke gotowki w remont ale przynajmniej odpoczywam psychicznie.
Doveinred i Magdziarz zycze szybkiego i bezbolesnego rozwiazania:-) Dawajcie znac na bierzaco co tam u was.. Chcialabym byc na waszym miejscu:-) ale to moze za kilka miesiecy dolacze do ciezarowek:-)
ok mykam dziewczyny jestem wykonczona a niewiem co mnie dzisiaj w nocy spotka. Malej wychodza trzonowce 4na raz dlatego takie szopki odstawia..
 
reklama
Hej dziewczyny.Te które już poznałam i te ,których jeszcze nie.Nie było mnie tu kilka dni.Do tych rodzących to chciałam powiedzieć,że mój synek zaraz będzie miał 21 miesięcy a jak mówicie o skurczach,wodach,czopach to tak we mnie wszystko odżywa że jakoś nie myślę na razie o drugim dziecku.Bóle z krzyża okopieństwo.24godziny.Na szczęście w tym kraju można poprosić o epidural bo w Polsce to nie wiem czy bym dała radę także powodzenia dziewczyny.A tak z innej beczki to może któraś się wybiera jutro na plac zabaw przy easter road tzn koło starej poczty na brunswick?to może się spotkamy.Pozdrawiam wszystkie.
 
gizel wspolczuje tymbardziej ze macie dziecko.. jak bys zlozyla aplikacje do housingu to powinni ci szybko przyznac jakies mieszkanie- moze do glasgow bys sie sprowadzila??? :D

gwiazdeczka trzymam kciuki mam nadzieje ze ci pomoga, mialam kolezanke ktora starala sie zajsc w ciaze i nie mogla, robili jej badania , 1 czy 2 razy miala invitro i tez sie nie udalo :( oby w twoim przypadku bylo inaczej :)
 
:-) anitha tez dziekuje ,my nie kwalifikujemy sie na in vitro bo mamy juz jedno dziecko :no: wiec to u nas odpada i mysle ze nie jest u nas nic az takiego powaznego zeby nie dalo sie wyleczyc mam nadzieje bo skoro mamy juz Alana to napewno nie jestesmy bezplodni prawda???:eek::confused::tak:
 
hej dziewczyny ale ten dni szybko lecą dopiero był wekend i znów jest poniedziałek wczoraj w nocy pracowałam a rano miałam 1h snu i jestem lekko padnięta teraz muszę czekać na popołudniową drzemkę mojej córci wtedy i ja wskoczę do łóżka miejmy nadzieję że pośpi z 2h

gizel radziłabym ci czegoś poszukać mieszkanie z kimś nigdy nie jest dobre dorośli ludzie powinni mieszkać osobno wiem z własnego doświadczenia raz mieszkaliśmy w wynajętym pokoju a raz z drugą parę w dwusypialniowym flacie i w obu przypadkach było do du... odkąd mieszkamy sami jest super owszem finansowo ciężej w zeszłym roku kupiliśmy domek z ogródkiem bierzemy trochę nadgodzin i dajemy radę
 
gwiazdeczka27 trzymam kciuki pewnie że skoro masz jedno dziecko to nie jesteście bezpłodni będzie dobrze
ja mam dwójkę syn ma 12 a córka rok i 4 miesiące ale nachodzi mnie ochota na jeszcze jednego bobaska tylko że mąż jakoś niechętnie niew iem czy powinnam go namawiać czy może to moja chwilowa zachcianka i dwójka dzieci to wystarczy (a może poszukam dawcy ha ha) oczywiście żartuję
 
reklama
Doveinred i Magdziarz życzę szybkiego rozwiązania

doty współczuję ząbkowania jeszcze nie wiem co to znaczy wszystko przede mną emilka ma 4 zęby na górze i dwa na dole

bzyczek fajnie że się jutro spotykamy daj mój numer mężowi w razie gdyby nie mógł trafić to niech dzwoni to go pokieruję do zobaczenia jutro





 
Ostatnia edycja:
Do góry