reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

justaaa nacinali mnie wlasnie a pozniej zle zszyli.. po 2 tyg zamiast sie ladnie zagoic to zaczelo mi tak jak by gnic bo jakas nitka owinela sie wokol kawalka ciala(niewiem jak to lepiej napisac). polozna powiedziala mi ze napewno sie zagoi ze nic sie nie dzieje.. jednak ze wzg na to ze nawet chodzic nie moglam sama wydlubalam te nitki :) dopiero wtedy zaczelo sie goic tak naprawde ale najwyrazniej zle sie zroslo...
jak wyglada wogule pojscie na taka plastyke? jakos sobie tego nie wyobrazam :D

isabelll nie wiem kiedy on wyjedzie , uwiez ze chcialabym zeby pojechal nawet i dzis bo mam juz dosc takiego uslugiwania, wszystko musze robic sama sprzatac , robic jesc i zajmowac sie dziecmi bo przeciez on jako gosc wiadomo nie robi nic a moj maz dotrzymuje mu towazystwa!!!
dzis pojechalam do siostry to moj P dzwonil kiedy wroce bo oni glodni sa!! zwariowalam poprostu. wrocilam po 2-3 godzinach i okazalo sie ze oni wciaz nie jedli bo sami sobie nie zrobia...
a ten kuzyn to liczy ze prace znajdzie ale cos mu nie idzie...
 
reklama
IsabellL wysłałam Ci adres na pv. Proponuję, żebyśmy wyjechali tak ok9.45 bo umówiłam się z Justysią, że mój mąż będzie po nią ok 10.15
 
anitha- no to nie ciekawie- pewnie bolalo jak ........... I gratuluje odwagi wydrapania :baffled::tak:

justaaa napisz cos wlasnie wiecej na ten temat .
 
Anitha to współczuję urobisz się po same pachy. Ale Ty się tak nie daj goń trochę tych chłopów;-) zwłaszcza jak kuzyn planuje dłuższy pobyt. Wydaje mi się, że jako matka i kobieta, ktora prowadzi dom masz wystarczająco dużo obowiązków prawda?
 
doveinred - bolalo.. i to strasznie ale po wyciagnieciu tych nitek odrazu byla poprawa :D

bzyczek84 fajnie sie mowi gon ich... jak wrocilam od siostry to mialam co nie co do powiedzenia ale co z tego... moj lubi sie popisywac przy kims bo normalnie taki nie jest a tez nie chce sie klucic z takiego powodu.. ten kuzyn byl juz raz u nas 2 lata temu nic nie znalazl i wrocil po tyg do polski. teraz tez mam nadzieje ze tak bedzie :D tymbardziej ze on jezyka nie zna wcale wiec raczej nie ma szans na jakakolwiek prace. Narazie jest niby jako gosc wiec niepowiem mu umyj garki :) ale jesli okazalo by sie ze znalazl by prace to napewno bym mu juz sniadanek nie robila :D

gizel fajnie zedolonczylas , tez siedzialam na szkocja.net ale tam juz forum umarlo jak to napisalas
 
Mi dzis wylecial mega :szok:wielki czop sluzowy. Dlugosci palca wskazujacego z mala domieszka krwi.
Ide zaraz molestowac mojego :-D
Jakby co to dam znac - hi hih ih
Doveinred u mnie tak sie zaczelo a pozniej skurcze jak pojechalam na porodowke to mialam juz 6cm rozwarcia a po 13godzinkach urodzila sie NIkola.. Trzymam kciuki u rak i nog i dawaj znac na bierzaco co tam u ciebie..:-)
 
doty- spoko - jakby co to pierwsze napisze na forum . Narazie to "pewnie" ;-) nie mam tych 6 cm ale z 1,5 moze byc ;-)
Niestety skurczy - brak

gizel- czesto dziewczyny organizowaly spodkania . Teraz troszke cisza bo czesc do pracy wrocila a czesc.... ma gosci bo beda pierwsze urodzinki :-)
 
dovneired- Ja takze chce miec 3 dzieci, ale czy dam radę to niewiem, narazie nie mam czasu pomyslec o drugim i boje sie jak to bedzie, i mam wkladke na 5 lat wiec narazie problem z glowy:-)

Emila- teraz wiem czemu takie generalne sprzatanie, chyba Mama przyjezdza?
Bawcie sie dobrze i milego zwiedzania.

Azorek
- ja slepa kura przygnieciona domowymi obowiazkami. Dobrze ze masz wizytę, lekarzy mogę za uszy wytarmosic, bo juz mam dosyc tutejszej sluzby zdrowia.
Z diagnozowaniem chorob to oni sto lat za murzynami, ale jak sie leczyc to tylko Tu

Bzyczek- to dobrze ze sluzba zdrowia sie toba opiekuje(znaczy dzieciaczkami)bo ja to tylko nazekac mogę...


My takze nie chcemy miec problemow ortopedycznych (choc i tak do konca niewiem czy zle buty maja na to az taki ogromny wplyw) kupilismy malemu buty w clarksie, no cena kosmiczna, no ale niech ma , skoro duzo mozna zaoszczedzic na kupowaniu ciuszkow i zabawek na sunday markecie, to niech chociaz buty pozadne ma!


ja tez dostalam asthon powder na zabkowanie, od azorek , no ale kupic tego u m,nie nie mozna, wiec moze wycofali?


dovneired- to bedziesz rodzic jak nic:-D
Mi zaden czop nie odszedl, nawet wody tez...:tak:
Dostalam skurczy i tak sie zaczelo, a pecherz mi przebijali.
Ja mialam tez wywolywany porod bo inaczej bym nie urodzila (mialam kroplowke)
 
reklama
Szkockie Mamy!

Nadrobić was to dopiero wyczyn!!
Muszę częsciej zaglądać, ale praca i codzienne zycie i niunka nie pozwalaja na to niestety:tak:
Ktoraś się tu o mnie pytała?
Jestem, jestem :-)
Ale piękna pogoda wiosna :-):-)
Az chce sie zyc i spacerowac, szkoda tylko ze jak czlowiek w pracy, to tak pięknie jest:-D

Pozdrawiam
 
Do góry