reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

No problemo Justysia bardzo się cieszę na to spotkanie. To czekamy jeszcze tylko na odp IzabellL i jesteśmy umówione. Prześlij mi na prv swój adres i tel na wszelki wypadek. Mój mąż podjedzie po Ciebie z doty tak ok 10.15 oki.
 
reklama
Justa ja mieszkałąm 23 lata w łodzi na Bałutach Łagiewnicka , Maryśińska jeśli kojarzysz:) Jak tam pare dni was poczytam to skojarze gdzie kto mieszka i jakie kto ma maleństwo :):) ale to jeszcze chwila ....
My też dziś wymęczni bo Moja panna spać nie chiała do 15 a pozniej zaczoł sie choroorr Machagadzillaa i teraz B. ją myje i mam nadzieje że pojdzie spać marzeniaaaa hihihi co do tej Amazoni wpiszcie w google amzonia scotland albo to Discover Amazonia | Scotland's Largest Indoor Tropical Rainforest i powinno wyskoczyć :) pozdrawiam
 
kasiarka- jak bede jeszcze 2w1 to ide na grupe w poniedzialek
a mialas naciecie podczas porodu? Bo jesli Cie cos tam boli i ciagnie to najprawdopodobniej zle Cie zszyli. Ja mialam to samo i pozniej musialam isc na plastyke krocza ;) i juz wszystko jest ok hehe
Dlatego ja zawsze mam nadzieje ze bede normalnie rodzic co mi sie troszke rozluzni. Jak nie to niestety wiem ale pojde do takowego kogos i powiem by ten fald skory co wlasnie sie napina wyeliminował.
isabelll- u nas podobnie bywa. Czasami nawet jak sie wyjdzie na spacer albo na plac zabaw to tak czy tak po powrocie zachowanie Barnima nie wskazuje na jakie kolwiek zmeczenie czy to ze byl na dworzu. Dzieci... poprostu ja potrzebuje troszke wiecej cierpliwosci.
 
justysia1 musisz wejść na Twój Profil u samej góry w pasku narzędzi i po prawej stronie tuż pod twoim nickiem będzie wyślij pw musisz w to kliknąć potem wpisać w odbiorcę mój nick, napisać wiadomość i zatwierdzić ja tobie wysłałam jedną tak na próbę;-)
 
bzyczek dostałam twoją wiadomość i wysłałam swój numer i adres daj znać czy doszło i jak możesz to wyślij mi swój numer na wszelki wypadek dzięki za wszystko
 
Ja na ten wtorek się piszę, mogę też kogoś zabrac jeśli to coś ułatwi.
Kinga niestety moja mała nie toleruje gryzaków, nic jakoś dam radę. Majka wygladała dzisiaj jak zombi bo popołudniu pospała tylko 40 min, wtała rano o 6.30 plus darła się przez cały dzień, teraz już spi a ja pije piwko i też zaraz się kładę, bo kto wie co mnie jutro czeka.
Doveinred no mi też trzeba troszkę więcej cierpliowści chociaz i tak uważam, że jestem cierpliwa i staram się jak cholera.
Oj ciężki ten tydzień miałam, najpier 3 dni migreny, teraz mała daje popalic i ze wszystkim sama musze sobie radzic. Marzy mi sie jeden dzien bez dzieci
 
IsabellL to super:-) chyba nie ma potrzeby, żebyś kogoś zabierała bo obie dziewczyny z dziećmi (doty i justysia) się z tobą nie zabiorą bo się nie zmieszczą a ja musiałabym przekładać foteliki. Więc pomyślałam, że ty i ja pojedziemy jako pierwsze a mój mąż się wróci, zabierze doty (jest moją sąsiadką) i pojadą po justysie. Tylko się musimy dogadać jakoś. Czy ty podjedziesz do nas czy my mamy podjechać do Ciebie. Jedziemy do Motherwell ja mieszkam na początku Airdrie więc chyba lepiej jak byś podjechała do nas i od nas pojedziemy co ty na to?
 
Aha Isabelll a propo ząbkowania Twojej córeczki... Próbowałaś jej smarować ząbki bonjellą. Taki kremik na opuchnięte i bolące dziąsęłka dla dzieci. Kupisz go wszędzie w aptece, w tesco, asdzie kosztuje grosze a powiem Ci, że moim chłopcom bardzo pomógł.
 
reklama
ok to podaj mi twoj adres i godz o ktorej mam byc i podjede. Akurat tego zelu moja male niecierpi, stosujemy dentinox, rewelacyjny byl asthon powder ale pytalam ostatnio i mi powiedzieli ze go wycofali
 
Do góry