reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Bzyczek dzięki, jak tak z kuba miałam, jakos łagodnie przechodził te zęby, teraz jest odwrotnie
Anitha tak tylko u mie jest z tym wielkim problem, ona nie za bardzo sobie da, powiem Ci, że i tak dzisiaj jest już lepiej niż było, ale ogólnie troche marudzi i chetnie na rękach siedzi
Joasia dziękujemy za odwiedziny, mam nadzieję że mała nie padła Ci w aucie tylko w domu pośpi
 
reklama
azorek ja na katarek z stosuję wodę morska (rozrzedza wydzielinę), tak poradził pediatra twierdząc, że krople wysuszają i obkurczają śluzówkę nosa. No i tak robię i pomaga. Natomiast na kaszelek stosuję albo drosetux (na suchy) a przy cięższym kaszelku daję mucosolvan oczywiście z PL. Ale doty kupuję tutaj Tixlilix i jej małej bardzo pomaga.
Doveinred i magdziarz dziewczyny wy się trzymajcie. Życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania:-)
No a tak w ogóle to obiadek już gotowy. W Airdrie słoneczko świeci, więc budzę mojego mężula bierzemy chłopaków i na spacerek:-)
 
IsabellL my również dziękujemy za kawkę :) Mała spała trochę ale nie całą drogę,wróciłyśmy pobawiła sie chwilę z tatusiem a potem odłożyliśmy do łóżeczka jak się marudna zrobiła i padła.
Doveinred,Magdziarz życzę powodzenia. Ja pamiętam jak też się bałam,że nie będę wiedzieć czy to przepowiadające czy już ale dałam rade rozróżnić,bo jednak siła bólu nieco większa...
 
dziewczyny a ja mam takie pytanie, jak to jest z tą cytologią tutaj, czy w razie potrzeby można powtórzyc? Robiłam w pl w listopadzie i nie wyszła, materiał niediagnostyczny, nalezy powtórzyc, robiłam tutaj w styczniu i wszystko ok. Czy mogę iśc i powiedziec, żeby powtorzyli badanie?
 
isabell najlepiej spytaj gp czy pielegniarki.umow sie na wizyte i powiedz ze mialas takie badanie i cosik tam sie niezgadza i ze dla wlasnego spokoju wolala bys powtorzyc badania. mysle ze jak tu tak pilnuja tego to ni epowinni robic problemow...choc to przeciez szkocja a nie pl :/
 
Doveinred i magdziarz dziewczyny trzymajcie się . Życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania:biggrin2:
Isabel ja byłam u Gp na wizycie i powiedziałm ze jest coś nie tak źle sieczuje itp. i zrobiła i wysłala wyniki , albo przepisze coś od razu zalezy od GP.
Dziewczyny co do spotkania to ja bardzo chętnie :) tylko że w wekendy bo w tygodniu to pracuje Gabi do opiekunki i jednka mam 60 minut autobusem do was wiedz nie zbardzo . Ale w wekend gdzieś na spacer na Portobello czy do Monkey Biznes chętnie;) DZIŚ NP. BYLIŚMY NA TYM SUNDAY MARKET I KUPISMY GABI PINGINA MASKOTKE ZA 1F i konika plastikowego takiego bujanego za 3 g wiedz do ogródka już coś mam:) a poznije na portobello wiedz spacer długi zaliczyliśmy ale wiałooo że hohooh
pozatym piszecie w takim tempie że faktycznie cięzko nadązyć :):):)
 
Tak chyba zrobie ale to z kim powinnam sie umowic? Z gp czy peilegniarka? Bo to chyba pielegniarka robi takie badanie?
Gizel jak bys miala ochote wpasc do airdrie to zapraszam, w weekend powiadasz ja wtedy tez mam wolne.
A ja szalu dostaje dziewczyny, moja mala nosi a mi juz brakuje sil na zabawe z nia, zreszta juz mi sie po prostu nie chce rozwydrzylo mi sie to dziecko jak nie wiem co wszystko musi byc tak jak ona chce
 
reklama
noo jeśli zapraszasz to pewnie :) Ja w następnym tygodniu w niedziele wybieram sie tu Różne nowinydodano: 2011-02-10
ZAPRASZAMY!


W dniu 6 marca o godz. 15.30 w Broxburn (to już mała tradycja Szkoły bez Granic)
odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI

W programie konkursy i zabawy dla dzieci i rodziców, szalone tańce przy piosenkach dla dzieci oraz WIELKA LOTERIA FANTOWA
i KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE STROJE.

Przyprowadźcie wszystkie chętne do zabawy dzieci!

34 West Main Street, Broxbourn,
West Lothian EH52 5RJ

Moze ktoś bedzie chciaŁ TEŻ SIE WYBRAĆ :)
 
Do góry